Opinie o CEWE Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CEWE Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CEWE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEWE Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Administrator Nowy wpis

CEWE Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Praktykant. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Widziałam na stronie ofertę dla doradcy klienta, wymagano w niej znajomości sprzętu fotograficznego. Zastanawiam się do jakiego stopnia kandydat będzie musiał ja zaprezentować na samej rozmowie? i tak później są szkolenia, więc w razie czego wszystko można nadrobić? Potrzebuje jeszcze tylko poznać atmosferę z salonu w Jankach, bo widzę ze kiedyś odradzaliście

nick Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem salon CEWE w Jankach. Kierownik salonu ma poważne problemy ze sobą i multum ludzi się z jego powodu zwolniło, nie polecam.

Jak wygląda ścieżka awansu w CEWE Sp. z o.o.?

Pracownik89

Wszystko zależy od Twoich starań i zaangażowania. Musisz być naprawdę dobry w tym co robisz i pokazać, że masz potencjał. Muszę jednak przyznać, że kierownictwo mógłoby doceniać bardziej niektórych pracowników.

Bylyp

Powiem tak. Mój były kierownik dostawał wypłatę TYLKO 300zl większą ode mnie po 11 latach pracy. Ja pracowałem 4 miesiące.

Sylwia
@Bylyp

Szok :( Czyli w efekcie, gdybyś kontynuował pracę, po pewnym czasie zarabiałbyś pewnie lepiej od swojego kierownika. Możesz napisać, jaką stawkę zaproponowano Tobie? Czy obiecywano Ci jakąś podwyżkę wraz ze wzrostem stażu pracy?

Zachary

Ścieżka awansu praktycznie nie istnieje. Jako zwykły sprzedawca można najwyzej awansować na kierownika salonu, na którego jest obecnie zrzucana cała odpowiedzialność (a benefitów za bardzo nie widać).

ciekawa
@Zachary

a za co ta odpowiedzialność?

Kamila Nowy wpis
@Zachary

Ktoś się tą odpowiedzialnością widzę zainteresował, mnie to ogólnie praca kiero ciekawi. Opiszesz jak w praktyce wygląda? Zakres obowiązków wychodzi taki jak na papierze czy coś jeszcze dodatkowego się robi?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Kropka

Swego czasu pracowałam tu na umowę zlecenie sezonowo październik - grudzień, dział FunFoto. Praca bardzo mi się podobała, dużo ludzi w moim wieku, którzy chcieli sobie dorobić. W najbardziej krytycznym momencie praca po 12 h na dwie zmiany nocki/dniówki. Atmosfera wśród stałych pracowników okropna. Jeden nadawał na drugiego za jego plecami, a w towarzystwie wielkie przyjaźnie niby. Oczywiście osoby trzymające się z kierownictwem mogły zbijać bąki na lewo i prawo (przeglądanie internetu i zakupy online to norma), a inni nawet jak nie było roboty to musieli łazić i udawać że coś robią, jak tylko stanęli na chwilę, żeby pogadać to opierdziel leciał. Ogólnie praca i zakład ekstra, praca nie była ciężka, w szczycie sezonu było trochę gorzej, ale poza tym dobrze ją wspominam, mam kontakt z kilkoma osobami do dzisiaj. Ale stała ekipa trzymająca się kierownictwa i samo kierownictwo okropne.

Czy w CEWE Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dorota

Problemy są zamiatane pod dywan, jeśli takowy ma miejsce kierownictwo udaje, że nic nie widzi i czeka aż rozwiąże się on sam. Mnóstwo nagród jako dobry pracodawca, a tak naprawdę ludzi traktują jak szarych roboli, co pracują za najniższą krajową.

Danuta
@Dorota

a jak problem się sam nie rozwiąze to co wtedy sie dzieje, kierownictwo wkracza?

Zachary

Zależy jakie problemy masz na myśli, ale firma raczej nie reaguje. Najprędzej pomoże kierownik salonu, lub inny współpracownik.

Ale każdy jest traktowany w firmie równo?

Aleksandra

Niekoniecznie

studentka

Zdecydowanie nie

@Marek

Moja przygoda z firmą zakończyła się jakiś czas temu. A szkoda. Praca w sklepie całkiem okej. Udało mi się trafić na fajną ekipę i przy okazji poznać ludzi z innych sklepów, ( delegacja/ szkolenia) oby na nowo sklepy się otworzyły ;)

Elżbieta
@Aleksandra

@Aleksandra- co masz przez to na myśli. Proszę, jeżeli chcesz pomóc, podaj opis konkretnych sytuacji i wydarzeń, które wpłynęły na Twoją opinię o CEWE.

@Marek

Nigdy w życiu, zależy jak bardzo podliżujesz się kierownictwu

Ona191234
@Marek

Sezonowi pracownicy są słabo traktowani ze strony pracodawcy. Na zakończenie umowy brak "dziękuję" od kierowniczki. Ogólnie zostawiają dziewczyny, które zamiast pracować, większość czasu potrafią plotkować i nic nie robić. Śmiech na sali... Ci, którzy się starają niestety nie są doceniani. Mam nadzieję, że Pani K. przestanie w końcu faworyzować niektóre osoby i zacznie traktować wszystkich tak samo. I może przyglądnie się temu, jak pracują jej stali pracownicy, bo niektórzy lecą po prostu w (usunięte przez administratora):)

Jakie są mocne strony pracodawcy CEWE Sp. z o.o.?

