Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

duzo wiemmmmm

Tragedia w tej firmie jest jednym slowem ludzie wierzą w ploty bo chcą w nie wierzyć ( kochajmy sie jak bracia dzielmy sie jak Polacy ) hie hie hie róbcie za 1200 zl i cieszcie sie z nowych kapeluszy i trampek .Grzejniki w biurze a wy wam w zimie koszulki z dlugim rękawem chuj ze koce na nogach ręce skostniale ....zal.pl

zrobili z niej liderkę???? buhahahaha a to dobre....(usunięte przez administratora).To ludzie,którzy nie potrafią nic innego jak tylko donosić żeby się przypodobać "górze".Ona zawsze się spóźniała przychodziła po 6 rano a potem ściemniała ,że zapomniała się odbić.Jest osobą ,która nie powinna zajmować takiego stanowiska ,ponieważ są osoby pracujące jak woły dające z siebie wszystko wychowane i rzetelnie wykonujące swoje obowiązki....no ale w TYM zakładzie one są nie dostrzegane bo.....nie kablują

ha

K.T dobre pozdrawiam

K.T

Maga te twoje przekazy do mojej siostry są zalosne to takie szczeniackie nie uwazasz wspolczuje tym milym akcentem koncze i pozdrawiam cala zaloge :):):):)milego dnia :-(;)

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
zyczliwa

Uderza jej woda do glowy ? zrobili z niej liderke a jak daje przyklad ze w pracy jest o 6 albo nawet po 6 rano zawsze sie spoznia zawsze i to ma byc lider ?

roksi

hhahahahaha to jak w większosci przypadków sa tylko nie liczne.Ale to tylko na chwile bo potem same beda zalowac (usunięte przez administratora)

żaba

A no smutne to i prawdziwe. A ostatnio NOWEJ LIDERCE z nowej hali niebieskiej woda sodowa uderza do głowy po tzw. awansie, (usunięte przez administratora) żal mi cię.

smutna 2

(usunięte przez administratora) ,faworyzowanie juz nie ciężarnej:(i tylko liczą się osoby które jej odpowiadają ,to smutne że jedni mogą chodzic na l 4 kilka razy w ciągu roku i nic z tym nikt nie robi a drugiem zdarzy sie i zaraz zwalnia .

smutna

(usunięte przez administratora), każdy wie o kogo chodzi, jak chorujesz to wypad itd

sza

Tak tutaj traktują " starych " pracowników że od kilku lat nie dostajemy butów a przyszły NOWE osoby i zaraz dostały. ŻAL.

zaszokowana

Moja droga powiem krótko każdy ma wyrabane na wszystko tylko jak cos sie juz dzieje to wtedy udają ze sie interesuje mało jest takich liderów albo już ich nie ma które naprawde dbaja o swoje działy i o to zeby dobrze sie pracowało i miały odpowiednie komponenty.Tutaj lider tylko jest od noszenia polaru a pamietajcie zgłaszajcie wszystko do szefa skoro nikt was nie słucha i nie potrafi sprawic wam godnych warunków pracy.z tego co wiem to szef jest ok i kazdego wysłucha !!!!!!!!!!!!!!!

janina
@zaszokowana

"z tego co wiem to szef jest ok i kazdego wysłucha " oczywiście że wysłucha bo nie zna słowa po polsku ... (usunięte przez administratora)

?????

Jeśli masz coś na sumieniu to tak, to cię nie zatrudni aczkolwiek tutaj jest tak ze w jeden dzien jest tak a w drugi inaczej:)Zależy od humoru i od tego co kto nagada na ciebie :)Pani (usunięte przez administratora)jesli pani czyta całe forum to moze pani zauwazyc ze pisza ludzie nie tylko pozytywne opinie,pisza kłamstwa ale pioszą tez prawde o pracy co nie których osób u nas w zakładzie.Każdy wie o kogo chodzi lecz nikt z tym nic nie robi.Pytanie tylko dlaczego????

bbbaaaaaa

w czerwcu pewnie bede szukac nowej pracy bo hiena mnie juz nie zatrudni hahahaha

Jeśli pracodawca nakaże pracę w temperaturach niższych niż wynika z przepisów, nie zapewni odzieży ochronnej, pomieszczenia, w którym pracownik może się ogrzać, a w przypadku cięższych prac – także posiłków regeneracyjnych, grozi mu grzywna do 30 tys. zł. to ciąg dalszy wiadomość przeznaczona dla magister kierowniczki(usunięte przez administratora)naucz sie kobieto przepisów bhp w innym razie odwiedziny z K-ce z(usunięte przez administratora) a wiemy co tam sie znajduje

Minimalną temperaturę w miejscach pracy określa rozporządzenie w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wynika z niego, że gdy pracownik wykonuje lekkie prace fizyczne lub w pomieszczeniach biurowych, temperatura nie może być niższa niż 18 stopni C. Pozostali pracownicy, zatrudnieni np. w halach produkcyjnych, powinni mieć zapewnioną temperaturę nie niższą niż 14 stopni C. Gdy temperatura w pomieszczeniach spadnie poniżej wartości określonych w przepisach bhp, wówczas pracodawca powinien wstrzymać pracę.

janina

można pisać tylko pozytywne opinie ???

A mnie to się wydaje że wszystko jest do czasu(usunięte przez administratora)Wystarczy dobry telefon, czy dyktafon itd.Na tyle osób poszkodowanych przez tą osobę to może każdy z rodziny się zemścić na drodze sądowej.Oby się taka osoba znalazła.

!!!!!!!!!!!!!!!:(
@ja

nie warto uwierzcie mi nie warto i wiem co mówię :(

????
@!!!!!!!!!!!!!!!:(

Czy możecie mi pomoc gdzie wysłać CV bo szukam jakiekolwiek pracy jestem bez środków dzięki

ktoś
@!!!!!!!!!!!!!!!:(

A ja ci powiem ze warto!!! i wiem ze kazda mala skarga, tam gdzie trzeba a calkiem inaczej wygladalaby praca w tym zakladzie....no ale jak tylko jedna osoba bedzie chciala walczy to nic nie wskura...a niestety ludzie duza mowia a malo robia... do ciebie beda mowic tak pojde za toba a przyjdzie co do czego i sie odwracaja!!!

!!!!!!!!!!

No właśnie chyba nie do końca masz rację kto z kim trzyma?...hm Ale muszę napisać że tu nie chodzi tylko o selekcję,tu chodzi o dużą śrubę MM.Bo tam też były reklamacje..tylko ta osoba jest nietykalna.Bo ma przyjaciółkę z kontroli jakości.Szkoda tylko że nikt nie widzi tego jak się obiady w czasie pracy je..i czyta czasopisma,już jedna przyjaciółeczka poleciała.....

J.A..A CO MI TAM

Firma SZOK może się na początku gadało, ale pracowałyśmy dobrze nie zostały nam umowy przedłużone nie było na nas reklamacji i potraktowano nas jak zero,dno.Wcale się nie dziwię że stary pracownik po takim potraktowaniu jak zwolnienie tak to przeżywa został nie sprawiedliwie zwolniony. Pytanie jak była reklamacja to czemu wszystkich nie zwolnili..?jednak to jest prawda że nie zwalniają tych co powinni a takich co robią przekręty to jest mnóstwo,tylko nikt się nimi nie interesuje i o tym się nie mówi (TABU). Może zbyt krótko pracowałam ale dużo widziałam.A i jeszcze są też osoby zazdrosne i złośliwe.To nie wszystko ale resztę zostawię dla siebie.trudno

!!!!!!!!!!!!

Mało wiecie o tym zakładzie jak naprawde jest ,owszem sa pupilki i to widać gołym okiem tylko trzeba pamietać że w pracy nie może być faworyzowania osób ale tam w zakładzie było jest i bedzie tak zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź