Opinie o Bonduelle w Ruchocice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bonduelle o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Ruchocice

Jen

A kto powiedział,że w tej firmie źle się wiedzie? Jest super!!! Zarobki średnie na produkcji to 4000 JPY.

mały

A ja nie narzekam,pracuję i jest mi dobrze.Mniej narzekania a więcej zaangażowania moi drodzy.

Badzmy dobrej mysli tak jak nam wiecznie powtarzaja. Moze kiedys ale na dzien dzisiejszy niewiemy na czym stoimy. Szkoda... Bo kiedys mielismy zgrana i nawet niezla firme. Przynajmniej pod wzgledem zarobkow. Teraz zostaje tylko nadzieja. NIESTETY

ala

MOZE KTOS W KONCU ZAINTERESUJE SIE TYM ZE ZA TAKIE PIENIADZE NIE CHCE SIE PRACOWAC. KIEDYS BYLO LEPIEJ ALE TERAZ LEPIEJ JUZ NIE BEDZIE. RECE OPADAJA....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bonduelle? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
alek

zero motywacji do pracy. Mielismy miec lepiej a jest coraz gorzej.

Grzybek

Witam wszystkich pracujących fizycznie w bonduelle :-) Na wstępie to wszystkim wspuczuje tym którzy tam pracują.Zwłaszcza na produkcji.Kasa marna,a praca jak w (usunięte przez moderatora) .No i najgorsze co może tam być to ich ten dobry bajer.Tak zwane obiecanki cacanki...Nic dziwnego,że ludzie zaczynają się zwalniać.W końcu dla odważnych świat należy.Więc trzymajcie się ciepło drodzy koledzy i koleżanki z pracy.Pozdrawiam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Ruchocice

Bonduelle