Zakład Karny

Herby

Opinie o Zakład Karny

liliana

zaklad w Herbach jest nie specjalny nie araguja na osadzonych jak przedawkuje lub chory jest zadnej pomocy ze strony personelu zdychaj tak muwia personel ktory pracuje w zakladzie karnym w Herbach

ccc

każdy, kto podejmuje pracę w tak specyficznym miejscu, musi uważać na siebie i na warunki zatrudnienia @mamama, ale ja sądzę, że tutaj nie ma się do czego doczepić

claudiaa00

Ja niewiem jak tam jest bo jeszcze nigdy tam nie byłam ale moj mężczyzna został tam wczoraj przewieziony i mam nadzieje ze nie bedzie żadnych większych problemów z paczkami itp.

jest spoko

m.

dokładnie .... zgadzam się :)

marta
@m. 02.09.2010 12:38
dokładnie .... zgadzam się :)

Tak dokladnie sie z tym zgadzam ,wszystko jest robione z laski wielkiej panuje tam szczegolnie na bramie jak sie wchodzi do zakladu karnego przez 1 z strazniczek odzywki nienamiejscu traktowanie osoby ktore przyjezdzaja do osadzonych jak do jakich smieci ,wali na ty to jest brak wychowania i kultury osobistej ale coz ludzie na takiego osobnika raczej nic sie nieda zrobic tylko trzeba zglosic takie cos moze w koncu ktos sie zainteresuje co sie tam wyprabia.

Bogus

Zaniosłem paczke do zakładu karnego Herby znajomemu.Kobieta ,która przjmowała paczke miała ok.155cm wzrostu.Zaczeła po kolei wkładac wszystko do paczuszki,z uśmiechem na twarzy(rzeczy były bardzo dobrych firm)żywnościowe).Kiedy powiedziałem jej ,ze mam spis na kartce,dostała tzw.szału,zaczęła się unosić ,ze to nie należy do jej obowiązków zaglądanie w kartke i liczenia,ze jest to poniżej jej godnośći.Zdziwiłą mnie tym bardzo.Unosiłą się tak jakbym nie wiadomo jaką jej krzywde wyrządził ,mało tego powiedziała ,że w takim razie skoro tak dokładnie jest to opisane na kartce zrobi mi na złość i wszystko będzie po kolei otwierac,tak tez zaczęła ,wszystko co było możliwe dotykała paluchami i otwierała,dopoki nie było kartki było dobrze.Słyszałem ,że w zakładzie Herby znikały rzeczy z paczek,może kobieta również chciała się poczęstować ,i taka była jej reakcja gdy zobaczyła karteczke.Zachowywała się okropnie zwracała się nie grzecznie,krzyczała po mnie.No cóż a do kogo do obowiaków należy,bo chyba jej zasmolonym obowiązkiem jest sprawdzic co tam sie znajduje.Nie pozostawie tego tak sobie ,mam zamiar napisac i opisac ta sprawe dyrektorowi,że pani nie chciała wykonywac swoich obowiązków pracy ,to było poniżej mojej godności a nie jej !!Zrobiłbym to odrazu,ale nie chcę ,aby mścili sie na moim koledze.To okropne ,że taka mysza szara nie wie co do niej należy ,a wogóle powiedziałem jej ,że taki jest regulamin,i w gablotce jest opisane,że tak się robi ,wówczas dostała większej spazmy,wszystkim proponuje pisac liste przy nich i się podpisywac ,bo to jest dowodem albo ich lenistwa ,albo maja na celu co innego,poczęstunek!!

eliza30

zgadzam sie zeby wiezniowie zaczeli pracowc,bo tak to zaduzo knuja muj maz tez tam siedzi i ciesze sie jakby pracowal by

PRACA

Moim zdaniem trafiaja tam ludzie w zupełności wykonywujący swe zadania b. dobrze NAPRAWDĘ

Zostaw opinię o Zakład Karny - Herby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Karny