Ela

Nie ma tam mocnych stron. To tak samo jak znaleźć mocne strony w drugie wojnie światowej u Hitlera

Elżbieta

Jaka atmosfera w dziale obsługi klienta w CEWE? Duża konkurencja, lub stres? Jakie metody zarządzania personelem wprowadzają w życie przełożeni z firmy?

Jaki jest wkład kierownictwa CEWE COLOR Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aleksandra

Niestety słaby. Kierownictwo jest na duży minus. Być może wkrótce nastąpią jakieś zmiany w ich kadrze i zmieni się to na lepsze

Adolfinio P
@Aleksandra

Taa, pozatrudniają pociotki na stanowiska kierownicze i w firmie będzie jeszcze lepiej niż jest,napewno to poprawi atmosferę na hali...

Miko

@Pracownik89 ale rozumiem, że awans jest jak najbardziej możliwy?

Pracownik89
@Miko

Możliwy, ale tylko dla tych co podlizują się kierownictwu

Ola

@J a to ile i od kiedy trwa sezon w studiu fotograficznym?

Klient

Po jakości odbitek jakie odebrałam we Wrocławiu sądzę że tam pracownik nic nie musi umieć....

Paulina
@Klient

To chyba zbyt pochopne wnioski - każdemu mogą przecież zdarzyć się jakieś "wpadki". Zawsze warto jest spróbować zrozumieć drugą osobę. Mogłeś jednak zgłosić ten problem Właścicielowi CEWE COLOR. A czy pierwszy raz korzystałeś z ich usług?

@Paulina

A ty Paulina orientujesz kto jest właścicielem firmy ?Czy jako administrator pochlebnych opini negujesz wszystko co negatywne . Moze sie przedstaw . Bo jesteś malo wiarygodna . Ale skoro odsyłasz kogoś do zglaszania właścicielowi firmy uwag , warto zaznajomić sie ze struktura firmy . Albo zamknąć komputer i isc juz do szkoły

Patrycja

@J a Ty jesteś pracownikiem CEWE COLOR? Możesz powiedzieć jak Ci się pracuje w tej firmie? Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy? Polecałbyś ze swojej perspektywy pracę tam?

M

Czy ktoś się orientuje czy teraz będą przyjęcia? nie widzę w tym roku żadnych ogłoszeń, również dla stażystów..

@M

Teraz są przyjęcia, ale tylko na sezon, czyli góra miesiące........... za 13 brutto.

@J

Góra 3 miesiące :)

M
@J

wiem, wiem że 3 miesiące ;) ale są gdzieś jakieś ogłoszenia ?

@M

Nie ma ogłoszeń, musisz się zgłosić z CV do firmy. I to szybko, bo już od tygodnia są nabory.

Patrycja

@L ale do widzenia, bo nagle w firmie CEWE COLOR po świętach spada liczba zamówień i nie potrzebują większej liczby pracowników? Czy jest jakiś inny powód? Czy Twoja siostra wiedziała do kiedy ma umowę? Ktoś powiedział jej, że to tylko praca sezonowa? Te informacje są ważne dla innych osób.

L
@Patrycja

Od samego początku wiadomo, że jest to praca tymczasowa. Przeważnie umowa kończy się ok. 22 grudnia, czasem kilka osób dostaje do połowy stycznia. Tam potrzebują pracowników na produkcję, tylko na czas listopad - grudzień. Umowa jest od października, ponieważ trzeba poznać pracę różnych maszyn. Więc praca jest góra na 3 miesiące. W sezonie pracuje się również w soboty i niedziele....

Patrycja

@ola widzę, że byłaś zainteresowana pracą w CEWE COLOR? Dowiedziałaś się czy aktualnie poszukiwali pracowników? Zdecydowałaś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

L
@Patrycja

W zeszłym roku pracowała tam moja siostra i jej koleżanki. Oni przyjmują tylko pracowników sezonowych, czyli na okres 3 miesięcy, gdy w firmie jest wzrost zamówień o 1000 %. Wtedy pracuje się 7 dni w tygodniu. Chodzi o miesiące październik, listopad i grudzień. Umowy są przeważnie do 23 grudnia i do widzenia.

ola

Czy teraz jest szansa na zatrudnienie w cewe ?

mowa r

no to właśnie kolego gdzie konkretnie tych stażystów zatrudniają?

xyz

To firma, która jest uzależniona od zleceń - i na produkcji jest ogromna fluktuacja. staże są po to by porostu uzupełnić braki kadrowe. stażystów nie zatrudniają nawet w dziale marketingu. ostatnio była oferta do Fotojokera - spółki córki tej firmy. ograniczanie kosztów zatrudnienia - i niestety.. to nie jest ta sama firma co 10 lat temu gdy było ludzkie i... prawdziwe podejście do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o CEWE Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w CEWE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEWE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEWE Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEWE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEWE Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEWE Sp. z o.o.