Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

Katowice

Opinie o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

Grzegorz

Witam, jeżeli chcecie zarobić dużo więcej, to piszcie na mojego maila. Reprezentuję "mniejszą kancelarię", w której dbamy o klienta i naszego agenta, szybko realizujemy sprawy, dajemy dostęp do systemu informatycznego, w którym dokładnie widzicie, co się dzieje w waszych sprawach, odszkodowanie trafia bezpośrednio na konto klienta, do nas jedynie prowizja, każdego klienta obejmujemy ochroną prawną przez okres jednego roku od chwili podpisania umowy. Możliwość negocjowania warunków zatrudnienia. grzegorz.rekrutacja123@gmail.com

Bartosz

Agentów którzy współpracowali z tą firmą proszę o kontakt mailiowy. Zapraszam do współpracy ze stabilną firmą z 30 letnim doświadczeniem w sprawach odszkodowań i nie tylko (pozostałe rodzaje spraw sądowych również). Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, pełne wsparcie na start, ciekawy system szkoleń. Proszę pisać na adres: b.wronski@solace.pl

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

Cc

Nie widzę ich ogłoszeń? Rekrutują ?

Art
@Cc 29.09.2016 07:49
Nie widzę ich ogłoszeń? Rekrutują ?

Też chciałbym wiedzieć gdzie mają biuro w Katowicach. Wie ktoś ?

Doradca
@Art 02.12.2016 15:28
Też chciałbym wiedzieć gdzie mają biuro w Katowicach. Wie ktoś ?

Nie spotkałem ich na tym terenie. Działają chyba w okolicach Łodzi

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych oferujemy pomoc w tworzeniu własnego zespołu sprzedaży i uzyskaniu wysokiego pasywnego dochodu. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Zgred

Innowacyjny pomysł? W którym roku zatrzymałeś się mentalnie? A wracając do sedna sprawy, to firma absolutnie nie odróżnia się od większości podobnych firm i firemek w tej branży. Dla mnie jako człowieka z branży odszkodowawczej nie mieli sensownej propozycji.

Aplikujący

Mnie też kiedyś zapraszali na konferencję przez internet, zalogowałem się, posłuchałem propozycji i dyskusji. Większość uczestników się wylogowała. Słabiutko i mało przekonująco to wypadło.

Tarantula
@Aplikujący 06.04.2016 00:09

Ja też brałem kiedyś udział w takiej ich konferencji/rekrutacji. Byli bardzo zdziwieni, że słuchacze nie rzucili się do podpisywania umów

Ronni

Faktycznie, kiedyś chcieli tu wejść na rynek, ale chyba jest tu za ciasno na nowe małe firmy.

Benek

Też ostatnio nie widziałem żadnych ich ogłoszeń

Ślązak

Chcieli wejść na Śląsk, nawet próbowali rekrutować, ale chyba dali sobie już spokój.

Temat

Czy szukają obecnie agentów na terenie województwa śląskiego?

Steve
@Temat 06.03.2016 12:45
Czy szukają obecnie agentów na terenie województwa śląskiego?

Nie słyszałem, żeby działali na Śląsku. A pracuję w odszkodowaniach ładnych parę lat...

szlezien
@Steve 08.07.2016 17:09

Tutaj jest za ciasno na rynku. Nowe, małe firmy są bez szans!

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.