Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

hfukyfu

ktoś wie coś o Dagmarze z nocek z 2 hali z 11 ? taka blondynka była teraz jest ruda. zawsze z koleżanką chodzi i ma tatuaże niska taka i na młodą wygląda. samochodzik wczesniej za nią latał i podgadywał ktoś coś wie ???? wolna ??? albo więcej informacji na temat tej ślicznotki ????

kasablanak

ejjjj dziewczyna z prepa z dnowki w okularach. ktos cos? wolna zajeta?

@kasablanak

Co slychac u adriana? Tzw pana samochodzika

taka

Serce boli kiedy widzi sie tylu nieszczesliwych ludzi. Wiekszosc z nas przyleciala do Anglii w poszukiwaniu lepszego zycia, szczescia i milosci, a tymczasem szerzymy tutaj mnostwo nienawisci, bzdur i oszczerwst. Mi jest zal takich ludzi, bo to swiadczy tylko i wylacznie o jednym. Sa nieszczesliwi. Fakt, ze ktos ma lepiej od nich, doprowadza ich do szalu, a wiec 'sieja ferment', aby karmic sie czyims nieszczesciem. Moze nadejdzie czas, ze wkroczycie na sciezke szczescia, tego wam zycze. Pozdzrawiam. :)

O

A ten z dredami wolny?;)

@O

Chyba nie,ale możesz prubowac :)

@Nocka

Ale, czy możesz szerzej o tym chyba nie - nie zatrudniają, czy warunki nie takie, jak mi powiedzieli?

Ktos
@stefanrachon

To nie była odpowiedz do ciebie, raczej nikt ci tu nie udzieli odpowiedzi

@Ktos

A dlaczego? Jeżeli nie tu, to gdzie się mogę dowiedzieć o to, o co pytałem, tylko tak bez ściemy.

stefanrachon

zmartwiłeś mnie, a tak im dobrze z oczu patrzyło, to co pozostaje mi słuchać Jarka K. i wracać do kraju....?

Dobry
@stefanrachon

Czlowieku, a co to jedyna praca w okolicy?! Greencore to jeden wielki syf

stefanrahon
@Dobry

chwilowo życiowo musiałem wrócić do kraju, może rozwiniesz się na stefanrachon1977@wp.pl, bo tak sam nie wiem, słyszałem, że takimi opiniami Polacy pozbywają się potencjalnej konkurencji.

Pati
@stefanrahon

Mam znajomego który tam pracuje. Jest zimno,ciężko,odwołują ci nagle zmianę,na polakow nie masz co liczyć.

Młody
@Dobry

a jak płaca nadal lipnie?

Night

Na nocach to samo lataja za nowymi facetami tylko sie pokaze jakis nowy . A ten jej "narzyczony " widac ze jedna wajzorka mu za malo .

@Night

o kim mowa??????

@nocka

Co tam na nockach kto z kim?

niki

Nie wiem jak na nockach ale na dniowkach pani z ambitions sobie ładnie romansuje... Tu niby ślub a jednak ciągnie do flirtowania i innego. ..

niki
@niki

Było trzeba zobaczyć jak się przylizala z gościem na imprezie w piątek ... jak jej facet wyszedł z klubu na chwile ...

Pino

Heja co tam na nockach?jakies nowe milosci

Lepszy
@Pino

Irytują mnie ludzie którzy żyją na benefitach i mieszkają w socjalu a panosza się jacy to oni są prestizowi i w jakich to luksusach żyją. Tępe paly.

Nocka

Hej cos nowego na nockach 2?

@Nocka

romanse oczywiscie na 2 )

@xxx

Cos wiadomo, kto z Kim ??

@Nocka

o kogo ci chodzi konkretne??

@nocka

Czyste pytanie kto z kim

jakim???

@xxx

z kim ta roksana??

Nocka

Hej cos nowego na nockach 2?

Sebaa

Mam pytanko tylko mnie nie linczujcie jakie są pytania miej więcej w test*ach pod zakład ??

Porter

Witam ma ktoś może nr bezpośredni do HR w greencore z.gory dziękuję

kopernik

jak tam panowie na nockach? :) slyszalem ze jest paru takich co bardzo lubią latac za dziewczynami :)))) a one wtedy radosne........ i romanse kwitna jak ta lala

Inna
@kopernik

Nio np. Taki mirek z linki 7 lata jego zona go zostawila z dzieckiem jest w pl

Booboo

Witam jestem niedługo w Worksop. Słyszałem o polskiej restauracji z polskim jedzeniem. Polecacie?

zyczliwa

milion razy ladniejsza ,bo naturalna,a nie jak jego ex,botoksy,powiekszone piersi itp.i przedewszystkim panna,a nie mezatka.

@zyczliwa

O Kim mowa???

@Lady

Ta Aneta co QA jest,ona dalej zdesperowana lata za nim. A on ma ja gdzies.Z tego co slyszalam,to ona ma 40 lat,a ta angielka okolo 20 lat.

Lady

Ale on tez nie jest za młody.

@Lady

9 lat mlodszy od niej.Ale to juz historia.

@zyczliwa

Z nimi zawsze jest zabawa, predzej czy pozniej wroci do niej jak zawsze ;)

Llolik

A jsk tam pan samochodzik x nowa angielska dziewczyna?zakochany?

Nocka

O innych narazie nie wiem, głośno u mnie jest o tym (usunięte przez administratora) wytatuowanym co struga pawiana ciagle

Nocka

A nie zauwazyles? I romanse kwitna tylko

Nocka

Jakas brunetka tez z 2hali, widac ze nie szczesliwy to lata Pi kontach-mowa o tym wytatuowanym

josu
@Nocka

a co to za brunetka?? w ogole sa jakies nowe dziewczyny??

nocka

nocki - słyszeliście ze ten pawel caly zdradza swoja zonke ?

Llol

Z kim??l

moor

jakieś romanse na nocce? :) podobno dużo nowych dziewczyn u was na nocceto prawda????

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches