Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADRO Jarosław Bąk

Stare Bielice

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADRO Jarosław Bąk

KK

Zgadza się co do joty, chociaż właściciela bym opisał bardziej dosadnie

Rumcyk

Pracodawca z problemami, które rzutują na jakość i atmosferę w pracy. Rozwój pracownika jest zerowy. Wypowiedzenie można dostać bez wyraźnej przyczyny, ot Wielki Pan Szef ma zły humorek. Praca nie jest stabilna. Zalety to czyste biuro (sprzątaczka), płaca na czas (księgowa), produkcja jak w zegarku (Panowie z produkcji). Wszystko co dobre w tej firmie to zasługa pracowników, właściciel to ignorant. Nie polecam. Szkoda czasu

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADRO Jarosław Bąk - Stare Bielice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ADRO Jarosław Bąk