SKOFF

Czechowice-Dziedzice

Opinie o SKOFF

Czarek

Dziadostwo pełną gębą. Kto sie zgadza dać łapkę w górę :)

Ryszard

Ja tam nie narzekam , ale widze szanse. Ktos tu pisal, ze jak sie zakrecisz wokol corki prezesa to od razu jest ok. I wtedy preses jest ok nawet po zdrobnieniu mowi. Ja ma na imie Ryszard czyli Rysiek. Pewnie dla obcych snkerzy kasy, ale jakby tak corka no wiecie to moze by od razu na dyrektora ?

Prometeusz
@Ryszard 21.09.2017, 21:59

Ryszard czytając Twoje posty stwierdzam że czas cofnąć się do podstawówki. Córka Prezes piszemy z dużej litery bo tak nakazuje przyzwoitość. LITOŚCI Rysiu może wyjedziesz na zmywak do Anglii

Demiur

Mnóstwo hejterów a tutaj kolejny sukces ; medal. Gratulacje I love i city.

Wojnar

Witam, Ile można zarobić jako przedstawiciel handlowy w tej firmie? Jakie auto dostanę?

Siema
@Wojnar 19.09.2017, 13:34

2.100 plus premia na rączkę . GPS na czoło i sobotę i niedzielę latasz tylko wesoło . Samochód parkujesz i nawet nie dyskutujesz. Od poniedziałku do piąteczki latasz w Skodzie koteczku. Jak już wszystko poznałeś teraz w czółko prawdą dostałeś .

...
@Siema 20.09.2017, 22:10

Bartek masz rację..

kokon

Szczery
@kokon 15.08.2017, 21:26
znowu konstruktora szukają ? ktoś wie jak jest na tym stanowisku ?

Nie trać czasu nawet na zastanawianie się nad tym żeby tam pracować !

Masochista
@kokon 15.08.2017, 21:26
znowu konstruktora szukają ? ktoś wie jak jest na tym stanowisku ?

Gdzie znalazłeś to ogłoszenie?

Mimik

czasami tu zaglądam i nic się nie zmienia. Tylko narzekania i nic więcej, a prawda jest taka że najlepiej jest tam gdzie nas nie ma :-)) Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i miło wspominam ten okres. Super ekipa, ciężka praca na początku i wkurzający szefowie :-) czasami potrafili doprowadzić do białej gorączki - ale tak jest wszędzie. Gdzie nie pójdziesz zawsze będzie pięknie na początku, a potem zobaczysz plusy i minusy firmy. Pytanie jest takie - czy będziesz potrafił sobie poradzić i obejść minusy :-)) sam sobie odpowiedz. Jeśli ktoś jest na początku kariery, gorąco polecam, dobra szkoła, potem już nic cię nie zaskoczy.

Person
@Mimik 20.07.2017, 18:08

Dokładnie potem już nic Cię nie zaskoczy, bo gorszego chamstwa, bałaganu i braku szacunku nigdzie nie doswiadczysz. Zachęcaj dalej ludzi do tej zawodowej szkoły przetrwania, ale argumenty co najmniej do d...y

Matylda

Dzięki za informację . uffff miałam puszczać Cv

Wiktor

Ludzie ta firma to jakiś sen wariata ! Jak to funkcjonuje to sam w głowę zachodzę. Całkowity brak chodźby minimum organizacji, decyzje prezesa na poziomie dziecka z ADHD. Jeśli szanujcie siebie i swój czas omijanie tą kaste zapatrzonych w siebie "przedsiębiorców" i szukajcie pracy u normalnych a nie oderwanych od rzeczywistości pracodawców. To jak zarząd tej firemki traktuje ludzi nadaję się na program dokumentalny, albo temat do pracy magisterskiej przyszłego psychoterapeuty . Podsumowując tragedia i żenada!!! Klienci i kandydaci do pracy apeluje do waszego rozsądku omijanie to miejsce i wszystko co z nim związane!!!!!

Czarek

Dziadostwo , krótko i na temat.

Wykorzystywany Marian

Ja tam wierze, ze w tej firmie nie jest tak zle jak tupisza ! Ja kiedys pracowalem u polskiego prywaciarza to dopiero bylo! Zatrudniona byla cala rodzina ! Zona, syn, corka, bratanica itd. Nikt w firmie nie wiedzial jakie maja kwalifikacje, po prostu ten cienki prezes tak zarzadzil! Jka tylkodorobil sie troche kasy na przepakowywaniu chinskiego i wietnamskiego badziewia to zaraz byly mercedesy, luksusowe wakacje itd. Oczywiscie dka siebie i rodziny, coz jego sprawa. Ale w tym czasie ludzie z firmy orzez 4 lata zero podwyzek. Zmienial ludzi jak rekawiczki. Kto mial inme zdanie od niego, nieomylnego do widzenia. Uwielbial eventy medialne, parcie na szklo mial ogromne. Wywiady dla prasy lokalnej, regionalnej, gale, spotkania itd. To mu schlebialo ilechtalo nieskoncozna proznosc. Potem sobie wymarzyl palac za 10 baniek i wybudowal, ale firma zaczela szorowac po dnie. Ludzie juz nie byli tak bardzo spragnieni pracy w tym kolchozie, i sie zaczelo sypac wszystko. Wiec nie narzekajcie za bardzo ! Ja widze, ze tu jest inaczej !

Wiesława

JUŻ TYLE LAT W TEJ FIRMIE NIE PRACUJĘ ALE INTERNET WCIĄŻ DYSKUTUJE. NA TE SAME PROBLEMY CO ODGRZEWANE SĄ JAK STARE KOTLETY. SZKODA PRODUKTU BO LUDKOWIE MOI MILI KLEPIECIE W KLAWIATURĘ AŻ SIĘ CZOŁO MOJE CHYLI. SZKODA CZASU NA SKAKANIE I SIĘ NAWZAJEM WYZYWANIE. CICHE DOGRYZANIE KIEDYŚ WAM OŚCIĄ W GARDLE STANIE. SZKODA PRZESZŁOŚCI NA NERWY AŻ DO ZŁOŚCI. Tak przy okazji widziałem dziwną minę kiedy omijałem tą smutną w samochodzie twarzynę . Czoło pomarszczone oczy już przymglone czas ucieka konkurencja śmieje się z daleka. Tyle w tym temacie moim mili sobota się już chyli. Zaraz niedzielę mamy i w poniedziałek się w pracy zastanawiamy hmmm . z jakim autorem tego listu kontakt MAMY.

Frizbi

Mam ciekawy pomysl po co rzucać się z motyką na słońce : usa, emiraty etc. Ubrania robocze z ledami. Dla strażaków, drogówców, pracowników pod ziemią górników czy hutników wszędzie tam gdzie trzeba być widocznym. Mam nawet slogan : Lepiej widoczny?Widocznie lepszy! Kampanie reklamową zrobiłym na przekó zatrudniłbym np K.Skrzynecką albo Gonere pod umieszczeniu celebryty na bilbordach na pewno fakt czy se się na to rzucą i cała polska będzie znała markę.

O.S.T.R.Y Tiger
@Frizbi 18.05.2017, 21:54

Ńie masz racji z tymi emiratami. Ja kiedys sprzedawalem tam karmę dla tygrysów. Głównie Abu Dhabi, Dubai, Sharja. Nawet nie macie pojecia ile tam schodzilo tej karmy ! Głównie na bazie miesa antylop i zebr! Wiesz jacy sa tam ludzie ! Co lepsza willa to trygrys w ogrodzie, biedniejsi maja gepardy i boa. Wiec kierunek jest dobry. Tym bardziej ze jest jeden problem z tym karmieniem. Problemem jest to, ze jak zapadnie zmrok to w tych klatkach nic nie widac ! Wiec moze music line bylby dobry na podswietlenie takiej klatki ? Ja zrobilbym tak tygrysy Oswietlilbym Icity a gepardy Music Line, bo jednak bardziej pospolite. I za ten pomysl nie chce zadnych pieniedzy, bo wiadomo, ze jak bedzie jasniej to tez dla mnie wygodniej sie pracuje ( czasami musze sam karme wrzucic do klatki oczywiscie za pewna sumka i wtedy jest niebezpiecznie bez oswietlenia). Mialem kiedys taki przenosny stroboskop i go uzywalem , ale glupialy mimpote, tygrysy , wiec dalem sobie spokoj.

Zaza
@O.S.T.R.Y Tiger 18.05.2017, 22:29

Pomysłn nie jest taki głupi ale ja zaczełabym od prostszych rzeczy. Utworzenie działu PRODUCT DEVELOPMENT . Rekrutowałabym najzdolniejszych studentów z ostatnich roczników AGH. Podpisałabym umowę z jakimś hotelem blisko firmy aby mieli gdzie spać i taki student ostatniego roku albo świeży absolwent uczelni dawaliby z siebie wszystsko przez pierwsze 2 -3 lata potem pewnie zmienialiby środowisko pracy ale : miałabym najświeższe trendy, myślenie out of box, nową energię.

Art. Elektryczne gda

Rekordzista.. W ostatnim roku było ich u nas kilku, szkoda ze wszyscy z tym samym katalogiem

Triniti

"kierownik" z regionu północnego nie doczekał drugiej wypłaty.... Hahaha ale jaja.

wełna

Polacy zamożni nie pomalują ścian śnieżką tylko fluggerem, nie kupią najbardziej wypasionej skody tylko vw itd itp Tak samo jest z oprawami schodowymi. Wole zamoźnych klientów niź everymanów. Co do sposobu zarządzania firmą to przypomina mi się Casus Wałęsy, który świetnie radził sobie w walce na czele Solidarności a duźo gorzej jako prezydent w demokratycznej Polsce. Może to znak aby oddać firmę w zarządzanie komuś z zewnątrz. Ściągnać z Eindhoven jakiegoś stranieriego i płacić mu duża kasę przez rok. i na pewno dużo się zmieni na plus.

Wojner

A moze Ty się nie znasz na biznesie? Jak pracowałem w anglii mój szef jeździł Vauxallem VEctra SRI wersja BON JOVI. Zawsze chciałem mieć takie auto jak on więc zbierałem kasę na nie. Jadłem tansze produkty , nie chodziłem na imprezy w weekendy pracowałem jak guide tour po tower of London . Pewnego dnia mój właściciel powiedział to nie jest droga aby dorobić się takiego auta drogą jest zrobienie mądrego biznesu i nauczył mnie jak zarabiać pieniądze. Teraz w życiu nie spojrzałbym na vauxalla jeźdzę obecnie hummerem h2 i nie patrzę czy leje premium czy pb 98.Reasumując a może firma chce mieć drogie orpawy schodowe bo do takich kilentów jest skierowany produkt?

Xoxo
@Wojner 30.04.2017, 09:10

Problem w tym że takowych klientów jest coraz mniej. Brak pomysłu na nowe produkty Dopasowane do zapotrzebowania rynkowego spowoduje wkrótce że ten hummer będzie w bazie a nie jak do tej pory w pb98. Dziwne że nikt nie korzysta z możliwości zarobienia pieniędzy który ma podane na tacy. Potem problemy z zyskami

Skoff

Pracowalem jako ph nie polecam zdecydowanie, to jakas pomyłka

Michal
@Xoxo 23.04.2017, 09:47
Potwierdzam

Fajnie.wszystko.ale co jest nie Tak ?

Xoxo
@Michal 26.04.2017, 19:14
Fajnie.wszystko.ale co jest nie Tak ?

Całkowity brak organizacji, nikt nic nie wie.. a glownym problemem jest to ze firma nie slucha tego co podpowiada im rynek. Juz dawno byly glosy zeby stworzyc tansza i prostsza wersje oprawek schodowych, bo na takowe jest wielu klientow , ale grochem o ścianę

Byly pracownik

Laufer i Viking nie gadajcie glupot (jeśli to nie ta sama osoba). Również pracowałem w tej firmie i widząc to wszystko zrezygnowałem. Opinie byłych pracowników jak i klientów jest jednoznaczna. Zatem jeszcze raz wzywam Was do realnego spojrzenia. Wszystkie opinie na gowork są przeplatane przez jakieś dziwne gadki o niczym i o wszystkim. Tak jakby ktoś robił to specjalnie żeby odejść od prawdziwych informacji i firmie. Ph-szkoda waszego czasu. Samochody i siedziba to najlepsze co tam zobaczycie. A jak już będziecie na szkoleniu (za duże słowo) to zapytajcie ludzi na produkcji co sądzą o firmie :) Ja usłyszałem że cały czas są nowi i wiele innych informacji o działaniach.

Góral

Laufer
@Góral 13.04.2017, 09:15
Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, ph omijajcie szerokim lukiem.

A może właśnie jesteś ph i boisz się konkurencjo bo jest Ci za dobrze?

Viking
@Góral 13.04.2017, 09:15
Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, ph omijajcie szerokim lukiem.

CO takiego Ci się nie podoba? Trzeba ciężko pracować aby mieć na salami nie wystarczyć po prostu być.

Relf

Helu, Co do rekrutacji to zadzwoń bezpośrednio do firmy. Myślę, że jakość i przystępna cena to broń zacięźna firmy. Surowy ale sprawiedliwy władca oraz bardzo sprawna armia oraz administracja. NIe jest tutaj typowy monteskiuszowski trójpodział władzy raczej monarchia absolutna albo może nawet monarchia demokratyczna. Pałac jaki jest każdy widzi, gustowny oraz nowoczesny. Czy chicałabyś pracować w takiej firmie? Odpowiedz jest TAK. Jesteś zapewne młoda i niedoświadczona a tutaj nabędziesz zapewne doświadczenie oraz jeśli bedziesz miała ambicję i to coś to także godne uposażenie. Morawsko-Pruski koń bitewny marki skoda oraz odwaga i chęć zwyciężania to cechuje godnych.

Hela

Witam Dzień Dobry, Czy firma obecnie prowadzi jakieś rekrutacje? Pozdrawiam Hela

Bedoes

Jaki Syndyk ? Jacy wierzyciele? Człowiek ogarnij się! Co do firmy świetnie , że będzie w Dubaju na summicie pod koniec kwietnia. Myślę, że podejdę i porozmawiam na temat mojej wizji biznesu , które polegałabym na stworzeniu z CARLEX DESIGN komitywy. Firmy z jednego miasta a nie wiem czy się w ogóle znają.

akcesoria meblowe elbląg

a ja mam pytanie. Co się dzieje w firmie, że taka rotacja? Myślałam, że Pan Dominik zostanie w firmie na stałe, jednak po moim telefonie do firmy dowiedziałam się, że na północ Polski znowu rotacja. Pozdrawia średnio zadowolona klientka.

Vnm
@akcesoria meblowe elbląg 15.03.2017, 06:55

Nie ma Domino ? Ale pewne osoby pewnie są. No nie wiem Co O tym sądzić. W wywiadzie o rotacji ani slowa...

Dobra Zmiana

Szanowni Państwo, ktoś nieźle słodzi Właścicielom firmy. Jednakże proszę o odrobinę samokrytyki, właściciele są beznadziejni gdyż poza serią ML nic więcej nie osiągnęli. Półki meblowe to niewypał a lampy to była sromotna klęska. Pracowniku pamiętaj, że kariery tam nie zrobisz. Jeśli nie macie nic konkretnego, to jest firma na przetrzymanie trudnych czasów ale pamiętajcie są lepsze i wiem coś o tym.

Źrebak

Julek Ty nie wiesz chyba o czymś piszesz. Jak na moje oko nie wiesz czym sie różni puszka podtynkowa p50 od puszki podtynkwoej p60. Wszyscy tylko by chcieli więcej i więcej a podstawowa wiedza? Julek zadam Ci jedno proste pytanie czy lepsze jest używanie halogenow podlaczanych na 220V czy moze przez transformator na 12V ? No właśnie tak myślałem. Polecam wywiad na stronie jest świetnie przeprowadzony i czyta się go rewelacyjnie.

Dociekliwy Rysiu
@Źrebak 06.03.2017, 19:01

Czytalem ten wywiad nie wiadomo przez kogo zrobiony. Kultura wymaga, aby ten kto robil wywiad sie podpisal. Chyba, ze prezes robil sam ze soba , wtedy nie trzeba. na czym polega produkcja tej firmy ? czy to aby nie chinszczyzna skladana w Polsce ?

CZechovidz
@Dociekliwy Rysiu 07.03.2017, 23:21

Nie zgadzam się z Tobą wywiad niezły. Na pewno nie laurka a raczej wywiad , w który nie ma tematów tabu i nie ucieka się od trudnych pytań. Do tego dużo szczerych pytań np : "Partnerzy handlowi i klienci chwalą firmę za doskonałą współpracę. Czy mógłby Pan powiedzieć coś więcej na ten temat?" i moje ulubione takie filozoficzne "Panie prezesie, czy zatem było warto?". Wywiad w skali od 1-6 oceniam na mocne 4. Z drugiej strony spodziewałem się czegoś mocniejszego np wynająć jakiegoś uznanego reportażystę np Hugo Badera, który by miesiąc posiedział w firmie popracował a potem napisał o tym krótki reportaż taka "Skucha" ale o transformacji w firmie z branży oświetleniowej. Widać, że to nie był pierwszy wywiad obu stron z drugiej strony brakowało mi trochę kontrowersji, angedot i historyjek z początków np coś w stylu " opowiem wam teraz jak tarpanami woziliśmy produkt do klientów albo, kiedy pierwszy ph dostał auto służbowe to oszalał ze szczęścia" - czegoś takiego mi brakuje. Po krótkiej refleksji zmieniam ocenę wywaidu z 4 na 3-.

Julek

Siema ludzie, Uważam, że ciekawym pomysłem byłoby otworzyć się dla bogatych klientów : Może zaczepna nazwa : Varszafka albo PREMIUM. Drogie albo bardzo drogie produkty np z domieszką bursztynu ( przestrzegam przed użyciem nazyw Amber źle się kojarzy). Widzę to tak reklama w zakopanym w jakimś droga albo arcydrogim hotelu , np zasponsorować dno basen ( wykafelkować złotym logo). Ktoś pisał o reklamie w Warsaw Shore popieram obecna edycja jest w Zakopanem. PZDR

Julek

Jakies newsy jakie produkty w 2017? Na stronie cisza. Myślę, że fajnie by było wejść do castoramy albo ikei a takimi moblinymi lampami do czytania do sypialni.Inny pomysł to latarki ledowe. Kolejny kontrowersyjny pomysł to instalacja świetlna, która pozwala w nocy widzieć zarys drogi ( coś takiego jest w samolotach jak jest zgaszone światło) aby no dzieci, które się budzą w nocy nie uderzyły się albo nie spadły ze schodów, Reasumujac 3 pomysły: - latarki led - podswietlanie podlogi w nocy - lampki mobilne do czytania do sypialni Kolejna nisza to oświetlenie dyskotekowo/klubowe. Wielu moich znajomych sprowadza je z niemiec albo chin dlaczego nie produkować czegoś takiego w czechowicach? Ktoś powie skoro masz tyle pomysłów to dlaczego nie aplikujesz? Może aplikuje kto wie narazie pracuje w sklepie z oświetleniem u rodziców. PZDR

@Julek 02.03.2017, 15:17

Litości!!! Ludzie o czym Wy tu piszecie. To portal gdzie ocenia się pracodawcę a nie prowadzi wielkie dyskusje na temat prób pogłębiania asortymentu firmy. Ty jako ph nie masz absolutnie nic do gadania w temacie przyszłości firmy. Masz jeździć skodziną i sprzedawać w 90% serie music line i tyle. Reszta odbiega cenowo jak za kawałek plastiku z paskami Led w środku. Ludzie czytają te wpisy po to by wiedzieć czy warto się tam zatrudnić. Nie warto! Czemu ma służyć tą durna rozmowa? Sprzedaż w większości zależy od handlowców a prezes takowych nie szanuje. Firma z ładną siedzibą bez perspektyw na rozwój pracowników.

ITALIA 90

Mam dwa przemyślenia: 1) Automotive Dziwi mnie, że firma z takim potencjałem zaniedbała branżę automotive. Ptaszki ćwierkają, że KAMAZ szuka partnera strategicznego w temacie oświetlenia. ( pamiętajmy o innych firmach SOLARIS, ROSOMAK, niedaleko polski TATA itd) . Trzeba kombinować ale taka strategia się opłaca. 2) Lampy typu WAKE UP LIGHT PHILIPS Lampy budzące światłem zdrowe etc. 3) Kabiny Flotacyjne Dlaczego by nie podjąć współpracy z producentem kabin flotacyjnych ( tam są potrzebne lampy, ledy) Takie tam..

Miron

Aha, dobrze wiedzieć, ze ów pan biznesmen bawi się ludźmi. Tej firmie już podziękujemy...

Obserwator

Ludzie, odczepcie się od Skoff-u. Nie podoba się praca w tej firmie to nie pracujcie dla tego jak piszecie " biznesmena". Włożył w firmę swoje pieniądze i może wymagać aby pracownik realizował jego wizję firmy. Ryzykuje tylko swoim majątkiem dając Wam i Waszym Bliskim przy okazji chlebek z masełkiem i dżemem lub dla niektórych z polędwiczką. Jak przestanie Go to bawić to powie Wam szanowni Państwo Pa Pa. Oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów prawnych, tak jak to zrobiono w kilku firmach z Czechowic-Dziedzic, gdzie pracowało prawie 1000 osób a teraz pracuje około 450. Tak więc pamiętajcie Państwo, że tak jak w pewnej piosence " nic nie może przecież wiecznie trwać".

Prezes
@Były Prezes 16.02.2017, 15:33
Całkowicie podzielam Pańską opinię. Mam nadzieję, że nie zostanę wykasowany. Nie jestem właścicielem tej firmy ani nie jestem s...

Były Prezes, brzmi "smutno".

Były ale spokojny Prezes
@Prezes 17.02.2017, 21:47
Były Prezes, brzmi "smutno".

Masz rację. Tylko teraz jestem wolny i nie muszę słuchać Rad Nadzorczych, w których zasiadali tylko koledzy Właściciela. Panowie nawijali Właścicielowi z spotkaniach makaron na uszy a on im w 100% wierzył. Teraz Syndyk i Wierzyciele mają problem.

JEY

Icity pomysł dobry ale tylko w aliansie z Rosą. Nie rozumiem dlaczego nie może dojść do aliansu z Rosą. Ponadto Indonezja wydaje się logicznym rynkiem konkwisty .Parę osób pytało o Stany Zjednoczone co i mnie bardzo interesuje uważam, wizytę kongresmenów za genialne posunięcie. Jakkolwiek po tej wizycie ECHO! Niech ktoś nawet ze średniego szczebla napisze kiedy i gdzie showroomy.

Miron

A jak się ma nowość iCity? jest w ogóle jakiś popyt na te chińskie lampy?

Anthy
@Miron 24.01.2017, 19:37
A jak się ma nowość iCity? jest w ogóle jakiś popyt na te chińskie lampy?

Jest popyt. W Sosnowcu jest ciemno. Ale to nie ma znaczenia.Jak się nie sprzeda to w ogrodzie firmy zamontują.

Wykrywacz kłamstw

Sluchajcie widze, ze ta firma to nue byle co! Nowoczesne know-know, lider rynku. A ile ona ma obrotu. Jak mowi moj kolega, niewazne jakie masz stanowisko, wazn ejakim obrotem zarzadzasz. A tu widze jest bardzo profi strona nowoczesna ( no moze wrazenie psuja te bledy jezykowe - no bo jaki jest sens pisania zdania ze ktos stosuje skuteczna motywacje do podniesienia satysfakcji? Kto to wymysli i umiescil na pierwszej stronie intro ? Ja bym od razu takiego wylal za niekompetencje ) wiele wyroznien, albo nominacji do nominacji. Pasuje mi tu obrot jakies 150 mln. I ta siedziba ! Przeciez jak ktos mialby marny obrot nie budowal by marmurowych schodow czy poreczy z najdrozszej nierdzewki ? Bo po co takie bizancjum jakby obrot byl marny tzn < 10 mln€ ? To ile ten lider kreci rocznie obrotu ?

@Wykrywacz kłamstw 22.01.2017, 09:44

150 mln? Haha Miesięcznie to max 500tyś. Zatem rocznie jak jest 6 mln to jest ok. No chyba że KM 2 lat mają takie wzrosty. Ogromna przebitka marzowa pod pozorem dobrej jakości polskiego produktu (części z Chin)

ZEUD

Myślę, że mało kto pracuje teraz ciężko. Ciężka praca to pasja połączona z całkowitym zaangażowaniem to lojalność wobec pracodawcy jak Francesco Totii ROmie jak Paolo Maldini Ac Milan. To podrażniona skóra na szyi każdego dnia bo codziennie musisz się golić bo codziennie musisz wyglądać dobrze i godnie reprezentować firmę. Czy ktoś z was kto ma bardzo delikatną i wrażliwą skórę goli się codziennie jednorazówką i po goleniu złagadza ból jaką tanią Niveą?! No właśnie tak myślałem. Czy nośicie za ciasne spodnie od garnitury, albo lekko za ciasne buty tylko dlatego, że musicie dobrze wyglądać. Jak ja nienawidzę garniturów ale jakie to ma znaczenie? To tak jakby żołnierz powiedział, że nie lubi munduru albo stroju bojowego. Jestem przedstawicielem handlowym i moim celem jest wygrywać , sprzedawać. Czasem widzę ludzi na poczcie albo ludzi w urzędach i się śmieje w duchu oni to mają nudne życie a mnie codziennie dzień przynosi coś nowego!

Pani Jadzia
@ZEUD 20.01.2017, 09:30

Mocno powiedziane, bardzo mocno. Ale co to ma wspolnego z firma ?

Profesor doktor habilitowany

"Chcemy również stworzyć właściwie ukształtowane środowisko pracy, stosując skuteczną motywację dla podniesienia satysfakcji z pracy naszego zespołu i rozwoju personelu, tak aby załoga mogła się identyfikować z Firmą i jej celami" Mam pytanie czy ktoś mógłby mi wyjaśnić to zdanie ? Czytam , czytam i nadal jestem zagubiony o co chodzi ? Skuteczna motywacja dla podniesienia satysfakcji ??? z pracy naszego zespołu i rozwoju personelu tak, aby załoga mogła się identyfikować z firmą ( nie wiem czemu z dużej litery ?) i jej celami ? Ktoś może wyjaśnić ten bełkot ?

ZDT

Rynek oświetleniowy to ciężka gra nie dla lalusiów w krawatach palących cienkie palmale albo mlodych gniewnych typu donia. Rynek oświetlenia to setki kilomterów w trasie, jedzenie na statoil, woda kolońska przemysławka i czerwone Malboro. Rynek oświetlenia to nie modne showroomy i modne imprezy branżowe ale dni gdy masz do objechania Obi, Castoramę, Lery oraz Praktiera a za oknem -15 i pada śnieg. Przyjeżdzasz do domu to wszyscy śpią i odgrzewasz sobie pizze w mikrofali . Wyjężdzasz to wszscy spią i parzysz szybko 3w 1 Nescafe. Tu nie ma miękiej gry.

YETI
@ZDT 18.01.2017, 17:29

Masz rację praca w tej branży to nie serial na wspólnej. Szczególnie w zimie gdy są minusowe temperatury raz jest ciepło raz zimno. Raz się jest na dworze raz w ogrzewanym sklepie. Jeżeli masz diesela to w ogóle jest problem z odpalaniem auta rano czasem jak w Rosji zostawiam włączone aby całą noc chodziło. Czasem wracam tak zmęczony z pracy ze zasypiam w ubraniu w kurtce i w butach , budzę się i myślę, że przysnałem na 15 min a tutaj 5.15 i trzeba wstawać. Z drugiej strony jak mam wynik, to czuje się jak król świata. Zakupy w Złotych Tarasach, weekendy w Szczyrku oraz jack daniels na lodzie. Jak to powiedział kiedyś Marcel Proust ( albo inny kierowca formuły 1) nie ryzykujesz nie pijesz szampana.

Donia

Przeanalizowałam sytuację i dochodzę do wniosku, że trzeba pójść w kierunku niszy a mianowicie doświetlania roślin. Trzeba by skupić się na tym aby lampy był wysokiej jakości, efektywne i energooszczędne . Technologia LED dostarcza najlepsze światło dla roślin klienta i potrafi zastąpić promienie słoneczne. Badania wykazują, że rośliny rosną znacznie szybciej rosną przy tego typu lampach. The last but no the least takie lampy zużywają tylko 20-30% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi lampami HPS.Można by pokombinować tak aby np : jeden rodzaj światła wspierał proces pączkowania i kwitnienia, natomiast inny przyśpieszał proces wzrostu wegetatywnego. WIem ktoś powie jesteś super chcemy Cie zatrudnić ale nie jest tak łatwo znam swoją wartość : 6 netto podstawy, auto służbowe oraz dobra premia to magnez, który może mnie przyciągnąć. Tak jak mówiła błysk w oku widziałam tylko u tego starszego jegomościa gdy odwiedziłam stoisko na targach w Bielsku. Aha auto służbowe to dla mnie nie skoda octavia tak na marginesie.

Obserwator
@Donia 07.12.2016, 19:15

Witam. Chyba jednak Pani pojechała po bandzie. ale życzę powodzenia zwłaszcza w Skoffie.

Krzysztof
@Gruby Łysawy 11.12.2016, 13:06
Droga Donato Masz prawo mieć własne oczekiwania.to nawet dobrze że są tak atrakcyjne jak na nasz rodzimy rynek pracy.uważam że...

Ta cała Donia to się urwała z choinki, tylko roszczenia. Auto nie Skoda, pensja z kosmosu. A ciekawe jaki ma pomysł na biznes ? Te kwiatki to jakiś absurd i każe mi myśleć, że niestety jest kolejną dyletantką! Ludzie mają jednak bardzo ograniczone pole. Aby odnieść sukces trzeba być wizjonerem! Sięgać tam, gdzie umysł innych nie śmie nawet zapukać! Ja się dziwię czemu Skoff nie penetruje rynku GCC ? Nie chodzi tylko o UAE, ale przecież Doha i Katar to jeden wielki plac budowy luksusowych rezydencji. Czemu nie Oman z ciągle rozwijającym się Muscatem ? Czemu nie Bahrajn ? A same wcześniej wspomniane Emiraty z Abu Dhabi, Dubajem, Sharją czy Fujeira to prawdziwe Eldorado dla producentów oświetlenia. Tam tanie produkty z Chin, nie mają racji bytu. W cenie są natomiast kreatywność, świeże podejście. Pracowałem kiedyś w firmie, która produkowała przenośne barki plażowe, zasilane baterią. Ktoś powie niemożliwe do sprzedaży w arabskim kraju ? Nic bardziej mylnego w Dubaju schodziły jak woda! Tylko zrobiłem małe usprawnienie , dodałem 4 bidony wielorazowego użytku z napisami: Coca Cola, Sprite, Fanta i Apple Juice ( bo podobny do whisky). Jak pojechałem tam po roku to co drugi Arab miał na plaży ten przenośny barek ( oczywiście sam go nie nosił, tylko służący). Miałem żniwa przez 5 lat. Teraz myślę na innym biznesem w Abu Dhabi.

Donia

Może skończysz z tym pretensjonalnym tonem bufonie? Kim ty w ogóle jesteś, że tak do mnie piszesz? W obecnej pracy osiągam 140 % wyników i umieram z nudów więc pomyślałam, że wasza firma może będzie dla mnie wyzwaniem. Byłam w Bielsku na targach i powiem to tak : rzemieślnicy a nie sprzedawcy z prawdziwego zdarzenia, jeden taki grubawy łysawy był nawet niezły ale starszy to był jegomość. Pytam o stawkę bo nie będę robiła za 1500 zł netto. Produkt jest naprawdę niezły ale nie jestem przekonana czy jest dobrze sprzedawany. Icity jako nazwa kojarzy mi się z iphonem to chyba źle. Mam pomysł nawet na reklamę raper TEDE wydał singiel " JUPITER" teledysk do niego też jest ale jest mocno średni. Mogłabym namówić bliskiego znajomego TEDE aby wpłynał na Jacka i stworzyć remix Jupitera i do tego teledysk. W takim teledysku dałabym parę światełek parę dobry LEDów i zrobić kozacki performance. O takim marketingu i sprzedaży mówie a nie o nudach. Wracając do Twojego błyskiego wywodu , że miałabym zapytać czym zajmować jako ph to powiem tak: a czym się niby ph zajmuje? Układ jest prosty sprzedajesz albo CIebie sprzedają. Nie jestem typową kobietą jeżdzę na motorze i nie maluje paznokci pewnie tego byś się doczepił.

PH-owiec
@Donia 22.11.2016, 20:19

Witaj. Jeżeli piszesz, że masz takie wyniki mi się nudzisz to znaczy , że Twoje szefostwo nie potrafi Ci ustawić pracy, albo jesteś bardzo zdolnym PH. Dlatego porozmawiaj bezpośrednio z Właścicielem i przedstaw Mu swoje argumenty. Ale jednak nazywanie ludzi bufonami bez ich znajomości nie wróży Ci sukcesów .

Handlowiec a ENERGETABu
@Donia 22.11.2016, 20:19

Witaj Donia. Poszłaś po bandzie bo ten jak go nazwałaś " grubawy łysawy" to był we własnej osobie właściciel i Prezes Spółki. Tak więc raczej nawet nie składaj swojego CV.

Donata

Cześć, Czy może mi ktoś powiedzieć jakie zarobki na stanowisku ph? Pzdr Donia

Zawodowy PH-owiec
@Donata 18.11.2016, 15:20
Cześć, Czy może mi ktoś powiedzieć jakie zarobki na stanowisku ph? Pzdr Donia

Witaj. Może jednak najpierw zapytasz się co będziesz robić w tej firmie a potem dopiero zapytasz o stawkę. Dla dobrego PH stawka też jest dobra ale najpierw musi pokazać co potrafi.

Diox

Ciekaw jestem jak Trump może wpłynąć na showroom w USA? Głupoty piszesz, poza tym nie widać aby firma prowadziła jakąkolwiek działalność poza Polską. Co prawda to prawda w okolicy wizyta kongresmenów odcisneła piętno i zapewniłą rozgłos ale po roku myślę, że była tylko zabiegiem marketingowym. Inna sprawa, że wejście na rynek USA to bardzo trudny temat z naciskiem na bardzo. Chyba, że klientem była by Polonia np hasło reklamowe "PLedy" albo coś takiego. Zmienić nazwy z Tango np na Polonez a Rueda na Koło czy coś w tym stylu.

Ferency

Z zaciekawieniem śledzę rozwój firmy i uwazam, że jest super. Pytanie tylko co teraz po wyborach w USA? Czy relacje biznesowe z USA ulegną polepszeniu czy pogorszeniu? Kiedy showroom w USA? Co z branżą automotive?

ICE CUBE

Nie rozumiem tej fali hejtu na zarząd i właścicieli. Ktoś co tworzy coś z niczego jest godny uznania. Poza tym spójrzcie na filmik z targów tam jest esencja firmy, młodzi energiczni ludzie, któzy nie udają , że praca im sprawia frajdę tylko po prostu sprawia. Jak rapował EIS "zrobili sobie z pracy hobby". Ciekaw jestem tylko jak wyniki wyborów w USA wpłyną na relacje biznesowe USA z firmą ( pamiętamy delegacje kongresmenów w firmie). Ode mnie duże 5 pozdrawiam firmę oraz zarząd dla hejterów środkowy palec.

Niedoceniony

Ani nie wita ani nie żegna. Co do ledwie zipiącej konkurencji to chciałbym wiedzieć co autor miał na myśli, bo widać, że jego wiedza o rynku jest żadna. Porównywanie Skoffa do Apple nie wydaje mi się zbyt trafione. Jedyne co łączy p.Skibę i p.Jobsa to, to że stwożyli produkt ponadczasowy. Jednakże iphone ma 7 wersję a music line nadal 1. Ktoś mógłby powiedzieć, że p.Krzysztof w takim razie jest lepszy bo iphone cały czas trzeba udoskonalać a ML jest już doskonały ;) ale nie do końca tak jest zarówno od strony technicznej jak i wizualnej. Skoff gdyby od '97 skupiał się tylko w temacie "ciągów kom." i oczywiście rozwijał asortyment w tej dziedzinie, byłby niewątpliwie liderem. Powtarzam byłby, gdyby nie "rozmieniał się na drobne ". Sprzedaż przecież opiera się na ML'u bo tylko to jest praktycznie skończonym produktem, na który jest jako taka polityka handlowa. Bez ML SKoffa nie ma po prostu. Co do prezesa to mógłby trochę lepiej podchodzić do ludzi.

Expret
@Niedoceniony 15.10.2016, 17:45

Witam. W całym systemie oświetlenia ciągów komunikacyjnych brakuje mi rozwiązania wskazującego kierunek ewakuacji podobnego jak stosowane w samolotach. Może to brzmi śmiesznie ale połączenie opraw oświetleniowych w sposób wskazujący w przypadku stwierdzenia zagrożenia ( połączenie z czujnikiem czadu, dymu lub z czujnikiem zaniku napięcia) kierunek ucieczki poprzez kolejno włączane oprawy prowadzące do wyjść ewakuacyjnych. Macie Państwo zdolnych elektroników więc dacie sobie z całą pewnością radę.

były pracownik

Hahaha śmiać mi się chce jak czytam te opinie pisane przez właściciela lub osoby do tego przymuszone. Bzduryyyy piszecie. Firma jest tu oceniana jako potencjalny pracodawca. W tej materii nie warto!!! Uda itd- kogo to obchodzi jak zarobki słabe? Sam zrezygnowałem z pracy w tej firmie gdzie nawet właściciel nie wita nowych pracowników i ma wpływ na rotację na stanowisku ph. Teraz pracuje w firmie z branży metalowej i bez porównania. Robię co do mnie należy i jest mi dobrze.

Ekspert
@były pracownik 14.10.2016, 15:53

Witaj Były Pracowniku. Nie jestem właścicielem firmy SKOFF, mimo, że chciałbym nim być chociaż ze względu na ładną firmę. Nie byłem też przymuszany i motywowany do napisania tego tekstu. Po Twoim działaniu widzę, że zrobiłeś słusznie zmieniając pracę i jesteś z niej zadowolony, ponieważ praca musi przynosić korzyści zarówno finansowe jak i psychiczne. Powodzenia w nowym miejscu pracy.

Ekspert

Ludzie kochani. Jak wam nie odpowiada praca w firmie SKOFF to nie musicie tam pracować. Właściciel sam dowodzi Spółką bo to jest jego własność . Ma swoje wyobrażenie o rozwoju i swoje plany na przyszłość. Ma również swoje oczekiwania w stosunku do ludzi, których zatrudnia i to jest jego zbójeckie prawo. Ponieważ robi to zgodnie z prawem to jest bezpieczny. Przecież może również sprzedać firmę komu będzie chciał a nowy właściciel będzie identycznie zarządzał. Zrozumcie, że są to Jego pieniądze i wara wam do nich.

NETFLIX
@Ekspert 13.10.2016, 14:18

Zgadzam się z EXPERTEM. Poza tym naprawdę jest to świetna firma, która króluje w różnych rankingach i dostaje przeróżne nagrody. Targi w Bielsku dobitnie potwierdziły, że jest to top branży. Co do niezadowolonych ludzi to dziwi mnie takie podejście. Teraz tylko wejść w branżę automotive oraz na rynek USA i będzie GIT.

Returner

&city to rewelacja nie zdziwię się ja za chwilę jakieś większe miasto tak będzie działać. Wie ktoś może co z Ameryką czy będzie tam jakiś sklep albo showroom? Byłem pod wrażeniem stoiska na targach i obsługi też. Takie firmy sprawią , że warto stawiać na rodzimy biznes .

Neva

Nie rozumiem tego całego najazdu na głównego decydenta firmy. Myślę, że ludzie z wizją, pasją oraz charyzmą mają wielu wrogów bo wyznacznikiem sukcesu jest właśnie liczba wrogów. Zrozumiałe,że ludzie są zawistni gdy widzą człowieka sukcesu w średnim wieku w dodatku przystojnego. Jakie cechy mu jeszcze przypiszecie? Zły manager, despota, a w ostatnim komentarzu nawet plagiator? ( nie zrozumiałam bo komentarz napisany fatalną polszczyzną). Drodzy kochani życzę wam takiej ikry, kreatywności oraz determinacji może wtedy zamiast skody pod waszym blokiem będzie stało subaru albo bmw. Zamiast codziennie rano wynosić śmieci do stypu możecie weźmiecie sprawy w swoje ręce i z pasją zrealizujecie amerykański sen?! Ja uważam, że firma jest sukcesem a szczególnie tango oraz &city.

optimium

w tej firmie nawet handlowcom nie wolno zaufać. Człowiek coś powie, pokaże fajną ulotkę np. z taśmami LED i handlowcy jak pieski lecą do szefa i przekazują mu informacje a szef ctrl + c, ctrl + v. a szefowie firm - kliencie SKOFFA - robiący obrót wściekają się później. uśmiech uśmiechem ale bycie fair też ważna sprawa ;) inaczej Cie do firmy nie wpuszczą przy kolejnych odwiedzinach.

CHWDHejterom

Czemu na pytanie o system odpowiadasz hejtem? TY KALEKO INTERNETOWA.trzeba było podejść do K.Skiby na stoisku i powiedzieć mu to prostow twarz a nie chowasz się za jakimiś pseudonimami,kktórych nawet sam nie wymysliles???byłeś w ogóle na tym stoisku czy bredzisz od rzeczy dla zasady? Do Eli. smart to interesujący nowoczesny system sterowania oświetleniem. Jest uniwersalny i łatwy w obsłudze a co najważniejsze dostępny dla każdego! Szczegóły znajdziesz na Skoff.pl, Bardzo fajnie to podali. Pozdrawiam

Nienawidze wazeliniarzy
@CHWDHejterom 22.09.2016, 07:59

Sam się chowasz pod nickiem i do tego jeszcze malo wyszukanym. Jak chcesz uprawiac wazeliniarstwo to nie musiz tu pisac tylko mozesz smialo sie podlizac w realu, co pewnie i tak juz robisz codziennie. Z firma jest cos nie tak skoro jest tyle neagtywnych opinii. Dobry zarzadzajacy wzialby je pod uwage i staral sie zmieniac na lepsze. Slaby wlasciciel daje po 100 zl i kaze pisac pozytywne komentarze.

Returner
@Nienawidze wazeliniarzy 06.10.2016, 22:12

Nie wiem skąd te hejty konkurencja ledwo zipie. &City rozniesie niebawem Polske i zobaczysz lada moment w Twoim miescie &city. Nie rozumiem za bardzo Apple mają iphone, iwatch, ipad, ipod dlaczego nie kupią po prostu &city. Więc uważam, że ta technologia a także nazwa jest genialna. Tak samo nazwa Tango . Z czym kojarzy się nazwa Tango? z filmem Tango i Cash ( Cash po angielsku gotówka). Genialne. Świetne patenty Kreatywność przez duże Ka i lada moment zostanie jeden albo dwóch hegemonów na polskim rynku oświetlenia. Trzymam kciuki mocno !

Sk......uff

SMART to formułowanie celów po funkcjonowaniu firmy widać jedynie brak jakiejkolwiek koncepcji, kompletny chaos. Na targach wiele firm miało świetny SMART ale nie Skoff. Cała strategia tej firmy sprowadza się do dwóch słów - ma świecić - na więcej bossa nie stać.

Zostaw opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOFF