3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 85 61 5 1

Opinie o Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

@anonymous

Wszyscy pracownicy posiadają umowę o pracę. Preferujemy pracę na cały etat, na miejscu. Zapraszamy do składania CV na adres praca@partnertele.com lub osobiście w sekretariacie. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk. Specjalista ds. Marketingu

Tak1Nie3
Marek

Dobra firma przynajmniej pracownicy to doceniają!!

TakNie1

@Iwona

PartnerTele.com oferuje swoim pracownikom liczne udogodnienia m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do karty Multisport. Młodzi (i nieco starsi stażem) rodzice mogą liczyć na udogodnienia w postaci elastycznych godzin pracy, polityki urlopowej czy dodatków z racji narodzin dziecka. Oferujemy także dofinansowanie do kursów czy szkoleń podnoszących kwalifikacje- możliwości wykorzystania tych benefitów w dużej mierze zależą od chęci pracownika. W razie pytań zapraszam do kontaktu, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

TakNie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy pracodawca Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.?

Nowy wpis

@Pytanie

Standardem w naszej firmie są umowy o pracę. Ponadto pracownicy mogą korzystać z licznych benefitów, m.in. prywatnego pakietu opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjny oraz udogodnień w ramach polityki prorodzinnej. Nie do przecenienia jest także możliwość korzystania z indywidualnego programu rozwoju i szkoleń dedykowanych. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

Czesław

Uhuhu, niezły tu PR i kolorowanie rzeczywistości :) Rotacja mówi sama za siebie. Są ludzie, którzy mają dobrą bazę klientów, która im dostarcza przyzwoitą prowizję i nie mogą narzekać. Sporo jest takich, którzy mogliby za tę ciężką pracę i kompetencje dostać w innej firmie handlowej albo korpo 150-200% więcej. Są też tacy, którzy nie mają alternatywy i w z uśmiechem bądź narzekaniem zadowalają się swoim kawałeczkiem tortu. Nowym pracownikom, na już dobrze wydrenowanych rynkach będzie ciężko.

Tak5Nie
Zofia
@Czesław

Duża rotacja pracowników może przecież przecież różne przyczyny, które niekoniecznie muszą wynikać z winy samego pracodawcy. Dobrze byłoby, jakbyś pamiętał o tym szczególe. Nie da się ukryć, iż masz sporo zarzutów wobec Partner Tele.com, ale na pewno znajdą się osoby, które i tak są zdecydowane na podjęcie pracy w tej firmie. W związku z tym może wiesz, czy w najbliższej przyszłości planują tam rekrutację?

Czesław
@Zofia

Zofio, niestety, nie mogę się z Tobą zgodzić. To zdecydowanie nie jest szczegół. I zdecydowanie przyczyny DUŻEJ rotacji leżą po stronie pracodawcy. Poświęć trochę czasu na porównanie z konkurencją. Zresztą opisałem sytuację w PT. Nie chodzi o to, że wszyscy nonstop się wymieniają. Jak już napisałem, w PT są osoby z długim stażem na wymoszczonych rynkach i te pozycje się nie zwalniają. Rekrutacja trwa nieustannie - na pozycje uzupełniające na rynkach zagr. PT płaci b. niską pensję podstawową, więc opłaca mu się zatrudniać ludzi "na próbę". Opinie tutaj nie mają służyć obecnym pracownikom firmy, ale być wskazówką dla osób, które chcą się zrekrutować. A dla nich perspektywy są kiepskie. Oczywiście, jeśli ktoś jest wybitny, to przegryzie się i przez pustynię, tylko po co? W innej firmie za taki trud dostałby nawet dwa razy więcej.

Tak3Nie
Nowy wpis

@Czesław

W Partner Tele.com prowadzimy stałą rekrutację na stanowiska handlowe oraz związane z logistyką magazynową. Związane jest to ze stałym rozwojem firmy, która w tym momencie zatrudnia już prawie 150 osób i stale ta liczba wzrasta. Wiele osób w firmie posiada imponujący, 10-letni staż pracy, a znaczna większość ponad kilkuletni - nie brakuje też takich, którzy są w firmie od samych jej początków. Swoim pracownikom oferujemy liczne benefity, m.in. umowę o pracę, prywatny pakiet opieki medycznej, program sportowo-rekreacyjny oraz udogodnienia w ramach rozbudowanej polityki prorodzinnej. Nie do przecenienia jest także możliwość korzystania z indywidualnego programu rozwoju i szkoleń dedykowanych. Mimo wysokiej liczby pracowników, nie jesteśmy korporacją i nie działamy jak korporacja - cenimy demokratyczny styl zarządzania i stawiamy na samodzielność. Dbamy, aby każdy czuł się u nas dobrze, a powyższe dane dotyczące czasu zatrudnienia są tego odzwierciedleniem. Zapraszam do śledzenia aktualnych ogłoszeń dotyczących pracy w naszej firmie. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk. Specjalista ds. Marketingu

Tak1Nie1
Weronika

Partner Tele.com dokłada wszelkich starań, aby pracownicy czerpali radość z pracy i realizowali się zawodowo. Firma stara się tworzyć przyjazne środowisko wewnątrz niej i organizuje oficjalne oraz nieoficjalne imprezy integracyjne. Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jak często się one odbywają?

TakNie2

kadry

Ilu obecnie pracuje handlowców na rynki zagraniczne w Krakowie?

@kadry

Dzień dobry, W tym momencie zatrudniamy 27 handlowców na rynki zagraniczne. Zapraszam na naszą stronę, aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi naszej firmy: https://partnertele.com i wciąż prowadzimy rekrutację na nowe rynki. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

Zainteresowana

Czy poszukują jeszcze pracowników?

@Zainteresowana

Dzień dobry. Tak, jak najbardziej poszukujemy pracowników- aktualne rekrutacje są zawsze dostępne w naszej zakładce "Oferty pracy": http://bit.ly/2EDAT3G. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

rynki zagraniczne

I jeszcze podpytam w jakich godzinach odbywałaby się praca?

@rynki zagraniczne

Praca odbywa się w standardowych godzinach 8-16 lub 9-17. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

rynki zagraniczne

Czy oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży na rynki zagraniczne jest nadal aktualna? Ogłoszenie już trochę wisi na stronie, stąd pytanie.

@rynki zagraniczne

Dzień dobry, Tak, jak najbardziej - zachęcam do przesyłania CV poprzez serwis http://gowork.pl lub na adres: praca@partnertele.com. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. marketingu

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Janusz

Firma prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki/ francuski/ hiszpański / holenderski/angielski a także na stanowisko IT Help Desk. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu

anonymous
@Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k.

Na jakie zarobki można liczyć z holenderskim ? Daja umowę o pracę? Część etatu czy cały? Praca zdalna wchodzi w grę?

@anonymous

Tak1Nie3
zainteresowany

Czy można się dowiedzieć jakie samochody mają do dyspozycji PH?

@zainteresowany

W większości do dyspozycji przedstawicieli handlowych są Skody Fabie. Pozdrawiam, Weronika Malczyk Specjalista ds. Marketingu

Koszi

Ogólnie podoba mi sie w firmie pracownicy sa w sumie bardzo spoko , chociaz paru bym zwolnil szczegolnie brygadziste :)

Marek

Dobra firma przynajmniej pracownicy to doceniają!!

TakNie1
Iwona

@Johnny udało Ci się uzyskać informacje na temat godzin pracy, wynagrodzenia i atmosfery w firmie Partner Tele.com? Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego pracodawcy i mógłby się nią podzielić z nami? Może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat. Pamiętajmy, że każda opinia na tym wątku będzie cenna pod warunkiem przestrzegania regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin

Nick
@Iwona

Hejka, Pracowalem tam troche i powiem ze mam dobre opinie o nich. Powazna firma / faina atmosfera... Jedyny minus to wynagrodzenie ... to było 4/5lat temu / może teraz cos się zmieniło na lepsze ;) Pozdrawiam,

Johnny

Jak z pracą w magazynie? Godziny pracy, wynagrodzenie, atmosfera?

Jerzy

Może dowiem się od pracowników jaka macie atmosferę w pracy?

amika

Mieczysław Trzepiwór w tamtym roku pisał że źle nie jest. A jak jest na chwilę obecną, bo złożyłam cv i pragnę zasięgnąć jak najwięcej informacji dotyczących zatrudnienia. Napiszcie mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, kto ja przeprowadza i o co pytają oraz na co najbardziej zwracają uwage. Interesuje mnie równiez wynagrodzenie, jakie są to kwoty mniej więcej?Pomożecie?

@amika

Aktualne oferty pracy oraz opis procesu rekrutacyjnego w naszej firmie znajdziesz w zakładkach "Oferty pracy" oraz "Jak wygląda rekrutacja". W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu.

słowik

kilka ostatinch postów dotyczy ogólnego domniemania jak pracuje się w firmie partner telekom sj, tak więc sprawa jest o tyle niejasna, że mnikt nie potrafi lub nie chce odnieść się szczerze do tego w jakis sposób przeprowadzany jest sposób rekrutacji, forma akcesu i przyjęć i ostatnie, warunki na jakich nowa osoba ma zacząć pracę, dlaczego ?

@słowik

Aktualne oferty pracy możesz znaleźć w zakładce "Oferty pracy". Aplikację możesz również wysłać na adres praca@partnertele.com. Dokładny opis procesu rekrutacji podobnie znajdziesz w naszej zakładce na profilu. Wynagrodzenia ustalane są na podstawie indywidualnych rozmów. System prowizyjny w PartnerTele.com sprawia, że to od pracownika zależy w dużej mierze wypracowane wynagrodzenie, z drugiej strony stała podstawa pozwala zapewnić bezpieczeństwo finansowe. PartnerTele.com oferuje swoim pracownikom liczne udogodnienia m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do karty Multisport. Młodzi (i nieco starsi stażem) rodzice mogą liczyć na udogodnienia w postaci elastycznych godzin pracy, polityki urlopowej czy dodatków z racji narodzin dziecka. Oferujemy także dofinansowanie do kursów czy szkoleń podnoszących kwalifikacje- możliwości wykorzystania tych benefitów w dużej mierze zależą od chęci pracownika. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu.

Tarantula

Jak wygląda praca na magazynie? Pytam, bo też jestem magazynierem w hurtowni gsm. Jak zarobki, jakiś socjal? Około ile paczek dziennie wychodzi i czy są za kwoty powyżej 2 tys?

@Tarantula

Zdespeowany

A jakie są zarobki lub dodatki w tej firmie ? ile można zarobić netto po okresie próbnym

Tak9Nie

@hehe

2000

@Zdespeowany

Nowa w pięknym Krakowie

W info na stronie piszą o skali europejskiej i pracy rozdzielonej na dwa budynki. To chyba nieźle brzmi ?? :)Tylko czy w dalszym ciągu zatrudniają ? Chcę złożyć tam swoje CV za znajomością j. francuskiego. Nie wiecie czy są wolne miejsca i czy są jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje w handlu ? Czy to jest praca dla kogoś początkującego ? Dziękuję z góry za odp. :)

@Nowa w pięknym Krakowie

Dzień dobry. Aktualne oferty pracy możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce "Oferty pracy", mamy również handlowców specjalizujących się w rynku francuskim. Jak najbardziej PartnerTele.com posiada prowadzi program kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje - ich wykorzystanie zależy w dużej mierze od chęci pracownika, którego wspieramy na każdym etapie współpracy. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Weronika Malczyk, Specjalista ds. Marketingu.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Tele.com Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków