Opinie o Zannini Poland w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zannini Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zannini Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zannini Poland w Czeladź

jolololo

Kolejne romanse i zdobycze Dawida mozna ujzec w firmie,przejzyjcie dziołchy na oczy.

hej zenek

Nawet jesli ktoś ma owe doświadczenie to co to jest 1800 zł dla faceta który ma na utrzymaniu rodzinę. Mało tego praca jest w olejach, smrodzie, hałasie i stresie.W lepszych warunkach zarabiają 2 tyś. Chłopaki szanujcie się,nie warto.Wybierzcie inną firmę.

jupi

Marne pieniądze się tu zarabia i tyle w temacie.

haha

benefity, socjale, premie haha smiech na sali

Firma Zannini Poland w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik administracyjny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mirecki

Bardzo proszę o opinię o zakładzie. Warunkach, benefitach, socjalu, etc.. Dzięki

słodziak
@Mirecki

warunki? benefity? socjal? ha ha dobre chyba pomyliłes zaklady nie byla nie ma i nie bedzie !!!!!!!!1

panicz adam

to mają być o pinie o firmie czy o jakimś ufiku dawidzie

jaaa
@panicz adam

Zgadzam się z Tobą. Pracownicy firmy zamiast pisać jak wygląda praca itp w zakłądzie to zajmują się obrabianiem czterech liter. Kogo to obchodzi kto z kim spał????!!! Z tego co widzę to niektórzy są walnięci jeśli na forum o WARUNKACH PRACY wypisują takie dyrdymały.

pewna

Pewnie ,że dziewczyny z długim stażem sa ok i to nawet bardzo ok a zwłaszcza te z dłuuuuugim stażem,chyba to że sa w zakładzie tak długo o czymś swiadczy(że sa ok)Dziewczyny z biura?hmmmm,chłopcze nie dla Ciebie ,nie dla psa kielbasa:)

wolny2014

Hej, powiedzcie proszę ile prawdy jest w tym, że biuralistki lubią poświntuszyć ? Bo tam jest na czym oko zawiesić. A "te" z długim stażem to OK dziewczyny ??

Sensi

Dzieciaki wezcie ogarnijcie!co kogo interesuje zycie prywatne drugiej osoby?jeszcze wypisujecie to na forum miej odwage i powiedz mu to prosto w oczy a te osoby które wypisują na Dawida najwidoczniej maja strasznie nudne i ubogie zycie osobiste skoro interesują się czyims i wcale go nie bronie poprostu ja osobiście tez bym nie chciała żeby ktoś pisal o moim zyciu prywatnym na forum albo może komus zal d...sciska?a jeżeli jest tak jak ktoś tu wypisuje ze bawi się laskami chodz watpie to trafi kiedyś kosa na kamien

jaaaa
@Sensi

,,,,,,,,,,,,,,,,, Proszę to dla Ciebie, ilość przecinków nie ograniczona, korzystaj do woli, bo z tego co widzę to masz z tym problem, lub nie wiesz o istnieniu przecinków :D :D

...
@jaaaa

problem haha nie wiesz jak grubo się mylisz problem to może ty masz ze sb zresztą cos zabolało? :D powiedz mi to w oczy a na przeciwnikow mam wyjeb...tyle

Rafał

Znam Dawida od bardzo dawna i muszę się wtrącić, ponieważ kompletne bzdury wypisujesz.Nie znasz szczegółów a tak łatwo kogoś wyobrażasz.

prawda

Same sobie szkodzą bo to one do niego piszą

12536shcadf

Witam, wpis zamieszczony tu na temat Dawida jest całkowicie prawdziwy. Zarywa do dziewczyn, narzeczonych i kobiet zamężnych. Ten koleś nie ma jakiegokolwiek poczucia moralności wciska dziewczyną kit udaje jaki on to jest miły grzeczny i uczciwy a tak naprawde chodzi mu tylko o to by zaciągnąć kobiete do łóżka. Szkoda mi nie których kobiet, że tak totalnie świrują na jego punkcie i ryzykują własne życie dla tego dupka. Obecnie wiem, że "czaruje" 2 dziewczyny z zakładu. Nie bede mówiła o jakie dziewczyny chodzi aby im nie zaszkodzić ale będzie dla was jak się w pore zorientujecie i dacie sobie spokój. Bo potem jak to dojdzie do waszych chłopaków, narzeczonych, mężów będzie już za późno. Wy będzie płakać a on będzie się śmiał z was jak to zrobił z innymi.

xxx

premia świąteczna? czego ty sie spodziewałeś po tym zakładzie

rozczarowany

Dziękujemy za premie świąteczną....

kola

Koszmarna firma dla (usunięte przez administratora) pelna zdradzajacych facetow i rozbijajacych zwiazki glupich bab! przyklad Dawid i Justyna R.!

ciekawa
@kola

a o jaka justyne r Ci chodzi? z ktorej jest hali?

