Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Zośka

Musisz dostarczyć do angel swoje CV może być po polsku. Agencja znajduje się bezpośrednio w greencore. Następne szkole jest 13.02.

asi

hej, jak mozna skladad aplikacje do angela?

nieznajoma
@asi

juz wiem ze nazywa sie Pawel. wiem ze kogos tam ma ale zawsze mozna to obejsc. ktos cos wiecej mi napisze o nim? plissss

ciekawa

chodzi o tego z nocki... dobrze zbudowany...

joe
@ciekawa

jakiego z nocki dobrze zbudowanego?

@joe

wiem ze nazywa sie pawel. ale chciala bym poznac wiecej szczegolow zanim zaczne dzialac... ktos cos napisze wiecej plisss....

@joe

wiem ze ma na imie Pawel. ale potzrebuje wiecej detail... prosze o informacje ... plis

piękna
@ciekawa

może byś się odj..a od mojego faceta?

@piękna

To pilnuj go ... Bo ja nie jestem pierwsza ktora sie o niego pytam z tego co wiem.... A informacje mozna nie trudno zdobyc bo troche osob go zna I jest bardzo lubiany... powodzenia...

sprytna
@piękna

Juz pewnie po ptakach... nie upilnowalas to po co teraz sie srasz? On jest inteligetny i przystojny wiec moze miec kogos lepszego niz ty :)

K4R0L89

http://www.greencore.com/contact-us/ zjedz na sam dol i masz wszystkie filie Greencore. Ja pracuje w Londynie Park Royal, konkretniej w Londynie sa dwie filie:) Park Royal i Bow.

K4R0L89

Oprocz londynu, worksop, spalding, leeds, manton wood, northampton, jest jescze w us i irlandii

kris

Witam, jęśli ktoś dojeżdża samochodem z Mansfield do Greencore Worksop na nocną zmianę (od 18) i ma jedno wolne miejsce proszę o zostawienie wiadomości na (usunięte przez administratora)Pracę mam rozpocząć od czwartku 28.01 . Dzięki

paloma

trochę za mało szczegółów podałaś. Na dniówce, czy nocce?

ciekawa

czesc wszytskim, mam pytanko o chlopaka z ktory pracuje miedzy despatchami... mianowicie jest na pewno managerem bo zarzadza ludzmi... czy moze ktos ma numer do niego ? czy ktos sie orientuje czy jest tak samo mily jak jest przystojny?

xxx

@malenstwo

strasznie sie klei do faceow od kod zostala wajzerka na 13, a ma rodzine

lola
@rambo

Tak Gos wajzerka z 13 puszcza sie z anglikiem. Szkoda ze nie wie co to za ziolko z niego, pobawi sie nia i da kopa w (usunięte przez administratora) i znajdzie nastepna glupia polke! Brawo !!!pogratulowac kolejnego romansu , bo przeciez musi sie cos dziac!

malenstwo

O.kogo chodzi ????

Rab

Zwal jak zwal Przekaz ten Sam ja osobiscie uwarzam ze dobrze takie cos na forum pisac niech ludzie wiedza kto jaki jest a nie tylko glupie Usmieszki przyjmowac albo komentarze. .... Zasada jest jedna zajety zajeta wiec....wypuerdalaj

Miko
@Rab

Kto z kim?.?.???

pal

Mała prośba, jak się nauczcie korzystać z klawiatury i pisać, dopiero potem korzystajcie z forum bo aż mnie oczy bolą od czytania tych pierdół. Kaleczycie język i dajecie niezły popis grafomani, dysortografii. A tak nawiasem to polecam maść na ból (usunięte przez administratora) i do roboty bo kanapki same się nie będą klepać !!!

Mini

Z dniowki czy z nocki????

Lko

Wiadomo nikt nie napisze imie I Nazwisko vo to forum jest ale wszyscy wiemy5o kogo chodzi mysli ze swieci a tak naprawde kazdy wie jaka jest a potem jeszcze osksrxy cie I iczerni. ....znam to nam cxlowiek uczy sie na bledach .....jeden wielki blad to.ona szkoda jej faceta o to spoko gosc pozdro

Dodo

O kim mowa. .....hahaha Wszyscy znaja ta czarna tapeciare na 2 widze temat w ciazy goracy juz 4 lata temu bylo glosno I. niej I dalej robi to samo ta (usunięte przez administratora) sie nie zmieni

Bib

Juz dawno o niej bylo slychac szczegolnoe. Glosno z.menagerem ale.cos widocznie jej malo glis no. I tym szczegolnoe na 2 uwaza sie za gwiazde a juz nie jeden zwiazek rozwalila pewnie mowimy pewnie o tEj samej tapevuara jak (usunięte przez administratora) zgrywa biedactwo opowiada jakies historie ktore nie.mialy miejsca nigdy w zyciu wiem bo doprowadzilam. Do.tego ze musiala (usunięte przez administratora) wszystko. Odszczekac przy. Jej facecie szkoda tylko ty mezvzyzn co łapią haczyk bo ona bawi sie wtedy dobrze czarna tapeciara

Kiki

O kim mowa...????

Still

Tak zgadza sie na hali nr 2 jedna (usunięte przez administratora) mota sobie facetow I mysli ze swieci od dawno jest o niej glosno byly wczesniejsze posty ale ktos usnol ale prawde trzeba napisac faceci ogarnijcie sie ta (usunięte przez administratora) miesza wam w zyciu I nie tylko wam moj maz potem orwarxyl oczy i przylapal ja na klamstwie pisala z nim jaka to ona pokrztwdzona a potem jeszcze z jednym zal I tyle tepic taka gwiazde z dwojki prep

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches