Opinie o Horiba Abx Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Horiba Abx Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Horiba Abx Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Horiba Abx Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry, czy te dwa lata stażu (usunięte przez administratora) w laboratorium przy specjaliście ds. produktu są w ogóle jakoś do przeskoczenia? aktualnie tyle nie mam a oferta mnie zainteresowała. wiem ze już nie jest dostępna ale nie mam pojęcia czy jest sens dalej się nią interesować

były Nowy wpis

Widać jak jest dobrze, skoro Product (jeden z najlepszych ludzi w tej firmie) odchodzi do firmy o nie do końca super opinii, znacznie mniejszej, nie posiadającej takiej renomy. Generalny dalej z ogromnym zaangażowaniem dba o rozwój firmy w Polsce :)

Nikt nikt Nowy wpis

W sumie ja do Byńka. Byniu Zbyniu teraz to już chyba zostałeś tam sam :) :) ha ha ha

łee

@Ktos czyli mało one dają ogólnie ?

@Ktos Nowy wpis
@łee

Raczej mało bo nie ma na nich nic sensownego. Generał jest wszechwiedzący, wie wszystko najlepiej, no i wszystko naj naj

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Horiba Abx Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Produktu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Czy w firmie Horiba Abx Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ktos

Dla inżynierów są dla handlowców są nieregularne. Często prowadzone wewnątrz firmy przez osobę, która nie ma pojęcia o szkoleniu

Grześ:-P

Bardzo dobre stosunki personalne, duże możliwości rozwoju, zaufanie i samodzielność. Odpowiedzialność i przyzwoite zarobki. Wszystko powyższe po osiągnięciu pewnego poziomu wiedzy i zaangażowania. Czytając te kilka negatywnych opinii wyciągam wniosek, że świadczą o niespełnionych marzeniach i głębokim żalu związanym z niepodołaniem wyzwaniu jakim jest praca w Horiba ABX.

Jakub
@Grześ:-P

Wg. tego co piszesz, warunki pracownicze w "Horiba Abx" są naprawdę dobre. Rozumiem, że można liczyć na umowę o pracę na start? Czy duże możliwości rozwoju wiążą się z szybszą ścieżką awansu i większym wynagrodzeniem?

@Grześ:-P

Grzesiu Jak sam tego doświadczyłeś, na podstawie pisemnej umowy o pracę, stawiamy przed nowym pracownikiem ZADANIA. Oparte na ODPOWIEDZIALNOŚCI. Dajemy możliwość ROZWOJU. Obdażamy ZAUFANIEM, wymagając w zamian SAMODZIELNOŚCI. Obustronne spełnianie tych założeń w naturalny sposób buduje Bardzo Dobre Stosunki Personalne. Warunkiem koniecznym dla osiągnięcia powyższego zdecydowanie jest zdobycie WIEDZY i włożenie ZAANGAŻOWANIA. W dzisiejszym świecie powyższe terminy dla niektórych niestety są nieznane, nie uczyli ich w domu, w szkole, w życiu. Jeśli wyprzedzisz inne auto na drodze, zdarza się że jego kierowca zechce Cię zabić. Kiedy nie uda się zdobyć góry, czy należy ją w odwecie podpalić, może kopnąć ? Na pewno zostawić tam śmieci. Tak i tu, jeśli nie udało się osiągnąć zbyt wiele, to choć opluć można, bo NIKT nie rozpozna. To Internet przecież... Są na świecie jednak ludzie, kórzy potrafią i rozumieją znacznie więcej i lepiej, niż opisano powyżej. Są także w naszej firmie. Właśnie takich poszukujemy do współpracy. Kiedy rozwiną się i mają ochotę na znacznie więcej, w kryteriach całego globu, życzymy im życiowego szczęścia, gratulując osiągnięć. Tak właśnie bedziemy na zawsze myśleć o Tobie. Takich osobowości się nie zapomina. Nigdy.

Pan Arek

Pani Małgorzato Adamczyk Pani mąż, od samego początku pracy, był zatrudniony w naszej firmie na podstawie pisemnej umowy o pracę. Taki tytuł nosi podpisany dwustronnie dokument. Otrzymywał także premie związane z osiąganymi wynikami w pracy. Również podwyżki wynagrodzenia. Dbając o rozwój pracownika wysłany był na kolejne, nowe szkolenia, dotyczące nowych urządzeń, do naszej Centrali. Publiczne, pisemne zamieszczanie informacji nieprawdziwych jest z mocy prawa karalne. Nawet anonimowo w Internecie, zajmują się tym odpowiednie instytucje.

Zona
@Pan Arek

Jeśli ktoś ma jakieś pytania ,chętnie odpowiem i opowiem o firmie.

Żona
@Pan Arek

Dlatego właśnie moje posty został skasowane. Aby prawda jedna jedyna kierownika Arka ujrzała światło dzienne.

Pani Małgorzato Adamczyk Odpowiedź na Pani pytanie została przekazana pisemnie trzykrotnie. Obrażanie mailami, nękanie telefonami, formułowanie gróźb - to jest na poziomie.

Jak długo czekaliście na odzew z Horiba Abx Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiedź

Niedługo, zawsze oddzwaniają.

shinnok

Może ktoś opisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna (stanowisko Inżynier serwisu)? Na czym "w praktyce" polega praca i ile dziennie schodzi czasu na wizyty?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Horiba Abx Sp. z o.o.?

Żaden ????

Krzys

tak szybko wymieniają handlowców, ze nie nadążają z aktualizowaniem informacji na stronie www w zakładce regiony handlowe :). Dyro pewnie pisze znowu jakieś głupoty na bloga i nie ma czasu na zarządzanie firma,

KoziVonNiderlandet

Firmę pożera konkurencja. Szefostwo wyznaje zasadę ze pracowników trzeba trzymać za pysk tak długo jak długo bunt nie wybucha i mówi o tym wprost. W 2018 roku wymiana inżynierów serwisu na poziomu 60% kadry. Zarobki na średnim poziomie. Absolutny brak profesjonalizmu po odejściu stajesz się wrogiem publicznym nr 1, straszy sądem i wysyła wezwania do zapłaty za rzekomo zniszczony sprzet. Chcesz się przekwalifikować na branże medyczna-fajna trampolina, dla doświadczonych inżynierów zdecydowanie odtwarzam .

@KoziVonNiderlandet

Każdego dnia, stając rano przed lustrem, fajnie jest zobaczyć w nim dobrego człowieka. A czy Tobie się to udaje ?

Nikt nie trzyma na siłę na siłę w firmie. Może trzeba przykładać się do swoich obowiązków?

@Marcin

Tak postawioną tezę rozumieją jednak tylko nieliczni, najlepsi. Świat pełen jest absurdalnej roszczeniowości. Anonimowość internetowa to łatwość do wylania nieuzasadnionej nienawiści na drugą osobę. Zjawisko niesłusznie powszechne wokół nas. Czy daje satysfakcję ? Niektórym Tak. Pochwalić nie każdy już umie. Uśmiechnąć się - źle. Poklepać po ramieniu - niedopuszczalne. Zazwyczaj lepiej w życiu w otoczeniu uśmiechających się (lecz nie TYLKO). Serdeczności. Takich ludzi pamięta się na całe życie.

Pan Arek

Droga Pani Nigdy nie była Pani pracownikiem tej organizacji. Internetowa bezimienność nie zapewnia jednak braku rozpoznania osoby. Każdy, pracujący z wysiłkiem pracownik, osiągając stawiane przed nim cele jest wynagradzany, również premiowo, zgodnie z umową w formule pisemnej. Także Dyrektor i Pan Arek.

Od wielu lat...

Dla jednych jest koszmarem, dla innych cudem. Raczej nie znajdziecie tu spokoju, ale ekstremalnych stres testów też nie będzie. Firma z problemami dnia codziennego. Dla zainteresowanych warta spróbowania. Nie należy jednak spodziewać się suto zastawionego stołu, to będzie raczej survivalowa przygoda. Może się uda...

Cezary
@Od wielu lat...

Jakże wartościowa opinia, taka uniwersalna. Dziekuję

Von thun
@Od wielu lat...

Można stawiać, że jest to opinia Zarządzającego firma. Nikt w firmie nie ma tak lekkiego pióra. Tak to prawda z tym zarządem to coś więcej niż survival to jak maraton przez pustynię bez odpowiednich butów i butelki wody

Kolejny były
@Od wielu lat...

Nie znam takiego dla kogo byłaby cudem no chyba dla panów zarządzających i product managerów na pewno nie dla handlowców i inżynierów.

Jest ogłoszenie na kilka lokalizacji w charakterze p. Handlowego. Czy ktoś może powiedzieć jaką podstawę można wynegocjować? Czy są premie ?(kwartał,miesięczne). Jakie auto sł.?

P. Handlowy

W obecnym czasie nie warto aplikować. Rozmowa kwalifikacyjna polega na tym, ze dyrektor generalny przez większość czasu mówi i mało co słucha. Rekrutacja 1 etapowa. Rotacja p. Handlowych 50% w ciągu roku, a jest tylko 5 albo 6 handlowców. Brak pomysłów, brak strategii, 1 - osobowy zarząd wie wszystko najlepiej i jest nieomylny. W firmie nie ma dla przedstawicieli żadnych sensownych szkoleń jedynie szkolenia wewnętrzne z produktów o różnych poziomach jakości. Jeżeli ktoś chce pracować w fimie ze sprzętem to lepiej poszukać organizacji z jakakolwiek wizja i strategia działania. To może być dobre miejsce dla starego wyjadacza ale taki raczej nie czyta tych opinii.

Tomasz

@KoziVonNiderlandet To w takim razie skąd firma miałaby opinie dobrego pracodawcy?

Czarek

HORIBA ABX ma opinię dobrego pracodawcy!!

Iza

Jeśli ktoś szuka ideałów to nie znajdzie. Ponadto jeśli ktoś chce oczernić firmę zawsze znajdzie to "COŚ"

Zostaw merytoryczną opinię o Horiba Abx Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Horiba Abx Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Horiba Abx Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Horiba Abx Sp. z o.o.?

Horiba Abx Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042