Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

czas na zmiane

HELLOŁ! Może czas najwyższy wyłączyć ten świąteczny podkład muzyczny z reklamy w tv, dzwoneczki?

Alicja

@Cichy, @nietakt piszecie, że normy w TESCO poszły w górę. Czy naprawdę uważacie, że niemożliwe jest ich osiągnięcie, czy jednak komuś się to udaje? Jak to wygląda w praktyce?

coktajl
@Alicja

Alicjo zadajesz takie głupie pytania jakbyś rzeczywiście była kimś z górnej półki administracji czy zarządu. Odpowiadam ze normy powinny być ustalone ze średniego pułapu , a nie z tego górnego , który komuś udało się osiągnąć z powodu dobrych misji czy zaladunkow. Warunki tej pracy są bardzo zróżnicowane i często są to tak zwane przez magazynierów śmieci , z których wyrobienie normy graniczy z cudem. Trzeba pracować w śmiertelnym tempie, nie jedno krotnie biegnac i wymuszanie pierszenstwa lub skracanie przerwy tylko po to by dostać zielone światło czy też w przypadku agencji więcej zarobić. Praca w takim tempie sprawia wiele niebezpieczeństw i niskiej jakości pracy. Proszę tych co podnoszą normy niech zastanowić się nad swymi głupimi pomysłami bo o pracy fizycznej nie mają zielonego pojęcia.

Cichy

To jest temat o tesco magazyn w teresinie, a nie sklepach. Normy poszly o 10% do gory. Ja juz chyba nigdy premii nie uswiadcze :D

nietakt
@Cichy

Wy powiedziałem się jako klient. Jestem pracownikiem magazynu w teresinie. Normy? Ja nie maglem w pikingu wyrobić dotychczasowej normy a o nowej to nawet nie marzę. Idiotą podniósł normy według widzimisię, nie mając pojęcia o robocie fizycznej. Jak mnie zwolnią za normy to pójdę do sądu, niech menadżer spróbuje wyrobić normy przez miesiąc dzień w dzień to oddam mu pokłon. Te normy spowodują więcej wypadków bo ludzie nie patrząc na innych będą szaleć.

wysokion95

witam szukam koleżanki która 29.05 o godzinie 11 siedziała na kasie w Chełmży koło Torunia jesteś tak piękna że mógłbym wykupić cały towar ze sklepu byle byś jeszcze raz się uśmiechneła

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Industry 4.0
Teresin
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gosc

Niedziela rano, godz po dziesiatej, oczywiscie nikogo w zadnej kasie. Kolejka do kas samoobslugowych. Jakis pracownik obslugujacy wozek ze szczotkami do mycia odpowiada "nie ma kasjerki zadnej w zadnej kasie". Niedziela 28.05.2017 r. Tesco Krakow - Prokocim, trzeba bylo stac do kas samoobslugowych, nie dosc ze nie bylo kasjerek to jeszcze nieciekawi klienci, pijaki. Dopiero kolo wpoldojedenastej pojawila sie jedna kasjerka w kasie. SKANDAL.

nietakt
@Gosc

Te kasy potrzebne są jak dziura w moście. Bez pomocy kasjerki zapomnij ze wszystko się uda. Jak jest więcej ludzi do tych kas samoobslugowych to kasjerka biega od jednej do drugiej by pomóc jak wariatka. Nie ma to jak kasy tradycyjne.

magistrantka

Cześć wszystkim! Jestem studentką 5-go roku psychologii na Uniwersytecie w Gdańsku i właśnie kończę psychologię w zakresie organizacji i zarządzania. Na zakończenie, jak wiadomo, jest do napisania praca magisterska. Moja dotyczy badań zależności stażu pracy od własnego poczucia kompetencji. Prościej mówiąc; czy osoby, które pracują dwa miesiące mogą w niektórych przypadkach czuć, że potrafią tyle, co osoby pracujące rok na danym stanowisku. Sama też pracuję jako kasjerka, dlatego przyszedł mi pomysł na taki właśnie temat badania :P Jest praca magisterska do napisania, są też badania, które niestety muszę zrobić, badając sporą ilość osób. Bardzo proszę o pomoc w tym badaniu! Nie ma ŻADNYCH DANYCH PERSONALNYCH I INFORMACJI O ZAROBKACH. Pytania są proste, ale całość testu zajmuje ok 20 min., chociaż wydaje się być sporo tych pytań. Bardzo proszę, dla Was to 20 min. A dla mnie dokończona magisterka! :)) Dodaję link do testu: https://goo.gl/forms/k3kmxqaXmBbfWopU2 Z góry serdecznie dziękuję za pomoc osobom, które wypełnią test i życzę pomyślności wszystkim :)

Alicja

@Robool wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem TESCO. Co możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Co jest konkretnie powodem Twojej niechęci do firmy?

Robool

Jestem zjednoczony zwami nie dajcie sie nie dajcie zniszczyć sobie zdrowie Nie bedziemy robić jak murzyny Ja straciłem zdrowie to jest dramat co sie dzieje wtych marketach Niech cała polska sie dowie prawdy

Alicja

@ogotaj dziękujemy za Twoją ocenę. Wiecie, że Tesco i Booker mają się połączyć do końca 2017 r.? Więcej informacji możecie przeczytać pod poniższym linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/tesco-i-booker-maja-sie-polaczyc-do-konca-2017-r,40061

krystyna

PACA W TESCO = KAMIENIOŁOMY -mój znajomy pracuje jako dostawca. Codziennie dźwiga ok. 1,5-2 TON| towaru i często jest tak, że trzeba zatargać 300 kg. na 3 albo 4 piętro BEZ WINDY-do jednego klienta. Nie wiem, kto przyjmuje te zamówienia, ale powinien sam to wnosić POD DRZWI i to za zwykły kosz dostawy, bez żadnej dopłaty za wagę i brak windy. Chłopaki się zwalniają, rehabilitują, po pół roku są na zwolnieniach bo im siadają kręgosłupy, ręce, barki i tak wszyscy skończą na ortopedii, albo na chirurgii.

Alicja

@ogotaj piszesz, że niedawno TESCO podniósł normy w górę, przez co trudniej osiągnąć pożądany przez firmę wynik. Czy taka sytuacja zdarzała się już wcześniej? Jak myślisz, co może być jej powodem?

ogotaj
@Alicja

Oczywiście ze taka sytuacja się już zdarzala. Normy juz wielokrotnie były podnoszone. Powodem tego jest zachlannosc firmy, żeby jak najmniejszą liczbą pracowników zrobić jak najwięcej. Celem tego jest osiągnięcie jak najwyższych zysków. Pracownicy nie jedno krotnie muszą poruszać się biegiem lub zkracać sobie przerwę żeby zrobić normę, w przeciwnym razie otrzymają żółte lub czerwone światło. Dziwię się jednak ze behapowcy godzą się na tak wygórowane normy , skoro pośpiech może skutkować wypadkiem w pracy. Najgorsze jest jednak to ze zawsze winę próbują zwalić na magazyniera, że to najprawdopodobniej nie był ostrożny .

tanatloc

Ludzie jednak nie mają honoru i pójdą na imprezę tescowa podlizac się przełożonym a także pójdą na dzień dziecka który ma być organizowany na magazynie. Zamiast unieść się honorem i zbojkotowac te farse to z podkulonym ogonem wezmą udział w tym dziadostwie. Wstyd się przyznać ze się tam pracuje. Nie przyznaje się nikomu lecz musze tam pracować bo mam duży kredyt i dzieci na utrzymaniu.

Tescowiec
@tanatloc

Nie musisz tam pracować nikt Cię do tego nie zmusza. Ciekawe dlaczego nie zmieniasz pracy skoro tak źle??? Może jednak dobrze płacą a pracować trzeba. A tam gdzie płacą słabą to i pracować nie trzeba dobrze.

tanatloc
@Tescowiec

(usunięte przez administratora) Na zarobki nie narzekam ,ale nie podoba mi się ze musze pracować za dwóch, lub trzech. Masz jeszcze mleko pod nosem i nie wiesz na czym polega godna praca z szacunkiem. Takich lizusow jak ty co mają jedynie klapki na oczach i są głusi właśnie potrzebują. Dobrze trafiłeś, zrobisz karierę . Gratuluję ci obciachowcu.

Perezik
@Tescowiec

Pracowałem w Tesco 14 lat i to najgorsze ścierwo na świecie pracowałem bo musiałem miałem rodzinę na utrzymaniu kredyty itd i bałem się odejść gdyż bałem się że nie znajdę pracy ale praca tam to porażka kierownictwo banda idiotów. Nie którzy menagerowie to zwykle chamy pracuje się za 2 ,3 osoby bo oszczędności (usunięte przez administratora) o tym że klient najważniejszy a otwartych jest 5 kas z 30 kolejki przez pół sklepu nie ma obsługi na stoiskach a (usunięte przez administratora) z biura centralnego którzy nie byli nigdy na sklepie i nie wiedzą jakie są realia pracy na hali wymyślają kolejne (usunięte przez administratora) procedury które nie mają nic wspólnego z poprawa pracy na sklepie kierownicy to nieroby przynajmniej na sklepie na którym ja byłem warszawie .

ogotaj

Magazyn tesco w teresinie obchodził trzynaste urodziny. Z tej okazji menadżer podniósł normy w górę. Ludziom juz wychodzą żyły na wierzch i maja problemy z kręgosłupem czy z nogami, nie przeszkadzało to jednak narzucić więcej pracy by ludzie nie mieli szans na premie. Przypomina to współczesne niewolnictwo. Namawiam wszystkich do szukania innej pracy gdzie mają świadomość że pracownicy to nie maszyny.

normatywny
@ogotaj

Jakie normy zostały podniesione??? Nic o tym nie wiem...

Fela

Czy firma przymierza się do otarcia nowego sklepu? Tak duża lista ofert pracy daje dużo do myślenia. Myślę jednak o pracownikach magazynu w Teresinie jak oni sobie poradzą? Już bardzo narzekają a co będzie dalej.

doktor pajchiwo
@Fela

Nie. Firma planuje zwolnić 700 osób i przywiesc tania siłę roboczą z Ukrainy. Zamierza też rzucić głodowy ochłap, czym nazywają podwyżką w wysokości 40 zł brutto żeby się chwalić swoim zaangażowaniem w nasz dobrobyt. Firma bezczelnie oszukuje ze pomaga chorym pracownikom, a wiemy doskonale jak zwolnili chorych na nowotwór lub białaczkę. Liczy się zdrowy robol nie podnoszący głosu. Swoje oferty i fałszywe obietnice mogą sobie wsadzić.

rambo

Alicjo co sadzisz o wypowiedzi kierownika z rawicza?

krzysiek
@rambo

To jest forum magazynu tesco w teresinie ! Nie obchodzi nas co się dzieje w hipermarketach tesco. Osoby nie pracujący w magazynie tesco niech nie zamieszczaja tu swoich zbędnych opinii.

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat TESCO. @mata 2, @nick a Wy jakie macie doświadczenia z pracą w tym miejscu? Czekamy na Wasze opinie.

nick

mata 2 to Ty sie nie znasz

mata

?

Alicja

@ukryty szpieg administracji, jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl W żaden sposób nie współpracuję z TESCO. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką na ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

mądry po szkodzie
@Alicja

Alicjo zachwalasz za bardzo tą firmę. Tak samo tesco ma umowę z wartą na ubezpieczenie domu lub samochodu, niby to dla pracowników o 20 procent taniej. Prawda jest taka ze beztak zwanego certyfikatu umowy warty z tesco śmiało można ubezpieczyć taniej u innych ubezpieczycieli. Ja juz z warty uciekłem , bo nie mam zamiaru dalej w to oszustwo się angażować. To że tesco ma umowę z jakims ubezpieczycielem, nie znaczy ze jest ono dla nas korzystne. Przekonałem się na własnej skórze. Odradzam wszystkim te propozycje. Ktoś wymyślił sposób żeby na ludzkiej krzywdzie zarobić.

Gavroche
@Alicja

Tesco zaproponowało związkom zawodowym walczącym o podwyżki dla pracowników sklepów uwaga... 49zł brutto. Umarłem. Alicja co Ty na to, cieszyłabyś się z tak hojnej podwyżki? Angielska firma.... całe 10 funtów. Ludzki Pan, nie ma co ludzki pan.

Solidarność 80
@Gavroche

42.97 złotych podwyżki i zamykanie sklepów i zwolnienie ponad 700 pracowników Tesco a zastąpią Ukrainą .

aaa
@Solidarność 80

Witam za chwile tylko ukraincy będą pracować w tesco........ ale pracowników mają gdzieś........

kiero rawicz
@aaa

a dlaczego? sama jestem kierowniczką jednego punktu, i widzę jak zachowuje sie zwykłe pospólstwo czyli tacy jak ty aaa, wynosicie co się w kieszeń zmieści. raz nawet miałam pracownika co zjadł batona i zrzucił winę na stróża, żenujące. ukraińcy to alternatywa dla głupich Polaków.

Alicja

Wiedzieliście, że 25 kwietnia Tesco wspólnie z Link4 wprowadził ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów? Więcej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/tesco-ruszylo-z-ubezpieczeniem-od-boreliozy,39545

ukryty szpieg administracji
@Alicja

a tobie alicjo kto placi za to udzielanie sie na naszym forum?moze ty jestes poprostu jakims u.s.a.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO