Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

@anonymous

Wszyscy pracownicy posiadają umowę o pracę. Preferujemy pracę na cały etat, na miejscu. Zapraszamy do składania CV na adres praca@partnertele.com lub osobiście w sekretariacie. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk. Specjalista ds. Marketingu

Marek

Dobra firma przynajmniej pracownicy to doceniają!!

@Iwona

PartnerTele.com oferuje swoim pracownikom liczne udogodnienia m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do karty Multisport. Młodzi (i nieco starsi stażem) rodzice mogą liczyć na udogodnienia w postaci elastycznych godzin pracy, polityki urlopowej czy dodatków z racji narodzin dziecka. Oferujemy także dofinansowanie do kursów czy szkoleń podnoszących kwalifikacje- możliwości wykorzystania tych benefitów w dużej mierze zależą od chęci pracownika. W razie pytań zapraszam do kontaktu, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

Pytanie Nowy wpis

Czy w Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Adam Nowy wpis
@Pytanie

Zazwyczaj jest to umowa o prace jednak firma szuka wszędzie oszczędności więc kto wie może i okres próbny jest oparty o umowę zlecenie. Ale jak zadałeś pytanie tu to i czytałeś opinie i widzisz że nie warto. To że 95% opinii jest negatywnych to nie przypadek.

Zofia Nowy wpis
@Adam

Wybacz, ale dziwna odpowiedź. Piszesz że zazwyczaj uop, ale firma szuka oszczędności (do tego momentu jakbyś wiedział, jakie są fakty), ale kto wie, może okres próbny jest na zleceniówkę. Jakie "kto wie"? Albo wiesz i informujesz, albo nie uprawiaj radosnej gdybaniny. Ludzie tutaj naprawdę szukają poważnych danych o pracy w firmie.

Artur
Kandydat

Firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko magazyniera ? Jaka jest atmosfera na magazynie i jacy są kierownicy w porządku dla pracowników ?

Obserwator
@Artur

Atmosfera w pracy jest w porządku. Uważam, że jest to jeden z niewielu atutów pracy na magazynie. Co do kierowników... są różni. Jeden dzielnie ratuje dniówkę agregatem, który nie był potrzebny, a kolejny chodzi na papieroska ze swoim ulubionym pracownikiem co 30 minut R&R.

Artur
@Obserwator

na jakie zarobki można liczyć na start ?

Obserwator

Po okresie próbnym 3 tys. netto

@Artur

Sama praca jest jak najbardziej okej. Jednak kadra kierownicza pozostawia wiele do życzenia. Zrzucanie obowiązków na innych pracowników, niestosowanie się do zasad, które samemu się ustaliło To tylko niektóre cechy-zachowania kadry kierowniczej. PT. świętuje 20-lecie, jednak jest to 20 lat brak profesjonalizmu na magazynie.

Wujek BlueStar

Największą bolączką firmy jest ekipa zarządzająca. (usunięte przez administratora) Negatywnie reagują na sugestie czy pomysły innych, ponieważ każdy inny pomysł niż ich własny traktują jak atak i podważanie autorytetu. Wynika to z tego, że duża część osób decyzyjnych przeszła w firmie podobną drogę od niskiego stanowiska po coraz wyższe, przez co prezentują bierności, po co coś zmieniać jak działa i po co ryzykować i się narażać, gdy nie wyjdzie. Firma z bardzo dobrymi szefami i długą historią przechodzi marazm i to od dłuższego czasu, osoby decyzyjne mydlą oczy szefowi, że to wina pandemii, przestoju w handlu czy handlowców a prawda jest taka, że w ten sposób maskują swoją nieudolność i brak wizji na przyszłe lata.

Adam
@Artur

Firma obecnie nie prowadzi rekrutacji na stanowisku pracownik magazynu. Obecnie dużo wskazuję na to, że pracodawca będzie redukował zatrudnienie na magazynie. Jest to przykre, że firma, która stała się beneficjentem tarczy antykryzysowej zaraz gdy kończy się okres ochronny dla pracownika podejmuje takie decyzje.

