Opinie o Bonduelle w Ruchocice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bonduelle o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Ruchocice

gosć

Firma na spotkaniach z pracownikami chwali się swoimi zyskami. Produkcja wzrosła o bardzo dużo. W końcu są 3 zmiany a o podwyżkach można pomarzyć. Bez sobót wychodzi jakieś 1500 na czysto

niki

nie polecam, kiepskie zarobki

dostateczny

PRACA: zalezy w którym miejscu ale nie jest ciężko. ZAROBKI: zwykły pracownik bonduelle zarabia w okolicach 1600 a pracownik zatrudniony przez axell 1300 chyb ze jest uczniem to ma okolo 200zł wiecej podobno. UMOWA NA STAŁE : nikt nigdy nie wie kiedy ja dostanie SZEFOSTWO: Dyrektor nigdy nic nie mówi- chodzi jak duch po firmie i obserwuje notując notatki, a Dorota ( nikt nie wie kim właściwie ona jest, ale kims jest )młoda kobieta której władza uderza do głowy

Ola

umowe na stałe dostaje sie według humorków dyrekcji.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bonduelle? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
kaśka

Niestety nje dowożą, a przydało by się

zainteresowana

Powiedzcie mi czy tam dowoza ludzi.?

Ogolnie szkoda gadac pracuje przez agencje axell a robie to samo co inni zajerestrowani przez bonduelle. Zarobki marne moze w koncu przemysla swoje zachowanie pod wzgledem platnosci , ze tak ludzi wykorzystuja.brak slow

mix

Jak sie pracuje na 3 zmiany?

ghost busters

osobiście nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Tania "siła robocza " liczy się coraz bardziej ilość a nie jakość. Do tego ciepło i praktycznie brak swiezego powietrza. Rece opadają po 8 godzinach. pozdrawiam

Komar

Praca może nie jest jakaś super ale wykorzystanie ludzi przez agencję Axell to jakaś paranoja obecnie nie ma sobót więc zarobki oscylują w granicach 1000 zł. i też piękna kwestią jest praca na magazynie gdzie chłopacy za 7,3 na rękę odkładają po min 30 palet na zmianę towaru to może ktoś przeliczy ile to jest kilogramów bo dla mnie osobiście to jest paranoja za takie marne pieniądze obciążać tak dłonie. Przez Agencje robi też sporo dobrze rokujących pracowników to dlaczego nikt im np po okresie 3 msc nie da zwykłej umowy . Bo chyba ta lichwiarska agencja też za darmo nie zatrudnia prawda ? Pozdrawiam

Morgan
@Komar

Bo więcej od nich nawet zarabiają chłopcy przyjęci na sezon którzy nie posiadają zdolności manualnych przy konfekcjonowaniu, odkładaniu towaru na palety

Strażnik

A co kogo obchodzi,kto z kim i jak??? Ten dziwny post pewnie napisał jakiś ,,wzór cnót wszelakich". :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

fbi

widze ze ktos jest niezle posrany!!!!! z tymi romansami to bujda jakas. ktos raczej chce podgrzac atmosfere zeby bylo o czym gadac. nie rob jaj ''malutka'' bo jakos nic madrego nie napisalas.

To jest jakiś kit,ktoś coś wymyślił,żeby coś się działo na tym forum.To bzdura jakaś i tyle.

Listonosz Edziu

Ale jaja,ale jaja...

malutka

Ciekawe czy dyrekcja zdaje sobie sprawę z tego ,że płaci pewnym osobą za pogaduchy osobiste przy smacznej kawie i romanse w godzinach pracy (ponoć sex również), podczas gdy inni za grosze szarpią.

podwładny szefa

Hmmm.... opinia sponsorowana przez dyrekcję?Praca zaczyna się od 6-14 zgadza się ale druga zmiana już od 14-23 bez słów wyjaśnienia i często ostatnio do 24.Z tym,że jak jest święto to i tak trzeba odrobić.Miła atmosfera dla osób które uczestniczą w tzw.,,wyścigów szczurów"... Atmosfery w ogóle to już w tej firmie nie ma,a co dopiero mówić o dobrej.

szef

praca zaczyna się od 1500 zł. na produkcji jest bardzo miło atmosfera ok praca jak kazda inna. pracuje sie po 8 godzin na dwie zmiany 6-14 14-22. na magazynie pracuje sie od 8 di 16 + gdy jestes potrzebny i weekendy. świta wolne napewno nie tak zle jak tu głupoty opowiadacie.

?

paletyzacja - 2013-08-29 20:42:21 co Wy wogole piszecie. na produkcji konserw macie po 1600-1800zl,a na chłodni wiecejNa jakiej chłodni??? Nie ma tam pracy na chłodni.

paletyzacja

zniechęcony

Za mało żeby żyć, za dużo żeby umrzeć:(

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Ruchocice

Bonduelle