Opinie o Fenix Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fenix Group. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fenix Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenix Group w Warszawa

Weronika

@Andrzej czy znasz może przyczyny tego zamieszania? @tak dobra, że aż zła skąd taka opinia z Twojej strony? Zawrzyj kilka merytorycznych faktów, opowiedz o atmosferze, jaka panuje w Fenix Group. Twoja opinia będzie pomocna dla osób zainteresowanych pracą w Fenix Group.

tak dobra, że aż zła

Firma jest tak dobra, a nawet jedna z najlepszych, tylko pracownicy rotują się dość często. Odchodzą grupowo ; ))) POLECAM TO DOŚWIADCZENIE

Słyszałem, że to dobra firma. Jestem zaskoczony tym zamieszaniem wokół firmy.

GoWork

Przepraszamy Wszystkie wpisy dotyczące Fenix są niezgodne z regulaminem USUWAMY

Sprzedawca

Rekrutacja przebiegła bardzo profesjonalnie. Na początku krótka prezentacja firmy i tym czym się zajmują (brzmiało to wspaniale). Potem rozmowa o doświadczeniu i oczekiwaniach.

Doświadczenie, raczej luźna rozmowa na temat realizowanych projektów. Pytania były bardzo konkretne i bez wcześniejszego przygotowania i przemyślenia miałbym problemy.

Kamil

Dlaczego mój wpis został usunięty?

Weronika

@Kamienice Odebrane, zachęcam Cię do rozwinięcia swojego komentarza. Jest on najświeższy na tym forum, jednak jednocześnie nie jest zrozumiałym komunikatem, dla osób, które zaglądają na nie, w celu zapoznania się z aktualnymi informacjami o Fenix Group.

abc

z czym jest mało lojalny?

Nie powiem
@abc

Zapoznaj się z definicją słowa lojalność. Być może słowa lojalność i empatia są Ci obce.

@Nie powiem

chyba nie zrozumiałeś/aś pytania. Które działania uważasz za nielojalne?

Nie powiem.

Myślenie.

Janina
@Nie powiem.

aha, czyli jakby nie myślał to by był lojalny:)

Nie powiem.
@Janina

Nie wszystko jest czarne albo biale Janinko. Jest też kolor np szary. Zatem są też różne style myślenia.

F

Człowiek powinien zastanowić się dwa razy zanim podejmie pracę w tej firmie. Fenix to dość specyficzne miejsce. Praca w stresie, dodatkowo trzeba znosić humory przełożonych, którzy wiecznie są niezadowoleni i wiecznie im coś nie pasuje. Szczerze odradzam. Jak to dobrze, że jest ogromna ilość warszawskich firm, które stawiają nie tylko na rozwój swojego pracownika, ale i na szacunek oraz przyjazną atmosferę.

fruń sprytny ruch

wiedział gość kiedy zejść z tonącego stateczku, sprytnie fruń sprytnie, szacun, masz intuicję

@fruń sprytny ruch

Mi tak słodzisz?

Weronika

Jeżeli zauważyliście brak niektórych wpisów, to dlatego, że zostały zapewne usunięte, ponieważ łamały postanowienia regulaminu, z którym możecie się zapoznać. Podaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Posty, które dodajecie w tym miejscu muszą w sposób merytoryczny opisywać firmy jako pracodawców. Nie mogą zawierać wulgaryzmów, obrażać konkretnych osób itd.

@Weronika

Wpisy były mocno merytoryczne. Odnosiły się do faktów. Uważam, że lepiej zamieszczać wpisy na stronie na której jest możliwość usuwania niż na takich na których nie ma takiej możliwości. Nic bardziej nie podnieca niż wkur.. przeciwnika, który jeszcze za to płaci :)

Carriera

Nie. Za to Ty musisz czuć się bardzo niezwykle.

GoWork Usówa Wpisy

nieładnie nieładnie usuwać wpisy niewygodne o Komisji Weryfikacyjne do spraw Dzikiej Reprywatyzacji oraz Fenix, HGW, Nie było w nich nic wulgarnego lecz ogrom prawdy i światła poszła kaska do GoWor, sprzedany portal sprzedany : )))

Carriera

A co ma usuwać? te dobre ???? Taki żart :)

Carriera

Może kiedyś dotrze do nich, że pieniądze to nie wszystko.

Show time

Ale to tylko 10%. W 90% problem tkwi wewnątrz Fenix.

Żaneta

Absolutnie. Nie ciesze się i daleka jestem od tego. Nie posiadam również roszczeń.

Żaneta

Mnie też nie. Bo widzisz jak człowiek pnie się w górę to spotyka wiele osób. Niestety kiedy spada to napotyka dokładnie te same dziwnym zbiegiem okoliczności.

Hehehe.

ciekawe

a dlaczego ich powinni odwołać?

Cześć. Jestem zainteresowana pracą w fenix. Jak oceniacie pracodawcę ? Zatrudniają na umowę o pracę czy śmieciówki ?

@Ania

A co chcesz robić?

abc

Dokładnie - mierni pracownicy mają mierne warunki.

Best
@abc

A najlepsi idą do innych firm ! Dlatego mają jak mają.

Zcba

Co sugerujesz?

to był akurat dobry żarcik. Pomyśl Zcba dłużej, może załapiesz ;)

Xyz

Firma w porządku (usunięte przez administratora) Ale to jak wszyscy z Bielsko Białej.

Nie każdy musi być prezesem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fenix Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Fenix Group?

Zobacz opinie na temat firmy Fenix Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fenix Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fenix Group?

Kandydaci do pracy w Fenix Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fenix Group