rusztowania

Opinie o rusztowania

2w3e4r

no ale przeciez fajnie ze frima oferuja prace zarowno w Polsce jak i za grancia wiec co kogo intresuje to wybiera, wiaodmo ze za grancia zaorbi o wiele wiecej

normalny

Na tamat tej firmy mozna sie wypowiedziec tylko i wyłacznie negatywnie.Pierwsza sprawa obiecali na poczatek 10 zl na godz,jak sie okazalo za 110 przepracowanych godz zaplacili tylko za 90.Tłumaczyli sie tym ze odliczaja za przerwy i dojazdy do pracy .Smiech!!!!Jezeli chodzi o diete normalnie nalezy sie w delegacji 24 zl dniowka,a oni placa 4 zl- 60 zl na miesiac.Smiech!!!!Nastepny temat to kompletny brak odpowiedzialnosci za pracownikow,przykładem sa wypadki przy pracy.Jezeli zdarzyl sie wypadek ,mowili ze jakby co zdarzenie nie mialo miejsca w pracy.Odsyłali pracownikowi do lekarza w swoim miescie .Smiech!!!! O takim traktowaniu ludzi i o takich zakładach pracy powinno sie mowic głosno i wyraznie,bo czuja sie bezkarni i mysla ze im wszystko wolno!!!!!A tak nie powinno byc!!!!!!

DUZY X

NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY TRAGEDIA ZE WSZYSTKIM!!!!*

Zostaw opinię o rusztowania - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rusztowania