Opinie o Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie w Poznań

Czy Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Marek Nowy wpis

Swoim umowę o pracę.

Wiesiek Nowy wpis

Zawsze można zmienić firmę po co ludzi obrażać? Mamy dobrego pracodawcę pod warunkiem, ze pracownik również stara się być dobrym

Wojciech Nowy wpis
@Wiesiek

Wiesiek! Niezła ksywa. Ha ha. Pracuj dopóki możesz, jeżeli nazywasz to pracą. Ciągnij, ciągnij, dopóki się da.

Jakie wartości są cenione w Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie?

Odpowiedź

Szmal, wyzysk i traktowanie innych gorzej niż bydło.

geo

Czy geodeta świeżo po studiach, bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie ?

Julia
@geo

Oczywiście. Ale nie w tej firmie. Bardzo dobrze. Po co psuć sobie karierę.

Brałeś udział w rekrutacji do Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Czy można liczyć w Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie na prywatną opiekę medyczną?

Kris

Znasz bajkę o łodzi?

Robert

Doszło do przekształcenia i prywatyzacji ale nie dlatego, że została zlikwidowana.

Czy Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie zatrudnia studentów?

Firma nie istnieje od dawna (na szczęście) bo zniszczyłaby każde istnienie ludzkie i nie tylko.

Sonia

Bardzo proszę o informacje na temat pracy w firmie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Viola

Tam nikogo nie zatrudniają. Zyski z najmu dzieli między sobą zarząd z byłym prezesem.

Wojciech

Słyszałem dobre opinie o firmie a po lekturze waszych wpisów nic nie rozumiem. Warto starać się o pracę?

arma

czy oni w ogóle posiadają gdzieś swoją stronę internetową?

@arma

NIE - TEJ FIRMY NIE MA. SKOŃCZYŁA SIĘ W 2008 ROKU. ODESZLI NAJLEPSI A TERAZ TO FIRMA PRACUJĄCA NA CÓRKI PREZESA.

Kevin
@anonymous

Teraz żyją już tylko z najmu. Najstarsza córka podobno poszła w tango i mężusia zwolnili.

Viola
@Kevin

Jedyny normalny. Nie pasował do tej kliki.

Kevin
@anonymous

Zmarnować taki potencjał. Wstyd. To tylko "Beton" z córkami i ich mężusiami.

@anonymous Skąd takie informacje posiadasz? W internecie nic na ten temat nie ma.

Igor

Nic z tego co piszecie nie rozumiem. Czy firma istnieje czy nie? Może ktoś jaśniej?

Martinez

Może mi ktoś podpowiedzieć czy dobrze się tu pracuje? Mam zamiar aplikować i dopytuję. Szkoda, że tak dawno nikt nie pisał, dla mnie to dużo znaczy taka opinia pracowników.

Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w GEOMAT? Chętnie dowiemy się więcej od jej pracowników. Na jakie możliwości rozwoju można liczyć przychodząc do firmy? Jakie są największe plusy pracy tutaj?

zniesmaczona

Co znaczy "też studentów". TYLKO studentów, którzy nie mają się od kogo uczyć praktyki. A uwierz mi, że bez doświadczonej kadry nie nauczą się niczego, zwłaszcza przy tych WSPANIAŁYCH ludziach , którzy żądzą Geomatem.

zniesmaczona

O jakiej rotacji Ty mówisz? Przecież tam już prawie nikt nie pracuje. W tej chwili to już tylko studenci, którzy pewnie nawet roku nie przepracowali. A gdzie te 158 osób, które w większości były naprawdę wspaniałe?

laxa

@danek -> czytam ze zrozumieniem i wyciągam wnioski, nie jestem analfabetą. A z postów powyżej obraz jaki jest kreowany przez prawdopodobnie byłych pracowników nie jest najlepszy. Jak pracujesz tam @danek to dawaj _PROSZĘ_ jakie zarobki i jakie roboty można robić? Czasu coraz mniej zbliża się obrona i trzeba podjąć decyzję Poznań czy Wrocław.

laxa

Hej, a nawet znosząc udręki i ubóstwo oferowane w finansach jakie mogę zrobić uprawnienia w zawodzie geodety? Ile mają uprawnionych? 1 zrobię? 2 zrobię? 3 zrobię? 4 zrobię? 6 zrobię ? 7 zrobię? chciałbym być uprawniony

mortal kombat

grobowa ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne „GEOMAT” Sp. z o.o., Poznań, ul. Zwie - Poznań

1.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Zwierzyniecka 10
    60-813 Poznań