Be Perfect

Katowice

Opinie o Be Perfect

Stanisław Zarzenno

Prowadzimy kampanie zarówno Adwordsów jak i facebook przez nich i dobrze to wygląda, raporty pokzują jak wzrastają konwersję są dostarczane cały czas , kontakt jest ok , firma godna polecenia.

Robert

fajny i sprawny kontakt, raporty reklamowe bardzo konkretne i czytelne.

Janekk27

Spoko firma, robiłem filmik reklamowy i byłem zadowolony. Tu akurat mega tanio w porównaniu do innych zapytań, które wysyłałem. Polecam

Łukasz B.......

Z całym szacunkiem dla poprzednich firm z którymi wspolpracowałem. Powinny one się uczyć od Be Perfect podejścia do klienta. Pełna profeska , wsparcie techniczne , dbałość o moje pieniądze przeznaczane na reklamę sprawiły że jestem bardzo mile zaskoczony współpracą. Polecam szczególnie ze względu na zakres usług i jakość z jaką sie jeszcze nie spotkałem. Za 3 miesiące kończy mi się umowa i już zdecydowałem się na przedłużenie współpracy. Jako jedyna firma wyszła do mnie z ofertą elastyczna ale też przemyślaną. Z nastawieniem od początku na zwiększenie sprzedaży mojego sklepu www. Ilość konwersji wzrosła 2krotnie w ciągu 3 miesięcy a koszty nadal spadają. Godna polecenia firma na lata.

Katarzyna M.

Jeśli chcą Państwo mieć prowadzoną kampanię na wysokim poziomie i na własnej skórze przekonać się jakie zyski można czerpać z kampanii adwords zachęcam do skorzystania z usług tej firmy. Jeśli chodzi o koszty biorąc pod uwagę włożoną pracę i osiągnięte efekty kwota jest naprawdę adekwatna do pracy którą wykonuje firma. Dodatkowo dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną i miłą obsługą. Na czas i skutecznie.

Aneta

w poprzedniej firmie z jaką współpracowałam wkurzało mnie bycie kolejnym "numerkiem" w kolejce,albo gadki ze skryptu " szanowna pani ..." i odpowiedzi z czerto dniowym opóźnieniem, osób,które ponoć wiedzą i znają sie na "marketingu internetowym"z początkiem roku przeszłam do beperfect, pomimo, że cenę mieli wyższą od poprzedniej firmy.. ale teraz wiem, że nie jestem kolejnym numerkiem w kolejce, mam przydzieloną jedną osobę, która jest do mojej dyspozycji i zna moją reklamę! dzięki temu odpowiedź zawsze mam od ręki. W końcu normalni,aczkolwiek profesjonalni ludzie, pracujący w agencji reklamowej! fajny , sprawny kontakt. Jeśli macie czasem dylemat czy dopłacić czy zaoszczędzić, to w tym wypadku dopłaćcie, bo warto!

MaleckiA

Ceny faktycznie nie są najniższe, ale za to jakość usług bardzo wysoka. Nie obiecują gruszek na wierzbie a działania jakie wspólnie podjęliśmy sprawdziły się w 100%. Polecam

Patrycja

Zdecydowanie polecam dla firm dla których liczy się jakość i zysk. Be Perfect nie jest firmą najtańszą - i bardzo dobrze bo jakość ich usług jest na bardzo wysokim poziomie. Wreszcie trafiłam do firmy która zajęła się moim marketingiem i przyczyniła się do wzrostu zysku.

Andrzej

mogliby mieć niższe ceny ale obsługa za to jest super

Zostaw opinię o Be Perfect - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Be Perfect