Oświadczenie

W związku z treścią wpisów zamieszczonych na forum Zanini pragnę złożyć oficjalne przeprosiny dla osób dotkniętych użytymi w nich słowami. Obiecuję również nigdy więcej nie zamieszczać żadnych wpisów na Państwa forum. Moderatora i administratora strony proszę o ich niezwłoczne i natychmiastowe usunięciu z serwisu, jednocześnie informuje pozostałych użytkowników niniejszego forum o całkowitym zakazie ich dalszego udostępniania i rozpowszechniania w sferze publicznej. Wszystkim pracownikom firmy życzę zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, bez sporów i problemów dnia codziennego. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

xxxxx
@Oświadczenie

Życzysz nam życia bez sporów i problemów ? A sama nie źle namieszalaś w czyimś życiu prywatnym,powinnas przeprosić osobiście ta skrzywdzondziewczyne i wyjaśnić całą sytuację do konca.

do nieznajomej

witaj nieznajoma kim kolwiek jestes wiedz ze masz ostatnio szanse na przyznanie sie do tego co napisalas na forum firmowym daje Tobie czas do poniedzialku do godziny 14 jezeli nie przyznasz sie samowolnie sprawa zostaje zgloszona do sadu i wtedy beda to dla Ciebie nieprzyjemne koszty i sytuacja w jakiej sie znajdziesz mozemy to zalatwic same polubownie bez swiadkow tylko ja i Ty lub w sadzie droga wolna wybor nalezy do Ciebie pozdrawiam

niesamowite

Gdzie jest ten super komentarz o Klaudii i Dawidzie? :P jak to możliwe że znikł?

głupia dziewucha
@niesamowite

A TY jestes zwykłą gówniara montujaca czesci w ZAnini bo brak Ci wykształcenia zeby miec prace godna kobiety. Bronisz go bo pewnie sama mu dajesz dupy,dziewczyny w tej firmie sa prosto po szkole i niestety ale inteligencja nie grzesza!

Dziewczyny

Dziewczyny ogarnijcie się z tym Dawidem! On nie jest dla was zawsze miał was za głupie i brzydkie był bardzo zakochany i przez kilka lat z tą samą kobietą w dodatku śliczną młodą dziewczyną która była z nim od początków Zanini. W firmie było wiadomo że maja brac slub ale do niego nie doszło i na pewno nie przez zdrade. A to co się teraz wyrabia na jego punkcie przekracza ludzkie pojęcie, stroicie sie, zostawiacie mężów, chlopaków, dzieci w domu zeby isc sie z nim zabawic a on zadnej z was nie traktuje powaznie bo oprocz was ma jeszcze sporo innych tak naiwnych jak wy, które tez na raz wskakują mu do łóżka. Nie pisze tego zeby bylo wam przykro ale na prawde zal mi was i waszej głupoty przestancie oszukiwac swoich facetow...Pozdrawiam

Zazdrośnico
@Dziewczyny

Zastanawiam sie jak mam napisać do osoby która napisała ten teks bo albo jestes PUSTA dziewczyna albo niedojrzałą emocjonalnie dziewuchą ,która dostała "kosza"od Dawida.Może nie powinno sie pisać o koledze z pracy i to on powinien cos tu napisać,ale na tyle jest dojrzały ,że nie napisze tu nic bo nie warto.Denerwuje mnie tylko że takie osoby pisza tu na forum całkiem prywatne sprawy pracowników firmy.Kiedys mowiłam ze nie napisze zadnego wpisu tu na forum ,ale przeczytawszy taki tekst nie można sie powstrzymać od komentarza i nie chodzi tu o to że bronie Dawida bo to jego zycie i jego prywatna sprawa co robi, jest wolny i ma prawo robić co chce, z kim chce i gdzie chce:)Pozdrawiam zazdrośnice,która nie zastanowiła sie nad tym co pisze na publicznym forum.

szczery

U nas atmosfera na produkcji jest spoko sytuacje chyba tez skoro firma sie rozrasta.Szef a pracownik?Jest ok nie mozna narzekać zarobki adekwatne do umiejetnosci i chęci.Szkolenia? hmmmm nie ma zadnych !!!!i to wielki wielki minus.Tydzień pracy? 5 dni w tygodniu i na trzy zmiany czyli 6-14,14-22,22-6.pracujemy od poniedziałku do piątku i soboty tez ale na początku nowy pracownik raczej nie chodzi w soboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Zannini Poland - Czeladź

• Jak się pracuje w Zannini Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Zannini Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zannini Poland?

Zannini Poland
2.2/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Wojkowicka 60
    41-250 Czeladź