SAF S.A.

Opinie o SAF S.A.

FERMSTAN

Z Firmą SAF S.A. w Sosnowcu współpracujemy od wielu lat w temacie windykacji należności. W tym czasie wykazali się bardzo dużą skutecznością w ściąganiu przeterminowanych należności dla Firmy FERMSTAN w Mrągowie.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w SAF S.A.?

Angielski nie jest konieczny, ale konieczne zaangażowanie i chęć pracy w grupie.

maro2

SAF S.A jest dobra firma polecam jej uslugi wspolpracuje y nia od ponad 10 lat

fajnie

Pracuję w SAF od prawie 3 lat. Co zauważyłam pozytywnego? Firma daje pracownikowi możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i awansu nie tylko w ramach swojego działu. Aktualnie firma rozbudowuje dział handlowy. Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w takim projekcie (albo zostać w nim na stałe) zdobywając tym samym cenne doświadczenie, wiedzę i nie ukrywam dodatkowe pieniądze, nie zmieniając przy tym pracodawcy. I to jest fajne.

Zaczynamy realizację ciekawego projektu budowy nowego działu handlowego. Ktoś zainteresowany?

Pewny1

Widzialem oferte pracy na windykacje. Na jakie zarobki moge liczyc..jest jakas premia dodatkowa..czy duza jest rotacja w firmie czy raczej powiekszaja zatrudnienie..dlatego jest ta oferta. Ile razy sa jakies integracje..

@Pewny1

Dzień dobry, Oferta pracy do windykacji dotyczy pracownika windykacji stacjonarnej. Zarobki są ustalane w drodze indywidualnych rozmów. Premia przyznawana jest od efektów pracy. Rotacja w pracy nie jest duża. Jest sporo osób pracujących od lat która wspólnie tworzy zgrany zespół. Szukamy ambitnych, energicznych osób mogących poszerzyć nasz team. Spotkania integracyjne organizujemy dwa razy do roku w tym wycieczka rowerowa. Pozdrawiamy SAF

@Pewny1

Cześć. Z tego co się orientuje nie najlepiej się dzieje. Odeszła jedna dyrektorka, która była filarem tej firmy zabrała ze sobą część pracowników. Sama tam pracowałam przez dłuższy czas. Powiem tak - wtedy było ok, choć z szefostwem bardzo ciężko się współpracuje.

Beata

Na forum nie podajemy danych osobowych umożliwiających identyfikacje osób trzecich. Mówi o tym regulamin, który zaakceptowałeś w momencie dodawania swojego wpisu. https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli sytuacje o których mówisz, miały miejsce w firmie i masz na to świadków zapoznaj się z nową funkcją na forum GoWork.pl. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie głównej serwisu.

TT

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy w terenie, zarobków. Mam rozmowę o pracę w windykacji terenowej.

@TT

Zarobki to niewątpliwie jeden z najbardziej istotnych czynników, który warunkuje podjęcie zatrudnienia w danym miejscu. Jak rozumiem, znalazłeś ogłoszenie o pracę na to konkretne stanowisko? Jeśli tak, to czy w ogłoszeniu widniały tak zwane "widełki płacowe"? Często zarobki uzależnione są od kompetencji pracownika i jego indywidualnych umiejętności. Zatem być może widełki płacowe byłyby tutaj dla Ciebie pewną wskazówką?

Beata

@Pytanko, czy jesteś byłym pracownikiem SAFu? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w firmie? Oczywiście, jeśli możesz powiedz nam ile czasu minęło od czasu gdy pracowałeś w firmie. Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna.

Beata

@Netik, czy wyjaśniałeś swoje wątpliwości związane z wynagrodzeniami w dziale Kadr i Płac? @pracownik, czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie można je otrzymać? Otrzymują je wszyscy pracownicy czy jedynie Ci, którzy spełnią konkretne warunki? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Podstawa przecież jest na czas

Wypłaty zawsze są wypłacane terminowo, ten wpis to akurat absolutna bzdura.

zdegustowany
@pracownik

Z tym, że dotyczy to tylko i wyłącznie samej podstawy.

Netik
@pracownik

No właśnie nie są.

Beata

@D, imprezy integracyjne są ważną częścią budowania zgranego zespołu. Wpływają pozytywnie na atmosferę w firmie. Rozumiem, że pozytywnie ją oceniasz. Czy możesz napisać na czym dokładnie polega praca w terenie na Twoim stanowisku? Czy to praca wymagająca? W jaki sposób najlepiej aplikować do firmy SAF?

Wyjazdy
@Beata

Imprezy integracyjne polegają na wyjeździe w piątek po pracy lub około 13 i powrocie w sobotę. Tak więc jesteś zobowiązany poświecić swój całkowicie prywatny czas. Polegają one natomiast na aktywnościach preferowanych przez kierownictwo czyli np. targaniu 50km pod górę czy po dołach na rowerze... pamiętam, że odmówiłyśmy z koleżanką na co padł tekst, że będzie to źle postrzegane. Oczywiste jest, że stan zdrowia czy choćby kondycja nie każdemu pozwala na taki sposób tzw. integracji. Niektórzy oczywiście jadą ze sztucznym uśmiechem na ustach...parodia. Ps. posiłek na miejscu był przewidziany tylko dla osób, które jechały rowerami a reszta pomimo, że wyjechała bez obiadu w godzinach pracy miała być głodna czy jeść swoje kanapki. Taki oto gest ma prezes na tych wyjazdach. Jeżeli firma jest tak biedna czy chytra, że nie stać jej na talerz zupy to może niech sobie daruje organizowanie takich wyjazdów albo organizuje jej w miejscach gdzie można go kupić za własne pieniądze. Żenada.

@Wyjazdy

Ktoś się chyba mija z prawdą.. wyjazdy są w piątek w godzinach pracy. Trwa do niedzieli-rano. Trudno żeby zamknąć firmę z powodu wyjazdu integracyjnego, na 2-3 dni. Dlatego robione jest to w weekend. Co do jazdy rowerem- nikt nikogo nie zmusza. Jeżeli ktoś podczas jazdy nie daje rady, zwyczajnie jest zabierany samochodem (support). Podczas jazdy również dostęp do napojów, przekąsek. Później obiad. Można również we własnym zakresie dojechać na miejsce nie biorąc udziału w jeździe rowerem. Na miejscu impreza integracyjna z ciepłymi posiłkami. Rano śniadanie. Nie wiedzę tutaj żadnych wad. Albo się chce spędzić czas w gronie znajomych z pracy albo nie i tyle.

szfgnhgjhk

nikt nikogo nie zmusza ale " będzie to źle postrzegane." ..

No cóż...

Wyjazd, który opisuje miał miejsce w piątek około 13 z powrotem w sobotę przed południem. Nie było przewidzianego posiłku dla osób nie jadących na rowerze. Grupa jadąca miała obiad natomiast reszta nie. Było to po prostu nie na miejscu... To żadna łaska, że można odmówić wyjazdu czy jechania rowerem skoro wiadomo, że nieprzychylnie się później na to patrzy. Bawi się wąska grupa inni jechali bo czuli, że powinni...

Beata

Proszę byście przed publikowaniem opinii dokładnie przeczytali regulamin GoWork.pl. Przypominam, że akceptacja regulaminu jest niezbędną do opublikowania opinii. Forum GoWork.pl jest miejscem w którym poruszamy tematy związane z warunkami zatrudnienia, benefitami pozapłacowymi czy możliwościami rozwoju w firmie. Nie jest to jednak dobre miejsce do firmowych plotek i wzajemnego obrażania się. https://www.gowork.pl/regulamin @Aasss, czy możesz powiedzieć nam jaka atmosfera panuję w firmie? @rrrr, jesteś pracownikiem firmy?

ttttt

Zaproszono mnie na drugi etap rozmowy rekrutacyjnej po czym odwołano go dzień wcześniej z powodu rzekomej anulacji poszukiwania osoby na określone stanowisko. Żeby było zabawniej - aplikowalam 2-3 lata wstecz na inne stanowisko i wtedy również zaproszono mnie na rozmowe, ale do niej nie doszło ponieważ została anulowana. A ogłoszenia nadal figurują jako aktualne. Pierwszy raz(a w zasadzie dzieki tej firmie już drugi) spotykam sie z takim podejściem i brakiem poszanowania do drugiej osoby oraz jej czasu. Jedynie Pani która prowadziła ze mną rozmowe rekrutacyjną była bardzo miła i profesjonalna.

Aasss
@ttttt

To się ciesz, że nie pracujesz. Jakbyś rozpoczęła pracę to byś dopiero zobaczyła brak szacunku. Edyta i Gośka napewno by Ci pokazały szybko.

A więc nadal
@Aasss

To Goska nadal pracuje? Pamietam jak została pseudo kierownikiem, w jaki sposób...zawdzięczam jej zwolnienie. Widzę, że nic sie nie zmieniło

rrrr
@Aasss

Ta ''czarna'' dama to któraś z tych Pań ? :D

Aasss
@rrrr

Czarna "dama" hahaha Koło damy to ona nawet nie stała, lecz tak niska, grubsza, czarna. To o niej mowa.

SAF to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może wicie coś o ewentualnej pracy i zarobkach?

Ehhhh
@Marek

Chyba złego raczej

Beata

@czesc, dziękuje za merytoryczną odpowiedź. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może osobiście brałaś w jakimś udział i możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

czesc

Chwile już pracuje i z mojej perspektywy nie mogę na wiele narzekać. Firma w porządku. Pensja ok, 10 zawsze na koncie. Ludzie w większości tez w porządku (nie z kazda osoba mam do czynienia, wiec trudno mi się wypowiedzieć na temat każdego pracownika). I to co nie wszędzie jest takie oczywiste to zdrowe podejście do nagłych sytuacji, np./ do L4 albo zwolnienia się wcześniej z pracy. Zajmuje się swoja robota, a (usunięte przez administratora)ami to i jestem zadowolona

Beata

@Tak, rozumiem. Czy mogłabyś podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu? Jak wnioskuję po Twojej wypowiedzi, nie podejmowałaś rozmów z kierownictwem na temat możliwości poprawy warunków pracy, jeśli nie była ona dla Ciebie satysfakcjonująca? @Haha, jesteś pracownikiem firmy?

Beata

@Pracownik na szczescie byly, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Czy do tej pory byłeś zadowolony z pracy dla tej firmy? Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie w tej firmie? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje o firmie SAF S.A.

Tak
@Beata

Nie zdobylam w tej pracy absolutnie zadnego doswiadczenia. Dobrze, ze jakies przynioslam z soba wraz z innymi umiejetnosciami bo firma nie oferuje niczego. Sprobuj pytac a zostanie to przeinaczone, ze nie chcesz, nie radzisz sobie, boisz itp. Niestety prawo gospodatcze jest trudne i pracownik noe powinien podpisywac sie pod dokumentami noezweryfikowanymi prawnie czy tez podejmowac watpliwych dzialan. Stracisz prace- potrzebni juz tam sa a reszta szybko wylatuje- a bedziesz jezdzil np. na sprawy sadowe po kraju, bo twoje nazwisko zostanie w zgloszeniach na prokurature itp. Za te pieniadze i brak komfortu psychicznego pracy gra nie warta swieczki.

Zostaw merytoryczną opinię o SAF S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SAF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SAF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAF S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAF S.A.?

Kandydaci do pracy w SAF S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAF S.A.