ROMI Sp. z o.o.

Opinie o ROMI Sp. z o.o.

Właściciel

Jako Właściciel firmy pragnę poinformować wszystkich czytających. Firma ROMI M.Olszewski R.Drabik Spółka Jawna od 2014r. nie zatrudnia żadnych pracowników, na umowy zlecenie jak i na pełen etat. Nie prowadzi żadnych rekrutacji i nie planuje zatrudnić żadnych pracowników. Dziwią Mnie zatem opinie na temat Mojej firmy .

Kamil

Dziadostwo! kto się zgadza łapka w górę.

XXX_XXXXX

Nie polecam tego pracodawcy. Prezesi spółki myślą o sobie nie wiadomo co. Mam wrażenie, że większość pracowników mają rodzinny związki lub znają sobie już min 10 lat. Każdy pracownik, który wpada "z ulicy" nie zdąży pracować długo, jeżeli nie będzie cwaniakiem. Robią ofiary z przyjęciem do pracy, na początku mówią, że po 3 miesiącach, jeżeli wszystko będzie dobrze, to zatrudnią Ciebie na umowę o pracy, a po 3 miesiącach robią znowu umowę zlecenia na następne kilka miesięcy i mówią, że od początku chcieliśmy pracownika na czas określony i przekładają odpowiedzialność na kogoś innego, a ta osoba znowu na pierwszego.....

Maciej
@XXX_XXXXX 06.06.2017 12:30

klasyczne działanie a i właściciele znani ...

asdf

Nie płaci za zlecnia. Proszę unikać tego pracodawcy. Do tej pory nie otrzymałem zapłaty!!

Maciej
@ZZTop 28.04.2017 21:17
???

kto potwierdzi, że to dziadostwo?

Pracownik GR
@Maciej 29.05.2017 18:56
kto potwierdzi, że to dziadostwo?

Raczej nikt...pracuje w Romi..dość długo i anonimowe pomówienia nie są nic warte. Firma zatrudnia ponad 30 pracowników i robi kilkadziesiąt milionów obrotu i nie znam przypadku, żeby komuś nie zapłaciła za pracę. Można to sprawdzić - kontakty do pracowników są na stronie. Pomówienia i anonimowe komentarze w stylu dziadostwo to proszę wybaczyć...ale szkoda czasu na komentowanie..

Kasia.

Podobno dziadostwo.

Marcin

Dochodzą mnie negatywne opinie z rynku, a to od Klientów a innym razem od pracowników.

Tomek

Jakieś jeszcze ciekawe wiadomości. Szukają wielu pracowników, chętnie sie dowiem czegoś wiecej na temat rekrutacji i warunków w firmie.

Paula

Byłam! Jakiś dziwny klimat panuje w tej firmie. Sztuczne wyluzowanie i przestraszone osoby w korytarzu. Ps. W damskiej toalecie pachniało kocimi sikami.

Paweł

Wątpliwa sprawa z tym rozwojem.

Agent

Firma jest dosyć długo na rynku, ale teraz dopiero zaczęła sie rozwijać. Proponuje umówić sie na spotkanie i wyciągnąć wnioski po.

Kryspin

Ciekawe. Panie Wojtku brzmi to co najmniej jak kryptoreklama. Nie pracuje Pan przypadkiem w tejże firmie? Po za tym każda firma, borykająca się z rotacją stanowisk napisze w ofercie pracy że się rozwijają i potrzebują nowych pracowników. Co prawda nie jest do końca to moja specjalizacja ale może się wybiorę na rozmowę. Powie Pan coś więcej ? Może tam Pan pracował, albo zna kogoś kto pracuje ? Pozdrawiam

Wojtek

Tak, dobre, bardzo dobre. Nie rotują tylko szukają nowych ludzi do pracy w związku z rozwojem działu, więc bez sensu obawy i szukanie teorii spiskowych. Polecam firmę.

Pele

Witam, Czy wiecie coś o tym pracodawcy ? Jakie płace i atmosfera pracy. Obecnie szukają inżyniera serwisu zasilania gwarantowanego. Firmy o takim profilu zazwyczaj nie rotują działem serwisu a nagle znalazły się 2 miejsca. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o ROMI Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROMI Sp. z o.o.