Restauracja VILLA FOKSAL

Opinie o Restauracja VILLA FOKSAL

moniczka

osobiscie nigdy tam nie byłam ,ale słyszałam, że maja bardzo dobre oferty na oraganizowanie różnych eventów, poza tym mają nawet smaczny katering, który też dostarczają,dowoża do firm, kolezanki firma jest zadowolona z ich usłum i z nich korzystają, ja jednak nie moge sie wypowiedziec jak sie tam pracuje bo niestety nie wiem...

jaro

Zgadzam się z poprzednikiem rzeczywiście na cukierni pracuje bardzo niezgodna osoba wtrącająca się do wszystkiego. Nie możesz nic nowego pokazać bo mu to się nie podoba. Atmosfera pracy nerwowa. Brak obiecanej umowy o pracę. Pracowałem ponad rok i nie mogłem doczekac się umowy o pracę, tylko miałem cały czas umowę zlecenie. LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSSCE Z DALEKA. Marne zarobki jak na restaurację

gość

Nie polecam pracy na cukernii. Pracuje tam osoba niezgodna, wtrącająca się do wszystkiego. Omijajcie tą cukiernię z daleka. Umowa tylko na zlecenie,brak możliwości umowy o prace, stawka godzinowa marna.

Zostaw opinię o Restauracja VILLA FOKSAL - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja VILLA FOKSAL