Opinie o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOFF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOFF na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

ropuch

nie ma ofert do was. stały skład czy coś sie bedzie zwalniać niedługo?

Pod
@ropuch

Stały skład

qebo

*źle mi się oznaczyło, miało być kandydat :) ale kto wie, może kiedyś i pracownik hehe tylko tych ogłoszeń coś nie ma i z tego co piszecie to się nie zapowiada chyba..

waka
@qebo

to średnio, a nawet na wakacje by się nie znalazła jakaś praca?

P.
@waka

tutaj nikt ci nie da wiążącej odpowiedzi, więc musisz skierować się do kogoś zajmującego się rekrutacjami i decyzyjnego

klient

mam pytanie, chcę zakupić całe oświetlenie do domu, szczególnie interesuje mnie oświetlenie meblowe i tu pytanie, czy można składać u was mniejsze zamówienia czy nie bardzo?

rewers

generalnie było okej. nie wiem jak tam teraz mają ale jak pamiętam to było dobrze w zakładzie raczej

Witek11
@rewers

Zdradzisz na jakim stanowisku pracowałeś?

Witek11

I jak dawno to było?

frizz
@rewers

zależy co bierzesz pod uwage, niektóre rzeczy dalej są okej niektóre mniej ale tak ogólnie to nie narzekam w sumie

Zeta

Jak często wprowadzacie nowości?

Zeta

Domyślam się że macie prężny dział projektowy, w takim razie jak często udaje się wprowadzić nowość na rynek?

pyt
@Zeta

dobra z innej beczki, jak serio są nowości często to jak sie do odbija na pracownikach z produkcji?

nyxx
@Zeta

a są jakieś starsze kolekcje? są na zasadzie outletu? czy nie bardzo?

Nyk
@nyxx

nie zajmuję się sprzedaż. popatrz na stronę internetową.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOFF? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
HM

Gdzie można znaleźć jakieś newsa aktualności o skoff?

mario

mi sie praca podoba. godziny fajne. wynagrodzenie zawsze w terminie a jeśli chodzi o jego wysokość to no cóż jest w porządku bynajmniej dla mnie.

łuki
@mario

przy czym robisz konkretnie?

@mario

Godziny ok, wynagrodzenie na czas - jeszcze tak.

@Pomidor

dobrze że się zgadzamy. ja tam wole patrzeć bardziej pozytywnie w przyszłość

@mario

Oczywiście, że należy patrzeć pozytywnie w przyszłość - ale trzeba działać tu i teraz żeby ta przyszłość była pozytywna.

@Pomidor

racja. bez działania nic się samo nie zrobi, ale nastawienie też ma znaczenie

Uomo
@Pomidor

To jakie są twoje działania w tym celu?

@Uomo

Podnoszenie swoich kwalifikacji, kursy :)

Uomo

Polecasz coś konkretnego?

Zbigniew
@Pomidor

Kursy robić trzeba samemu, czy można wystąpić z wnioskiem do szefa, aby taki kurs sfinansował? Niektóre firmy pozwalają na to i każdy pracownik ma jakiś tam budżet na szkolenia. Tu też tak jest?

iksii
@Zbigniew

no raczej nikt ci nie zabroni robić kursów na własną rękę?

iksii
@Zbigniew

a co do dofinansowań to pewnie trzeba pytać na rekrutacji.. może jak to się przyda na stanowisku pracy to jakieś dofinansowanie dadzą?

qebo
@iksii

jest taka ewentualność tu czy nie?

Tola

Skoff działa bardziej urbanistycznie czy realizujecie mniejsze zlecenia. Np. sektor prywatny?

Merlin

Jest tam gdzie zaparkować, czy raczej problem ze znalezieniem miejsca pod firmą?

@Merlin

tak. jest parking to chyba oczywistość

Merlin
@.

Nie jest

Dobre Zarty
@.

Ostatnio znajomy mówił, że w korpo w warszawie w którym pracuje ,ściąga pracowników do siedziby. 1500 tys pracowników i 200 miejsc parkingowych.

Witam. Czy może ktoś wyrazić opinie na temat pracy w Skoff na stanowisku przedstawiciela handlowego?? Na jakie warunki można liczyć?? Jaka kasa taka realna do wyciągnięcia na początek itd. Jakie narzędzia pracy itd. Z góry dzięki

Też
@Zainteresowany

Ja jeszcze chcę dopytać czy zatrudniają na b2b czy uop?

Ilona
@Zainteresowany

Przeczytaj, co o naborze do pracy pisał w styczniu @Pomidor. I chyba miał rację, bo ja żadnych ogłoszeń nie znalazłam. Jeśli Ty coś wiesz o zatrudnianiu, to zdradź, bo mnie się nie udało.

zawiedziony
@Też

co do zatrudnienia to pewnie kwestia do dogadania, tak się domyślam

@Też

Generalnie UoP. Nie kojarzę nikogo kto by pracował na B2B za moich czasów zatrudnienia

@Też

Ale to z tego co wiem chyba dość korzystna forma dla pracodawcy (ale uprzedzam, nie znam się) więc najlepiej jakbyś bezpośrednio zagadał

opsi
@abcd

to by dobre było, bo jednak co uop to uop, ma swoje plusy, ja tam nie pcham się w b2b

@opsi

No są zawody, przy których ma to sens, a są takie przy których kompletnie nie.

@opsi

Ale to już całkiem poboczny temat, nie ma się co zagłębiać

fex

było pytanie o nadgodziny ale odpowiedzi brak. ktoś powie czy można robić tutaj?

fex
@fex

w sensie chodzi mi o to czy płatne i czy sobie można tak dorobić w razie co

@fex

masz wyżej, póki co nie ma

Renata
@mario

Póki co? To firma planuje taką możliwość? Dałoby się od ciebie usłyszeć co ogólnie myślisz o pracy w firmie? Brat szuka tu pracy.. Twoim zdaniem warunki ok? Szykują się jakieś podwyżki, skoro minimalna wzrosła?

@Renata

nie wiem, nie ja decyduję o działaniach firmy

@Renata

skoro pracuję, to jest okej, nie trzymam się na siłę gdzieś gdzie mi źle. a co do brata, no to biorąc pod uwagę, że nie ma zatrudnień na chwilę obecną, to może być ciężko z jej znalezieniem

adient

pracowalem swojego czasu i dobrze wspominam, pozdrowienia i wszystkiego dobrego na nowy rok

Sieo
@adient

emerytura czy coś nowego? no i wzajemnie oczywiście

fyz
@adient

jak kwestie umowy? można liczyć na uopa?

adient
@Sieo

do emerytury to mi jeszcze brakuje... branże zmieniłem

ddd
@fyz

tak, normalnie masz umowe o prace

Tomasz
@ddd

A po jakim czasie można liczyć na awans, płacą za przepracowane nadgodziny? Nie widzę aktualnych ofert pracy, a byłbym zainteresowany aplikowaniem do nich :)

ddd
@Tomasz

nie wiem po jakim czasie, ja się do awansu nie pcham, pewnie jednostkowo zależy. plus zakładasz od razu, że są nadgodziny, skąd takie info?

spokojnie
@Tomasz

może najpierw się zatrudnij, a o awansie pomyślisz później? taka sugestia haha

łuki
@ddd

nadgodzin nie ma, ktoś tu pisał

gargulec

ktoś wie czemu Skoff ma dwa profile na goworku? nie wiem na który mam patrzeć...

gargulec
@gargulec

mają jakieś dwie lokalizacje albo coś takiego?

Nizioł
@gargulec

chyba chodzi o rozne lokalizacje firmy

delikwent
@gargulec

patrz tam gdzie masz bliżej i otwarta rekrutacje...

Jaskolka
@gargulec

Z tego co widze to dlatego bo jest wiecej niz jeden oddzial

Eri
@Jaskolka

Oba profile dotyczą tego samego. Czemu są 2, nie mam pojęcia, to już pytanie do goworka

fyz
@Eri

lekkie zamieszanie to wprowadza

mlot

nie wiecie jak prowadzone są przyjęcia do firmy? przez agencję czy bezpośrednio?

@mlot

i jak wygląda wtedy sprawa z umową jakby się chciało na dłużej zostać?

@mlot

bo w sumie to nie widzę w internecie nigdzie ogłoszeń... mam przez agencje szukać?

Dudi
@mlot

Możesz szukać agencyjnie, ale nie wiem jak teraz w ogóle w przyjęciami, bo tu nigdy nie było jakiejś dużej rotacji

Pracownik_
@mlot

Na produkcji nie ma rotacji, a jak już kogoś szukają to bezpośrednio. Fajna praca :)

@Pracownik_

no to w sumie dobrze wiedziec, ze nie ma rotacji, bo to tez dobrze swiadczy

@Pracownik_

ale też szkoda, bo nie moge sie dostać, no trudno bywa i tak

@Pracownik_

no nic popatrze jeszcze na te agencje a jak nie bedzie to trudno, życie i szukam dalej

Milch
@mlot

No ale po co patrzeć na agencje, skoro mówi, że jak przyjmują, to bezpośrednio.

Orion
@mlot

bylo kiedys tak i tak mozna z tego co sie orietnuje

Chmura
@Orion

A teraz jak to wyglada?

mattt

hej, wie ktoś w jakich godzinach pracuje się na produkcji?

@mattt

ile zmian? są nocki? z góry dzięki za odpowiedź

na produkcji masz jedną zmiane od 6-14

@wujaszek

w sumie godziny spoko, po południa wolne, a jak sama robota? ciężko bardzo?

@mattt

wiesz praca jak praca, raz lepiej raz gorzej, są spoko ludzie można pogadać, umowa o pracę więc stabilnie, pewnie. jak masz jakies jeszcze pytania to śmiało

nos
@mattt

dla jednego ciężko dlaa innego nie ...

samson
@nos

a zdarzają się tu nadgodziny czy raczej nie?

Sami

macie zapewnioną opiekę medyczną?

@Sami

jakaś tam podobno jest ale ja nie korzystam osobiście, wole na nfz załatwić wszystko

lilo
@colo

a to szanuje, ja do nfz nie mam cierpliwości, więc w sumie to z tą opieką jak jest bym się chętnie dowiedział

lilo
@colo

nie wiesz czy finansują całkowicie czy trzeba coś dopłacać? możesz podpytać w pracy kogoś kto korzysta?

@lilo

jak będę miał pod ręką kogoś, kto korzysta i nie zapomnę, to się postaram

@lilo

ale nie obiecuję, bo nie będę robił wywiadów i wszystkich wypytywał co i jak

@lilo

przypomnij się za jakiś czas

COLES
@colo

colo po co sie udzielasz jak obiecujesz pomoc a potem jej odmawiasz. Mnie interesuje praca w sprzedazy chce pokazac na ile mnie stac. (usunięte przez administratora)

zeus
@COLES

widać, że jesteś zdeterminowany, wysyłałeś cv już? wogóle szukają kogoś do sprzedaży teraz?

@COLES

dla twojej wiadomości to zapytałem i już wiem ale mam lepsze rzeczy do roboty niż wchodzenie na gowork codziennie i odpowiadanie ludziom na pytania. z resztą po takich odzywkach z twojej strony nie mam ochoty ci odpowiadać. jak jesteś taki roszczeniowy to sam sobie zadzwoń i sie dowiedz ale z takim podejściem to ci szczęścia nie wróżę w karierze. pozdrawiam.

faster
@zeus

nie widać ogłoszeń..

karo

hej orientujecie się może czy planowane są jakieś przyjęcia na produkcję, po nowym roku bo pewnie teraz to nie.. ale po nowym roku?

karo
@karo

może wiecie czy wysyłać im teraz cv jak inicjującą czy może lepiej patrzeć czy czegoś nie wrzucają... i wg gdzie najczęściej wrzucają?

zeus

jak inicjującą? że co??

delikwent
@zeus

inicjująca czyli aplikacja na konkretne stanowisko, mimo iże nie jest otwarta rekrutacja, takie cv są zbierane rozpatrzane jeśli w danym momencie okaże się zapotrzebowanie to z takim delikwentem umawiana jest rozmowa

Inwestor indywidualny
@karo

CV należy złożyć jak najszybciej. Przecież Zarząd Skoff-u nawet nie wie , że Pan/Pan chce u nich pracować. Proszę dać im szansę.

właśnie właśnie
@Inwestor indywidualny

tak trzeba, wtedy może akurat się uda otrzymać jakąś ofertę jak będą wiedzieć, że ktoś jest zainteresowany

Kolega

Pracowałem w tej firmie jakiś czas - czy długo? Zależy jak kto na to patrzy. W porównaniu z moimi poprzednimi doświadczeniami, 3 lata to jednak dość sporo, ale są osoby, które mają wyższy staż niż ja, więc to pewnie zależy od punktu widzenia. Stwierdziłem, że napiszę garść przemyśleń na temat firmy i pracy, chociaż z reguły się nie wypowiadam na żadnych forach, ale stwierdziłem, że co mi szkodzi, moze opinia może się okazać dla kogoś pomocna, może zupełnie nie i zostanie zignorowana - nie wiem i nie zależy mi na odbiorze. Każdy uważa co uważa i absolutnie nie mam zamiaru zmieniać niczyjego zdania, bo to bez sensu. Można się ze mną zgodzić, można się nie zgodzić. Dobra, wstęp przydługi (sorry, tak już mam) to przechodząc do samej opinii. Jak mi się tu pracowało? Muszę powiedzieć, że całkiem nieźle. Czy jest idealnie? No nie. Zawsze znajdzie się coś do skrytykowania, do poprawienia i sam czasem narzekam (co jest raczej normalną ludzką reakcją). Warunki pracy są w porządku, krzywda mi się tu nie działa, zresztą to chyba oczywiste, bo gdyby tak było, to nie przepracowałbym tu tylu lat. Na pewno nie każdemu praca będzie idealnie odpowiadać, jak i styl zarządzania, ale ja nie narzekałem tak w ogólnym rozrachunku, poza jakimiś jednostkowymi sytuacjami. Praca sama w sobie (jak chodzi o obowiązki itd.) bardzo mi akurat odpowiadała. Robiłem to co lubię i w czym jestem dość dobry, także chyba to najważniejsze. Jednak przyszedł czas na zmiany, otworzyły sie nowe perspektywy, więc z tego tytułu pożegnałem się z firmą. To chyba tyle ode mnie. Jak ktoś się zastanawia nad aplikacją, to myślę, że mimo wszystko warto dać szansę. Pozdrawiam wszystkich pracowników, obecnych jak i byłych.

brachuu
@Kolega

3 lata, niby dużo, niby nie, ale już możesz sobie zdanie wyrobić, a ogólnie to jak chodzi o umowy to jakie dają?

@brachuu

ja mam normalnie umowę o pracę i z tego co mi wiadomo to właśnie uopy dają

wegmank
@pracownik

szczerze nie kojarzę żeby ktoś był na innej. raczej mam wrażenie że chcą mieć ciągły skład

vexel
@Kolega

A na jakim stanowisku pracowałeś? Jeśli można zapytać

Klient

Dlaczego nie znalazłem żadnej wzmianki o pracy tego Pana w Lindkeinie. Wymienione są wszystkie miejsca pracy a Skoff nie.

loot

Widzę, że dużo ludzi się uaktywniło tutaj na forum w ostatnim czasie i jakieś stare wpisy odkopali, ale one chyba raczej przedstawicieli handlowych dotyczą z tego co zrozumiałem, a mnie by praca na produkcji interesowała i chciałbym się dowiedzieć jak tam jest, ktoś się może wypowiedzieć?

loot
@loot

takie ogólne informacje chciałbym uzyskać, jakie są zmiany i po ile godzin? czy trudna praca, jak się dogadujecie tam. Bo zasłyszałem gdzieś że szukali kogoś, ale nie wiem czy to prawda, bo w sumie nie dowiadywałem się więcej, więc może to plotka, ale i tak bym się chciał dowiedzieć na wszelki wypadek

@loot

pisali tu już o tym, że jedna zmiana chyba jest

@loot

od 6 do 14, po 8 godzin, ale dobrze, żeby to ktoś potwierdził, czy teraz też tak jest

@loot

ofert właśnie nie widzę.. ale może tu się ktoś odezwie z informacją, czy można wysyłać CV

fels

odkąd obserwuję ten profil jest zero ofert, chyba nie ma u was zbyt dużej rotacji

Ketz
@fels

To chyba dobrze świadczy?

fels
@Ketz

no tak, wydaje mi się, że jak najbardziej, po prostu taką wysnułem obserwacje

Kerobonito
@fels

Bo firma jest w porządku, więc rotacji nie ma, logiczna rzecz

pomocny
@Kerobonito

hahahaha, najlepszy żart jaki ostatnio słyszałem... w tym tylko roku rotacja przedstawicieli handlowych na poziomie 80%, ciągle zmieniający sie dyrektorzy handlowi , finansowi (kilkulastu w ostatnich 3 latach). Nawet na recepcji w tym roku jest już czwarta dziewczyna. To samo w zaopatrzeniu, eksporcie., marketingu. Ta firma to dom wariatów. (usunięte przez administratora)

Kerobonito
@pomocny

No okej, to gdzie w takiem razie są jakieś oferty i tak dalej? Z zewnątrz wygląda jakby rotacji nie było wcale, bo co się sprawdza, czy szukają, to okazuje się, że nie.

pomocny
@Kerobonito

Firma współpracuje w kilkoma headhunterami którzy robią kokosy przy takiej rotacji. Firmy rekruterckie publikują ogłoszenia bez podawania pracodawcy. A dlaczego tak robią? Zacytuje tu rekrutera: bo wiele potencjalnych chętnych słysząc nazwe Skoff momentalnie rezygnuje.

zdziwiony
@pomocny

Naprawdę nikogo nie dziwi taka rotacja i uważają to za rzecz normalną? Nawet na recepcji. Jeśli tak, to te osoby nie powinni się wypowiadać gdyż nie wiedzą jak działa normalna firma.

@zdziwiony

biorąc po uwagę ile firma jest na rynku to chyba świadczy o niej raczej dobrze, rotacja jak rotacje ludzie przychodzą i odchodzą jednym pasuje drugim nie. Więc nie przesadzał z tym zarzucaniem jakiś opinii... biorąc pod uwagę że wypowiadasz się jako "klient", nawet nie jako pracownik, czy były pracownik... odpowiadając na post z 2019 roku

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 25 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF