Opinie o Drukarnia EMBE PRESS w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drukarnia EMBE PRESS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia EMBE PRESS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia EMBE PRESS w Lublin

!!!!

Panowie(być może panie), czytając te wpisy ma się wrażenie ,że pracują tu same niedouki i ignoranci, trochę klasy!!!! Ortografia, interpunkcja, stylistyka. Piszmy po polsku. Z tego bełkotu nic nie można zrozumieć.Przecinek naprawdę ma wielkie znaczenie. Najpierw napisz na brudno, potem zastanów się czy robisz słusznie wysyłając na kogoś takie czy inne paszkwile,gdyż robisz krzywdę również osobom postronnym.

intro

Introligatornia. - 2013-03-07 14:52:50 Tak po pierwsze na flexo zarabiają pomocnicy 1500 zł na rękę nie jakieś 2.5 tys. Kierownik jest(usunięte przez administratora) ale to tylko przez to że nie ma nikogo do pomocy ,przecierz ten chlebak nie ma zadnego pojecia on dopiero walił w (usunięte przez administratora) ale dosta (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Widać jak się stara jak prubuje to wszystko zrozumieć to nie jest takie łatwe . Kierownik ma za dużo na głowie .Gdyby nie to że sobie pomaga ,każdy wie w jaki sposób I jeszcze jeżdzi samochodem to już wogóle przesada. . Odskakując od tematu ,pracuje sie spoko nie jest idealnie ,ale przecierz to Polska Wypłata jest na czas a czasami wczesniej .ja wiem i widać kto robi a kto nie więc niepiedolcie. zobaczcie na(usunięte przez administratora) z mieszalni słuchy niosą że go stary broni cały czas chodzi i pieroli głupoty słuchać się go nieda po (usunięte przez administratora) on tam jest każdy pomocnik i drukarz to potwierdzi ale to M więc nikt nic niemówi. a janusz to wali w (usunięte przez administratora) nie możemy go słuchać na produkcji, a chlebak jak dostał opierd to się wzioł z tego co widać. niech się (usunięte przez administratora) kierownik tak bo nie ma potrzeby. a i niespac z przewijarek bo z kontroli walą z (usunięte przez administratora) heheh

Introligatornia.

Tak po pierwsze na flexo zarabiają pomocnicy 1500 zł na rękę nie jakieś 2.5 tys. Kierownik jest obesrany ale to tylko przez to że nie ma nikogo do pomocy ,przecierz ten chlebak nie ma zadnego pojecia on dopiero walił w (usunięte przez administratora) ale dosta (usunięte przez administratora) . Widać jak się stara jak prubuje to wszystko zrozumieć to nie jest takie łatwe . Kierownik ma za dużo na głowie .Gdyby nie to że sobie pomaga ,każdy wie w jaki sposób I jeszcze jeżdzi samochodem to już wogóle przesada. . Odskakując od tematu ,pracuje sie spoko nie jest idealnie ,ale przecierz to Polska Wypłata jest na czas a czasami wczesniej .

jeba* hejterów

-,-' - 2013-03-06 17:48:30 Ehh, (usunięte przez administratora) Pozwolił wejść sobie na głowę osobom które nie mają pojęcia. Fakt biega jak opętany i czasami sam nie wiem czego chce i po co przyszedł ale i tak jakoś stara się trzymać ten cały burdel. (usunięte przez administratora) Bo przesiaduje godzinami w robocie to jest nienormalny? Nie sądzę, nie jest idealny ale gdyby zmienić trochę skład na flexo to wszystko wyglądałoby inaczej. (usunięte przez administratora) Przynajmniej na flexo nikt nocami nie śpi tak jak to ma miejsce na nowej hali, że Kierowniczka ma do tych imbecyli cierpliwość. No nie można wrzucać wszystkich do jednego wora (usunięte przez administratora) Męczyć się z niektórymi, słuchać że to znowu ich wina. Chociaż są osoby co by z chęcią pod stolik wlazły. Ale to nie miejsce na rozwodzenie się na ten temat. Wszyscy tak narzekają a nadal tu pracują. Kasa jest zawsze na czas a nawet wcześniej, jak ktoś jest normalny to jest wstanie dogadać się z resztą i nikt nie robi problemów.(usunięte przez administratora)W myśl zasady wszędzie dobrze gdzie mnie niema? W takim razie proponuję się zwolnić i samemu otworzyć działalność. Zobaczymy czy tacy mądrzy będziecie. Co do komentarza wyżej - o mieszałkach niema co pisać bo to jest inny ustrój. Trochę ich szkoda bo chyba sami nie wiedzieli na początku w co się pchają (usunięte przez administratora)br /> Ja z pracy tutaj jestem zadowolony, nie ukrywam że kilka rzeczy bym zmienił ale... ideałów niema i nie będzie.Litwo daj spokoj juz;p nie pisz wywodów

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia EMBE PRESS na stanowisko MAGAZYNIER bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
-,-'

(usunięte przez administratora) Pozwolił wejść sobie na głowę osobom które nie mają pojęcia. Fakt biega jak opętany i czasami sam nie wiem czego chce i po co przyszedł (usunięte przez administratora) Bo przesiaduje godzinami w robocie to jest nienormalny? Nie sądzę, nie jest idealny ale gdyby zmienić trochę skład na flexo to wszystko wyglądałoby inaczej.(usunięte przez administratora) Przynajmniej na flexo nikt nocami nie śpi tak jak to ma miejsce na nowej hali, że Kierowniczka ma do tych imbecyli cierpliwość.(usunięte przez administratora) Męczyć się z niektórymi, słuchać że to znowu ich wina. Chociaż są osoby co by z chęcią pod stolik wlazły. Ale to nie miejsce na rozwodzenie się na ten temat. Wszyscy tak narzekają a nadal tu pracują. Kasa jest zawsze na czas a nawet wcześniej, jak ktoś jest normalny to jest wstanie dogadać się z resztą i nikt nie robi problemów. (usunięte przez administratora) W myśl zasady wszędzie dobrze gdzie mnie niema? W takim razie proponuję się zwolnić i samemu otworzyć działalność. Zobaczymy czy tacy mądrzy będziecie. Co do komentarza wyżej - o mieszałkach niema co pisać bo to jest inny ustrój. Trochę ich szkoda bo chyba sami nie wiedzieli na początku w co się pchają (usunięte przez administratora) Ja z pracy tutaj jestem zadowolony, nie ukrywam że kilka rzeczy bym zmienił ale... ideałów niema i nie będzie.

Obeznany

(usunięte przez administratora) W sumie niema co sie dziwic. No ale jak sie tak pracuje to niema co liczyc na dobra kase. No niektorzy sobie z tym radza sprzedajac receptury tak jak ten z mieszalni co mysli ze mu wszystko wolno bo ma plecy w biurze. Juz tu taki jeden byl. Do tego super kadra wykwalifikownych drukarzy, szkoda ze stara gwardia meczy sie z "kolegami po fachu". Takie zycie. Firma dobrze prosperuje ale zatrudniono za duzo (usunięte przez administratora) i konfidentow. Pracuje sie fajnie ale nie ze wszystkimi, nie oszukujmy sie tak sie nieda. Jak ktos jest fair i nie probuje upodobnic sie do innych to bedzie mu ciezko sie przystosowac do ogolnej sytuacji. Przydaly by sie zmiany ale chyba niema co zamartwiac gory rzeczywista sytuacja.

???

daj na wstrzymanie, kierowniczka jest fajna(usunięte przez administratora)

Mroczna wizja.

(usunięte przez administratora) Atmosfera w tej pracy stało się obrzydliwa . Zawsze coś nie tak (usunięte przez administratora) Zdziwi mnie jedno jak w końcu ktoś zgłosi tą firme do inspekcji pracy .A świeta już nie dlugo . Było by bardzo ciekawie . To nie jest wina właścicieli tylko tych co są na dole (kierowników) (usunięte przez administratora) I Jeszcze jedno . Nie każdy w tej firmie boi się odezwać(usunięte przez administratora)

norma

Właścicielom,wszystkim byłym i obecnym pracownikom najlepsze życzenia z okazji nadchodzącego 2013 roku wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z Waszej ciężkiej pracy składają Polacy

kryzys

o - 2012-10-28 10:21:54 mowił także nasze problemy zostały stworzone przez ludzi i mogą zostać przez ludzi rozwiązane......a że wszyscy uważamy się za ludzi,więc wniosek jest oczywisty

o

kryzys

pytam - 2012-10-21 11:51:15 zaczynacie cienko płacić -nie spodziewajcie się entuzjazmu w pracyodpowiem ci trochę zmodyfikowanym cytatem J.F.K.\"Nie pytaj co EMBE może zrobić dla ciebie ,ale co ty możesz zrobić dla EMBE\"

pytam

zaczynacie cienko płacić -nie spodziewajcie się entuzjazmu w pracy

obserwator

oooo mały agresorek,i jaki odważny,a jak co do czego to nie ja ,to tamten,bądź bochaterem i upomnij się o swoje tam gdzie powinieneś (usunięte przez administratora)

taki ktoś

Nie wyżalaj się tutaj tylko wal na górę ,może Ci się udaqi3

azi
@taki ktoś

A jak jest w dziale kontroli jakości??

kontrol
@azi

Calkiem OK jesli robi sie swoje, zarobki przyzwoite, ale swoje trzeba zrobic. A z kierowniczka da rade dogadac sie.

życzliwy

Praca w tej firmie to może nie jest spełnienie moich marzeń, ale praca jest i to nie najgorsza. Akurat na moim stanowisku przez kilka ostatnich miesięcy panowało małe zamieszanie, związane z obniżeniem kosztów produkcji(no cóż - nowe inwestycje) ale życie pokazało że nie tędy droga(mam nadzieję...) . Prawdą jest że trzeba babrać się w chemii i wdychać opary niektórych substancji, ale tutaj prośba do \"góry\" ulepszyć wyciąg na myjce, bo w gorące dni tam się idzie udusić. Chyba najważniejszą informacją dla kogoś zainteresowanego pracą w tym zakładzie, jest to że wypłatę zawsze będzie miał na czas, a czasami z tego co wiem, jeśli się starasz, dostaniesz więcej niż to ci wychodzi z godzin, gdyż za dobrą pracę możesz dostać dodatkową premię. A i jeszcze jedno: mamy inflację, wszystko drożeje, a organy nadzorcze jak do tej pory dały podwyżki wszystkim oprócz jednej grupy - tej najbardziej ubrudzonej i narażonej na szkodliwe czynniki. Czy nie można coś zmienić w tej sprawie?

xx

zaprzestancie klótni sa ważniejsze sprawy dla Ojczyzny (usunięte przez administratora)

spider man

(usunięte przez administratora)Jeden z lepszych drukarzy, ma pojecie o tym co robi i jak trzeba to pomoze innym. Szkoda ze nie wszyscy tacy sa.(usunięte przez administratora) Szefom trzeba otworzyc oczy i dokladnie powiedziec co tu sie dzieje. Jak Pani Natalia zacznie wiecej rzadzic to mam nadzieje ze kilka osob zostanie wyjebanych, np chlebak. Co tu duzo gadac, wiekszosc podpierdala za plecami. Na szczescie jest kilka osob godnych zaufania.

zdziwiony

czytając te brednie,to zastanawiam się, czy tam pracują jacyś normalni ludzie,klasyczna wojna podjazdowa i zdrowe podpier (usunięte przez administratora) .anie jeden na drugiego,coś niesamowitego!!!!Gdzież to jest taka firma?!Wstyd. (usunięte przez administratora)

Pan Adam Tadeusz Mickiewicz\\\"Wieszcz\\\"

Litwo! Ojczyzno moja!* ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie. Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem! Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem, (Gdy od płaczącej matki pod Twoją opiekę Ofiarowany, martwą podniosłem powiekę* I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu Iść za wrócone życie podziękować Bogu), Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono. Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych, Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych; Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem, Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem; Gdzie bursztynowy świerzop*, gryka jak śnieg biała, Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina* pała, A wszystko przepasane jakby wstęgą, miedzą Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia EMBE PRESS - Lublin

• Jak się pracuje w Drukarnia EMBE PRESS?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia EMBE PRESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Drukarnia EMBE PRESS
3.2/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Tokarska 9
    20-210 Lublin