Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

kadry

Ilu obecnie pracuje handlowców na rynki zagraniczne w Krakowie?

@kadry

Dzień dobry, W tym momencie zatrudniamy 27 handlowców na rynki zagraniczne. Zapraszam na naszą stronę, aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi naszej firmy: https://partnertele.com i wciąż prowadzimy rekrutację na nowe rynki. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

Zainteresowana

Czy poszukują jeszcze pracowników?

@Zainteresowana

Dzień dobry. Tak, jak najbardziej poszukujemy pracowników- aktualne rekrutacje są zawsze dostępne w naszej zakładce "Oferty pracy": http://bit.ly/2EDAT3G. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

rynki zagraniczne

I jeszcze podpytam w jakich godzinach odbywałaby się praca?

@rynki zagraniczne

Praca odbywa się w standardowych godzinach 8-16 lub 9-17. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

rynki zagraniczne

Czy oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży na rynki zagraniczne jest nadal aktualna? Ogłoszenie już trochę wisi na stronie, stąd pytanie.

@rynki zagraniczne

Dzień dobry, Tak, jak najbardziej - zachęcam do przesyłania CV poprzez serwis gowork.pl lub na adres: praca@partnertele.com. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
zainteresowany

Czy można się dowiedzieć jakie samochody mają do dyspozycji PH?

@zainteresowany

W większości do dyspozycji przedstawicieli handlowych są Skody Fabie. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

Koszi

Ogólnie podoba mi sie w firmie pracownicy sa w sumie bardzo spoko , chociaz paru bym zwolnil szczegolnie brygadziste :)

Dobra firma przynajmniej pracownicy to doceniają!!

Iwona

@Johnny udało Ci się uzyskać informacje na temat godzin pracy, wynagrodzenia i atmosfery w firmie Partner Tele.com? Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego pracodawcy i mógłby się nią podzielić z nami? Może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat. Pamiętajmy, że każda opinia na tym wątku będzie cenna pod warunkiem przestrzegania regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin

@Iwona

Hejka, Pracowalem tam troche i powiem ze mam dobre opinie o nich. Powazna firma / faina atmosfera... Jedyny minus to wynagrodzenie ... to było 4/5lat temu / może teraz cos się zmieniło na lepsze ;) Pozdrawiam,

Johnny

Jak z pracą w magazynie? Godziny pracy, wynagrodzenie, atmosfera?

Jerzy

Może dowiem się od pracowników jaka macie atmosferę w pracy?

amika

Mieczysław Trzepiwór w tamtym roku pisał że źle nie jest. A jak jest na chwilę obecną, bo złożyłam cv i pragnę zasięgnąć jak najwięcej informacji dotyczących zatrudnienia. Napiszcie mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, kto ja przeprowadza i o co pytają oraz na co najbardziej zwracają uwage. Interesuje mnie równiez wynagrodzenie, jakie są to kwoty mniej więcej?Pomożecie?

@amika

Aktualne oferty pracy oraz opis procesu rekrutacyjnego w naszej firmie znajdziesz w zakładkach "Oferty pracy" oraz "Jak wygląda rekrutacja". W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu.

słowik

kilka ostatinch postów dotyczy ogólnego domniemania jak pracuje się w firmie partner telekom sj, tak więc sprawa jest o tyle niejasna, że mnikt nie potrafi lub nie chce odnieść się szczerze do tego w jakis sposób przeprowadzany jest sposób rekrutacji, forma akcesu i przyjęć i ostatnie, warunki na jakich nowa osoba ma zacząć pracę, dlaczego ?

@słowik

Aktualne oferty pracy możesz znaleźć w zakładce "Oferty pracy". Aplikację możesz również wysłać na adres praca@partnertele.com. Dokładny opis procesu rekrutacji podobnie znajdziesz w naszej zakładce na profilu. Wynagrodzenia ustalane są na podstawie indywidualnych rozmów. System prowizyjny w PartnerTele.com sprawia, że to od pracownika zależy w dużej mierze wypracowane wynagrodzenie, z drugiej strony stała podstawa pozwala zapewnić bezpieczeństwo finansowe. PartnerTele.com oferuje swoim pracownikom liczne udogodnienia m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do karty Multisport. Młodzi (i nieco starsi stażem) rodzice mogą liczyć na udogodnienia w postaci elastycznych godzin pracy, polityki urlopowej czy dodatków z racji narodzin dziecka. Oferujemy także dofinansowanie do kursów czy szkoleń podnoszących kwalifikacje- możliwości wykorzystania tych benefitów w dużej mierze zależą od chęci pracownika. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu.

Tarantula

Jak wygląda praca na magazynie? Pytam, bo też jestem magazynierem w hurtowni gsm. Jak zarobki, jakiś socjal? Około ile paczek dziennie wychodzi i czy są za kwoty powyżej 2 tys?

@Tarantula

Zdespeowany

A jakie są zarobki lub dodatki w tej firmie ? ile można zarobić netto po okresie próbnym

hehe
@Zdespeowany

po okresie probnym chyba 2200 na reke ale nie jestem pewny

MX
@hehe

2000

@Zdespeowany

Nowa w pięknym Krakowie

W info na stronie piszą o skali europejskiej i pracy rozdzielonej na dwa budynki. To chyba nieźle brzmi ?? :)Tylko czy w dalszym ciągu zatrudniają ? Chcę złożyć tam swoje CV za znajomością j. francuskiego. Nie wiecie czy są wolne miejsca i czy są jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje w handlu ? Czy to jest praca dla kogoś początkującego ? Dziękuję z góry za odp. :)

@Nowa w pięknym Krakowie

Dzień dobry. Aktualne oferty pracy możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce "Oferty pracy", mamy również handlowców specjalizujących się w rynku francuskim. Jak najbardziej PartnerTele.com posiada prowadzi program kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje - ich wykorzystanie zależy w dużej mierze od chęci pracownika, którego wspieramy na każdym etapie współpracy. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu.

Iwona

@ByłSobiePracownikStary wspominasz, że w firmie jest dobry social. Co się w nim zawiera? Rozumiem, że główna Twoja uwaga dotyczy tego jak wygląda praca na stanowisku pakujących. Co według Ciebie musiałoby ulec zmianie, żebyś mógł polecić innym pracę w Partner Tele.com?

@Iwona

PartnerTele.com oferuje swoim pracownikom liczne udogodnienia m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do karty Multisport. Młodzi (i nieco starsi stażem) rodzice mogą liczyć na udogodnienia w postaci elastycznych godzin pracy, polityki urlopowej czy dodatków z racji narodzin dziecka. Oferujemy także dofinansowanie do kursów czy szkoleń podnoszących kwalifikacje- możliwości wykorzystania tych benefitów w dużej mierze zależą od chęci pracownika. W razie pytań zapraszam do kontaktu, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

Iwona

@bdg - dlaczego masz tak negatywną opinię o pracy w Partner Tele.com? Posty obrażające pracodawcę w niewielkim stopniu przydadzą się osobom rozważającym zatrudnienie. Warto podzielić się informacjami na temat tego jak przebiegała współpraca z pracodawcą. Konkretne argumenty będą przydatne w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu w firmie.

Iwona

@ByłSobiePracownikStary dziękuję za rozwinięcie Twojej wypowiedzi. Chętnie też usłyszymy od innych pracowników Partner Tele.com. Jak Wy oceniacie firmę jako pracodawcę?

Iwona

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Partner Tele.com? Chętnie dowiemy się za co cenicie firmę jako pracodawcę.

Diego

Jak wygląda praca na magazynie w tej firmie? (ul.siwka)

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.?

Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.