Royter Invest

Toruń

Opinie o Royter Invest

janek

wydaje mi się, ze najprościej wpisac w przeglądarke nazwe firmy.

darek

Co macie dokładnie na myśli pisząc że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Możecie napisać coś więcej na temat pracy w Royter Invest? Dzisiaj odezwali się do mnie i zaprosili mnie za parę dni na rozmowę i właśnie szukam jakiś informacji na temat tego jak tam się pracuje. Ile mogę tam średnio miesięcznie zarobić i na jakich warunkach?

bialy Mis

w Dortmundzie i Hagen

adi

Witam.Ktoś wie gdzie oni teraz prowadzą budowę ? "Firma" DNO.

janek

Co ja tutaj czytam? Pracowałem w tej ,,firmie,, miało być 13,50 na rękę a potem wyszło 6,50??? Nikt mi nie potrafi wytłumaczyć na jakim komputerze to wyliczyli? Pozdrawiam czytających. Nie polecam.

Zostaw opinię o Royter Invest - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royter Invest