Tomi
@Wujek BlueStar

Jak mozecie tak oczerniac firme?!?!?!1!? Kadra zarządzająca jest na dobrym poziomie, w koncu robią to juz po 15 lat kazdy i jakby byli slabi to szefowie by ich zwolnili!!!1!1 kazdy ma mozliwosci rozwoju np w tym roku 2021 az czterech handlowcow z dzialu polskiego dostalo awanse!!! Firma dba o handlowcow i innych pracownikow, jak daleko mieszkasz to mozesz sie postarac o prace zdalną, jak masz jakies problemy z kli to mozesz liczyc na pomoc trenera handlowego, managerowie są na czasie i wprowadzają tyle nowosci ze konkurencja nie nadąza kopiowac ich pomyslow!!! zarząd nagradza najlepszych handlowcow np ostatnio dwoje dostalo zegarki !1!!!! Jak masz jakis problem ogolnt to mozesz pogadac z szefami i zawsze pomagają, nigdy nie zostawiaja pracownika z problemem! Opanujcie sie i nie wylewajcie pomyj bo jak sie chce uderzyc psa to sie zawsze kijek znajdzie!!!!! Zycze wszystkiego dobrego w 2022 i aby krecilo sie jeszcze lepiej niz w 2021!

Mona
@Tomi

Nie jestem pewna czy piszesz to na poważnie, mam wrażenie, że cały twój wpis to ironia. Zakładając, że piszesz na poważnie... nie widzę tu oczerniania pracodawcy raczej rzetelną opinię na temat sytuacji w firmie. To, że ktoś robi coś 15 lat, nie znaczy, że robi to dobrze. Konkurencja nie nadąża ? Chyba my odstajemy od konkurencji i to coraz bardziej. To, że dwie osoby dostały zegarki, nie znaczy, że wszystko funkcjonuje dobrze i jest idealnie.

hoco
@Tomi

Krótka charakterystyka firmy: -właściciele - nie mają pojęcia co się dzieje w firmie- znają kreowaną rzeczywistość przez klakierów -dyrektor generalny- największy hamulec firmy, zawsze na nie, firma już dawno mogła handlować z media Marktem ale po co, partner mistrzem polski -dyrektor handlowy - pitbull nowe porządki. Masz wiedzę? Doświadczenie? Kontakty? Wsadź to sobie miedzy pośladki jeżeli nie zatańczysz w jego rytm. Jesteś miernotą ale klaszczesz do rytmu i chodzisz na mecze Wisły (najlepiej żeby bilet obstawić) to dostaniesz bazę klientów, 5 województw, a szefowie będą głaskać Cię po ramieniu bo 40% wzrostów -główny i jedyny product manager - dwulicowa żmija, którą bili w szkole jako nerda i teraz mści się na kim może (biedne dziewczyny z awiteksu podczas zakupu bułek rano), schemat jest zawsze ten sam, jesteś (usunięte przez administratora) jak się zwolnisz to jesteś bohaterem i do Ciebie dzwoni ze podziwia za odwagę i sam by się zwolnił, po czym dowiadujesz się ze zrobil z ciebie zdrajce, Pizdeusz w serce czesany. -kierownik działu importu, niby nie szkodliwy, ale nie odwalaj przy nim numerów bo później nagrania trafiają do zarządu, taki kolega.-- -Kierowniczka działu handlowego ps. „Nie mam nic do dodania” : gdyby teraz samsung połączył się z apple to by nie było różnicy, iPhone ma inną ładowarkę niż Samsung? Reasumując : jesteś ambitny i chcesz coś osiągnąć? Wejdź na 2-3 lata, naucz się czego trzeba, zdobądź bazę i uciekaj. Szukasz pracy żeby kilka razy w ciagu dnia się zalogować i zrobić fakturę dla klienta i mieć gdzieś rozwój, awanse i karierę, aplikuj! Chyba ze umiesz nawijać makaron na uszy, zrobisz karierę. Wiesz jak używać wazeliny, to miejsce jest dla Ciebie.

Joshua Nowy wpis
@Pracownik

Ludzie trzeba z tamtąd wiać, toż to porażka kiedyś było ok, ale łysy się zrobił zbyt ważny ja został CZŁONKIEM zarządu

bylypracownik

Sytuacja w 2022 roku, fantastyczne zarządzanie kadry kierowniczej. Ludzie przepracowali dodatkowo cały weekend ponieważ firma zmieniała system. wielkie poruszenie, brak urlopow i gotowosc za pieniadze w marcu. Efekt to kompromitacja i żenujace zachowanie kierownikow. Nagle firma z milionowymi zyskami w skali roku ma problem zaplacic za nadgodziny i namawia na odebranie dni wolnych zamiast pieniedzy. Jak ktos sie nie zgodzi to jak zawsze bedzie mial problemy w kazdej sprawie, po zlosci. Glowny kierownik kreci takie numery pracownikom. Szefowie firmy PT pewnie nawet nie wiedza co jest grane na magazynie bo wciskane sa im takie historie. Najlepsza sciezka awansu w tej firmie to wchodzenie w wiadomo co. Mlodsi brygadzisci wykreowani na znajomosci z kierownikiem, nie za zadna ciezka prace. Gadki o pilce, grach, rowerki piwka i mozna miec dobre pieniazki bez ciezkiej pracy. Starsi magazynierzy, (usunięte przez administratora) i podejrzewany przez wszystkich ze podbiera towar, inny sumiennie donosi o wszystko, inny naprawi ekspres i wyremontuje mieszkanie, pani magazynier ktorej placi sie za ladny wyglad w firmie i zwiazek z wieloletnim zolnierzem firmy ktory krzyczy najglosniej. ACiezka praca nic sie tutaj nie osiagnie. Kierownik administracyjny nie potrafi podjac zadnej decyzji samodzielnie a jak juz sprobuje to jest zla dla wszystkich pracownikow. Ludzie siedzacy na zwolnieniach po kilka tygodni albo i miesiecy rocznie, z dobra podstawa a reszta ma dodatkowa prace. Takich historii jest wiecej. Nie polecam.

Andrzej.P
@bylypracownik

z roku na rok jest gorzej nowe pomysły na nic się zdają wszędzie kończy się porażką. zmiany w zarządzie w 2020 (ŁT) - porażka zarządzanie podczas pandemii - porażka nowy system - porażka nowy magazyn - porażka nowy kanał sprzedaży - porażka Firma nie ma sukcesów i wyników a atmosfera coraz gorsza.

Czy w Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. pracuje się na open space?

@Pytanie

Przedstawiciele handlowi pracują w części wspólnej, tzw. open space.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Administrator systemów IT w firmie Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.?

Andrzej.P
@Pytanie

Prawdopodobnie wcale nie są weryfikowane. Firma ma duże braki w procesie rekrutacyjnym.

Ola
@Pytanie

Umiejetnosci brane pod uwage podczas rekrutacji? Raczej nie są specjalnie weryfikowane bo wiecej pracownikow sie ostatnio zwalnia niz zatrudnia w tej firmie. Kilka konkretnych osób odeszło z firmy w 2021 a rok sie jeszcze nie skonczyl. kilku handlowcow przesiaduje na pracuj.pl i linked in wiec będą kolejne wolne miejsca niedlugo ;)

@Pytanie

Prawda to, że handlowcy mają stosunkowo niską podstawę w porównaniu z konkurencją czy nawet początkującym pracownikiem magazynu ?

Sportowiec
@Pytanie

Handlowiec ktory ma obslugiwac polskich klientow dostanie na start 2300 do reki. Co prawda moze nadgonic to prowizją ale konkurencja placi od 3k na start. Handlowiec znający jezyk i sprzedajacy za granice jest w stanie wynegocjowac sobie wyzsza podstawe, spokojnie ponad 3k jezeli zna kilka jezykow, ale z kolei ktos taki w byle korpo dostanie 5k na start. No i jeszcze jedno. W korpo albo konkurencja daje prace zdalną bez problemu, tutaj tylko jednostki moga liczyc na prace z domu…

Annakarelina
@Sportowiec

No tak firma wychodzi z założenia...to wina handlowców, że kiepsko kręci się biznes, dlatego niech siedzą w biurze i niech prostują błędy niekompetentnych ludzi wyżej.

Tak, prawda.

Zapytanie
@Nick

Czy będąc handlowcem mozna liczyc na samochod sluzbowy?

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Janusz

Firma prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki/ francuski/ hiszpański / holenderski/angielski a także na stanowisko IT Help Desk. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu

anonymous
@Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

Na jakie zarobki można liczyć z holenderskim ? Daja umowę o pracę? Część etatu czy cały? Praca zdalna wchodzi w grę?

@anonymous

pytanie
Kandydat
@Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

Dzień dobry, Czy firma planuje zatrudnienie w najbliższym czasie konsultantów na rynki zagraniczne ?

@pytanie

Dzień dobry, zapraszam do składania CV na adres katarzynafrydrych@partnertele.com. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk. Specjalista ds. Marketingu

@pytanie

a po co Ci to? płacą bardzo mało

Czy rozmowa rekrutacyjna w Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

Rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana w języku polskim, dodatkowo może być przeprowadzona w języku obcym, w zależności od tego na jaki rynek odbywa się rekrutacja.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.?

@Pytanie

Standardem w naszej firmie są umowy o pracę. Ponadto pracownicy mogą korzystać z licznych benefitów, m.in. prywatnego pakietu opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjny oraz udogodnień w ramach polityki prorodzinnej. Nie do przecenienia jest także możliwość korzystania z indywidualnego programu rozwoju i szkoleń dedykowanych. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

Czesław

Uhuhu, niezły tu PR i kolorowanie rzeczywistości :) Rotacja mówi sama za siebie. Są ludzie, którzy mają dobrą bazę klientów, która im dostarcza przyzwoitą prowizję i nie mogą narzekać. Sporo jest takich, którzy mogliby za tę ciężką pracę i kompetencje dostać w innej firmie handlowej albo korpo 150-200% więcej. Są też tacy, którzy nie mają alternatywy i w z uśmiechem bądź narzekaniem zadowalają się swoim kawałeczkiem tortu. Nowym pracownikom, na już dobrze wydrenowanych rynkach będzie ciężko.

Zofia
@Czesław

Duża rotacja pracowników może przecież przecież różne przyczyny, które niekoniecznie muszą wynikać z winy samego pracodawcy. Dobrze byłoby, jakbyś pamiętał o tym szczególe. Nie da się ukryć, iż masz sporo zarzutów wobec Partner Tele.com, ale na pewno znajdą się osoby, które i tak są zdecydowane na podjęcie pracy w tej firmie. W związku z tym może wiesz, czy w najbliższej przyszłości planują tam rekrutację?

Czesław
@Zofia

Zofio, niestety, nie mogę się z Tobą zgodzić. To zdecydowanie nie jest szczegół. I zdecydowanie przyczyny DUŻEJ rotacji leżą po stronie pracodawcy. Poświęć trochę czasu na porównanie z konkurencją. Zresztą opisałem sytuację w PT. Nie chodzi o to, że wszyscy nonstop się wymieniają. Jak już napisałem, w PT są osoby z długim stażem na wymoszczonych rynkach i te pozycje się nie zwalniają. Rekrutacja trwa nieustannie - na pozycje uzupełniające na rynkach zagr. PT płaci b. niską pensję podstawową, więc opłaca mu się zatrudniać ludzi "na próbę". Opinie tutaj nie mają służyć obecnym pracownikom firmy, ale być wskazówką dla osób, które chcą się zrekrutować. A dla nich perspektywy są kiepskie. Oczywiście, jeśli ktoś jest wybitny, to przegryzie się i przez pustynię, tylko po co? W innej firmie za taki trud dostałby nawet dwa razy więcej.

@Czesław

W Partner Tele.com prowadzimy stałą rekrutację na stanowiska handlowe oraz związane z logistyką magazynową. Związane jest to ze stałym rozwojem firmy, która w tym momencie zatrudnia już prawie 150 osób i stale ta liczba wzrasta. Wiele osób w firmie posiada imponujący, 10-letni staż pracy, a znaczna większość ponad kilkuletni - nie brakuje też takich, którzy są w firmie od samych jej początków. Swoim pracownikom oferujemy liczne benefity, m.in. umowę o pracę, prywatny pakiet opieki medycznej, program sportowo-rekreacyjny oraz udogodnienia w ramach rozbudowanej polityki prorodzinnej. Nie do przecenienia jest także możliwość korzystania z indywidualnego programu rozwoju i szkoleń dedykowanych. Mimo wysokiej liczby pracowników, nie jesteśmy korporacją i nie działamy jak korporacja - cenimy demokratyczny styl zarządzania i stawiamy na samodzielność. Dbamy, aby każdy czuł się u nas dobrze, a powyższe dane dotyczące czasu zatrudnienia są tego odzwierciedleniem. Zapraszam do śledzenia aktualnych ogłoszeń dotyczących pracy w naszej firmie. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk. Specjalista ds. Marketingu

Weronika

Partner Tele.com dokłada wszelkich starań, aby pracownicy czerpali radość z pracy i realizowali się zawodowo. Firma stara się tworzyć przyjazne środowisko wewnątrz niej i organizuje oficjalne oraz nieoficjalne imprezy integracyjne. Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jak często się one odbywają?

kadry

Ilu obecnie pracuje handlowców na rynki zagraniczne w Krakowie?

@kadry

Dzień dobry, W tym momencie zatrudniamy 27 handlowców na rynki zagraniczne. Zapraszam na naszą stronę, aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi naszej firmy: https://partnertele.com i wciąż prowadzimy rekrutację na nowe rynki. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

Zainteresowana

Czy poszukują jeszcze pracowników?

@Zainteresowana

Dzień dobry. Tak, jak najbardziej poszukujemy pracowników- aktualne rekrutacje są zawsze dostępne w naszej zakładce "Oferty pracy": http://bit.ly/2EDAT3G. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

rynki zagraniczne

I jeszcze podpytam w jakich godzinach odbywałaby się praca?

@rynki zagraniczne

Praca odbywa się w standardowych godzinach 8-16 lub 9-17. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

rynki zagraniczne

Czy oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży na rynki zagraniczne jest nadal aktualna? Ogłoszenie już trochę wisi na stronie, stąd pytanie.

@rynki zagraniczne

Dzień dobry, Tak, jak najbardziej - zachęcam do przesyłania CV poprzez serwis gowork.pl lub na adres: praca@partnertele.com. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

zainteresowany

Czy można się dowiedzieć jakie samochody mają do dyspozycji PH?

@zainteresowany

W większości do dyspozycji przedstawicieli handlowych są Skody Fabie. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

Koszi

Ogólnie podoba mi sie w firmie pracownicy sa w sumie bardzo spoko , chociaz paru bym zwolnil szczegolnie brygadziste :)

Marek

Dobra firma przynajmniej pracownicy to doceniają!!

Iwona

@Johnny udało Ci się uzyskać informacje na temat godzin pracy, wynagrodzenia i atmosfery w firmie Partner Tele.com? Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego pracodawcy i mógłby się nią podzielić z nami? Może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat. Pamiętajmy, że każda opinia na tym wątku będzie cenna pod warunkiem przestrzegania regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin

@Iwona

Hejka, Pracowalem tam troche i powiem ze mam dobre opinie o nich. Powazna firma / faina atmosfera... Jedyny minus to wynagrodzenie ... to było 4/5lat temu / może teraz cos się zmieniło na lepsze ;) Pozdrawiam,

Johnny

Jak z pracą w magazynie? Godziny pracy, wynagrodzenie, atmosfera?

Jerzy

Może dowiem się od pracowników jaka macie atmosferę w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.