żabka

Mosina

Opinie o żabka

Zarobki najniższego szczebla, pracownikowi nie przysługuje przerwa śniadaniowa na zapleczu lecz na sklepie przy bezpośredniej obsłudze klienta na kasie fiskalnej, niedziele i soboty są praktycznie obowiązkiem, nie przedłużają umowy w momencie kiedy pracownikowi przysługuje umowa na czas nieokreślony, po godzinach pracy trzeba obsługiwać klientów, którzy dobijają się do okienka, straszą wieczną kontrolą i tajemniczym klientem, a pracownik ma stale polecać klientom towar z promocji, kary pieniężne za nie wydawanie naklejek promocyjnych.

Zostaw opinię o żabka - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie żabka