Opinie o Tora - Zajdel II Sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tora - Zajdel II Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tora - Zajdel II Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tora - Zajdel II Sp. z o. o. w Wrocław

Czy rotacja pracowników w Tora - Zajdel II Sp. z o. o. na specjalista e-commerce jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 8 grudnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Firma Nowy wpis

Niestety, nie wiem skąd to ogłoszenie mogło się pojawić, jak na stanowisku specjalisty e-comarche mamy pełen skład od dłuższego czasu i nie szukamy nikogo.

Czy firma Tora - Zajdel II Sp. z o. o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ja Nowy wpis

Tak

Od czego uzależniona jest premia w firmie Tora - Zajdel II Sp. z o. o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 14 lutego na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Działu Sprzedaży.

Premia jest ustalana indywidualnie. Tak ogłoszenie jest na pracownika działu sprzedaży i zakupów

Krystyna
@ja

Indywidualnie w zależności od wyników rozumiem? A tak statystycznie to ile mniej więcej jej tak średnio wychodzi? Chyba, że nie prowadzi się tu takich wyliczeń?

@Krystyna

Jeżeli jest Pani zainteresowana ofertą to proszę złożyć CV

Iza

@Xxx widzę Twój stary wpis o koordynatorce. Wiesz może czy na ten moment jest nią ta sama osoba? Jeśli nie, czy cokolwiek w jej zachowaniu ( o którym piszesz) się zmieniło na lepsze?

!
@Iza

Nie już nie pracuje od dwóch lat.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tora - Zajdel II Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Xxx

Wreszcoe ktos napisal prawde o pani kpordynator na pakowaniu,robi co chce a nie chxe to udaje ze pracuje,udaje wielka pania a sloma jej z butow wystaje,obgada kazdego pracownika a sama przeciez nie jest idealna,do idealu to jej jeszcze duzo brakuje,ciezsze prace zleca pracownicom sama sie zbytnio nie przemecza

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą."- chciałoby się skwitować to, co teraz dzieje się w tej firmie. Jedna z pracownic udostępniła opinię nt. firmy znajdującą się na "GoWork" na popularnym portalu społecznościowym i... Otrzymała od szefa wypowiedzenie! Szanowny właściciel firmy chyba zapomniał, że żyjemy w kraju, w którym panuje wolność słowa. Szef magazynu to rzeczywiście osoba, która nie szanuje swoich podwładnych, lepiej więc nie mieć z Nim do czynienia. Biuro natomiast (handlowcy) często bawią się na zagranicznych rautach, nierzadko zakrapianych alkoholem, za pieniądze firmy, ma się rozumieć. Pod pretekstem rozwoju i promowania marki poza granicami naszego pięknego kraju. Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie ma w tej firmie sprawiedliwości- gratyfikacja jednych, nirzadko kosztem upodlenia drugich. Jeśli chodzi o zarobki: są osoby, które pracują w firmie po 20 lat, natomiast często jest tak, że pracownik z kilkuletnim stażem zarabia więcej. Ciach i szkolenia nie pomogą, Panie Piotrze, ryba psuje się od głowy.

Aa
@Ania

Nie Ona udostępniła tylko jej partner. Szok zero szacunku dla drugiego człowieka. Jak można tak traktować swoich podwładnych za ich niejednokrotnie ciężka pracę.

admin

Czy warto podejmować pracę w firmie Tora - Zajdel II Sp. z o. o.? Wypowiedz się na naszym forum i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Tora - Zajdel II Sp. z o. o. - Wrocław

Tora - Zajdel II Sp. z o. o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Tora - Zajdel II Sp. z o. o.