P.P.H.U. EVEREST s.c., Andrzej Półtorak, Jerzy Gębski

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o P.P.H.U. EVEREST s.c., Andrzej Półtorak, Jerzy Gębski

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. EVEREST s.c., Andrzej Półtorak, Jerzy Gębski

adero
użytkownik zarejestrowany

kanikl, wcale ludzie tak nie uciekają, od dawna firma nie ma nowych ofert pracy. Podobno warunki sa ok, no i kasa jest na czas.

A.

widzę że w przeciągu paru lat się nic nie zmieniło. z tego co czytam to było już tak wcześniej. osobiście nie polecam. o przedłużeniu bądź jego nie przedłużeniu dowiadujemy się w dniu wygaśnięcia umowy ... do samego końca człowiek jest trzymany w niewiedzy. Kierowniczka nie umie ułożyć grafiku na dłużej niż jeden dzień.

anonim

Brak słów na tą firmę, szkoda się rozpisywać.

ja

Nie polecam nikomu pracy w Evereście. Managerka jest zmorą, która nigdy nie jest zadowolona, traktuje ludzi jak parobków, istny obóz pracy... Do tego marne pieniądze a okropne traktowanie!

Zostaw opinię o P.P.H.U. EVEREST s.c., Andrzej Półtorak, Jerzy Gębski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. EVEREST s.c., Andrzej Półtorak, Jerzy Gębski