Opinie o Foksal Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Foksal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Foksal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foksal Sp. z o.o. w Warszawa

Dorywczo

Nienormowany i nieregularny czas pracy rozwalony totalnie....styczeń luty troche marca lipiec sierpien słabo z godzinami...kompletnie nie stabilny grafik...na którą do pracy? Dzwonią o 21 na którą jutro do pracy na 7.....zimą strasznie pizdzi drzwi otwarte i wieje przeciągi......kucharze na poziomie tylko nie wszyscy na odpowiednim%%%....robota dobra żeby dorobić....szef ma swoją ekipe a reszta z dochodzących to mięso armatnie....

Dorota
@Dorywczo

Rozumiem więc, że natężenie pracy zależy od sezonu. Czy praca w Restauracji VILLA FOKSAL jako praca dorywcza jest dobra dla uczniów i studentów? Na podstawie jakich umów pracownicy są zatrudniani w tym miejscu? To na pewno istotna kwestia.

Księżna Nowy wpis
@Dorota

Oczywiście ze praca może hyc tam dorywcza zwłaszcza ze są wesela komunie chrzciny i inne tego typu imprezy , zawsze jest na początku umowa zlecenie , nie przyjmują pracowników na czarno plus tego miejsca

Byli zamknięci....we wrzesniu jak rzad zamknie to oni też....gastro praca na te chwile w tym miejscu odpada ...na dwa miechy nawet za 50 na h niema sensu...niemają wynosów nie ta klasa....a mają klasę napewno w wywalaniu pracowników...

Czarek Nowy wpis

Podpowiedzcie jakie są szanse na prace w firmie tym bardziej, że lockdown nie pomagał

bodzio Nowy wpis

Macie tak dobrą pracę i to jest powód, że przestaliście korzystać z forum?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Foksal Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anita

Myślę, że ktoś wybiera sobie nieodpowiednią prace a później szuka dziury w całym, polecam firmę!

Never again

Nie polecam pracy w "restauracji", na początku rozmowy o pracę z menadżerem wszystko ładnie, pięknie: w pierwszym dniu otrzymasz umowę i zaczniesz pracę. W pierwszym dniu pytam się o umowę, odpowiedź: otrzymasz pod koniec dnia, kolejny menadżer również zapewnia że będę miał umowę dzisiaj i bym się nie martwił tym. Na koniec pracy otrzymuję kwestionariusz osobowy do wypełnienia, ale wracam do domu bez umowy. Umowę otrzymałem po 27 dniach co jest niezgodne z prawem, również mimo zapewnień menadżera do 10 nie otrzymałem wypłaty. Musiałem się upominać kilka razy o wypłatę, słysząc: pieniądze będą wysłane na konto, pieniądze są do odbioru w restauracji, po czym w restauracji otrzymałem wiadomość że pieniądze będą wysłane na konto. Praca sama w sobie była bardzo fajna, szkoda tylko że tak w dzisiejszych czasach traktuje się ludzi. Szczerze nie polecam!! Nie warto się denerwować, nie dajcie się skusić wysoką stawką!

moniczka

osobiscie nigdy tam nie byłam ,ale słyszałam, że maja bardzo dobre oferty na oraganizowanie różnych eventów, poza tym mają nawet smaczny katering, który też dostarczają,dowoża do firm, kolezanki firma jest zadowolona z ich usłum i z nich korzystają, ja jednak nie moge sie wypowiedziec jak sie tam pracuje bo niestety nie wiem...

jaro

Zgadzam się z poprzednikiem rzeczywiście na cukierni pracuje bardzo niezgodna osoba wtrącająca się do wszystkiego. Nie możesz nic nowego pokazać bo mu to się nie podoba. Atmosfera pracy nerwowa. Brak obiecanej umowy o pracę. Pracowałem ponad rok i nie mogłem doczekac się umowy o pracę, tylko miałem cały czas umowę zlecenie. LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSSCE Z DALEKA. Marne zarobki jak na restaurację

gość

Nie polecam pracy na cukernii. Pracuje tam osoba niezgodna, wtrącająca się do wszystkiego. Omijajcie tą cukiernię z daleka. Umowa tylko na zlecenie,brak możliwości umowy o prace, stawka godzinowa marna.

Zostaw merytoryczną opinię o Foksal Sp. z o.o. - Warszawa

Foksal Sp. z o.o.