Opinie o Fabryka Flag Linea w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Flag Linea. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Flag Linea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Flag Linea w Koszalin

Expracownik

Panuje atmosfera strachu i nigdy nic niewiadomo. Nie polecam.

Technik

Firma godna polecenia. Jak na ten kryzys zarobki całkiem przyzwoite . Z tego co słyszałem w innych firmach jest gorzej. Więc nie ma co narzekać. Widać że Dyrektor się stara.

@Technik

Zastanów się zanim polecisz komuś tę pracę

@Czarna

Najlepiej prawdę usunąć,jeśli ktoś ma pytania odpowiem ,nawt pomogę,piszcie nie podszywam się pod fałszywym pseudonimem

Szczur
@Czarna

Czarna o co Ci dokładnie chodzi ?

@Szczur

Wiadomo o vo chodzi

Klient

Może i dobra ale atmosfera do niczego

Flaga

Czy firma przetrwa? Mam spore obawy. Dużo ostatnio zainwestowali w siedziba i maszyny, a produkcja stoii. Dramat. Po co nam ta nowa siedziba. Wiatr tam będzie wylał po pandemii

Cichy
@Flaga

Paweł też wsciekly chodzi. Szkoda goscia, bo serce oddał tej firmie, a na obecną sytuacje ma zero wplywu. Moim zdaniem bedzie bardzo gleboka redukcja zatrudnienia. cofniemy sie do początku XXI wieku.

Kochanek
@Cichy

@Flaga

Dalej tak uważasz? Hula to praca, a nie wiatr. Nowa hala dała możliwości pracy, dorobienia i odkucia się po pandemii. Pojawiły się również nowe miejsca pracy, tylko ludzi chętnych do pracy brak. Najchętniej to by przyszli posiedzieć i brać wyplate

Aneta
@xyz

Czyli obecnie można aplikować o pracę do Linea i raczej jest szansa na przyjęcie? Czy osoby bez doświadczenia również mogą dostać szansę na zatrudnienie? Czym mogą się one na początek zajmować w firmie i jakie stanowisko obejmować?

Gruby
@Aneta

Jasne że można aplikować. Jeśli masz chęci do pracy to zapraszamy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fabryka Flag Linea spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy pracodawca Fabryka Flag Linea motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Loni

Tak motywuje.Zabiera wszystko co moze zabrac i dostaniesz golasa czyli pensja netto

Rumcajs
@Loni

Ale to teraz tak zabierają ? Z powodu kryzys i? Czy zawsze tak było?

@Rumcajs

To było w czasie pandemii. Teraz robota ruszyła to premie są rewelacyjne. Nie dostaje ich ten co nic nie robi oprócz wykonywania poniżej minimum swoich obowiązków.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fabryka Flag Linea odbywa się również w języku angielskim?

xyz

Zależy na który dział chcesz iść do pracy. Jeśli handlowy to również jest sprawdzana znajomość języka.

Majster

Pracuje w Linei i jestem zadowolony. Ci co tutaj piszą negatywne komentarze to ludzie co chcia zrobić na złość firmie albo konkurencja. Pozdrawiam

Taaa
@Majster

Tak, na pewno masz rację. Bo o naszym Kochanku na 100% wie nasza konkurencja w całej Polsce i Europie;))) Poza tym, ja tu nie widzę negatywnych komentarzy. Są raczej skrajnie pozytywne komentarze, które aż kują w oczy swoją sztucznością.

Lolita
@Taaa

Jak jesteś tak negatywnie nastawiony na tą firmę to po co tam pracujesz?

Taaa
@Lolita

I kolejny głupi komentarz. Brawo za poziom intelektualny. Słowem nie wspomniałem, że jestem negatywnie nastawiony do firmy. Realnie natomiast oceniam wpisy na forum. Nie ma tu negatywnych wpisów. Są jedynie słusznie wskazane wątpliwości co do przyszłości firmy i branży związanej z pandemią. Firma jest w porządku. Problemem są mało rozgarnięci ludzie, tacy jak ty:)

@Taaa

Lolita raczej nie jest tutaj problemem. Tylko tacy ludzie co nastawiają pracowników przeciwko firmie.

@Ziom

Nikt tu nikogo nie na puszcza. Są za to jacyś dziwni klakierzy i przyjaciele króliczka, którzy wchodzą w D...e jak w ciepłe masło i tak słodzą, że aż zwiera...e puchną ;)

To widocznie mało wiesz.

@Ziom

A czy ja napisałem chociaż słowo, że coś wiem? Kolejny intelektualny garbus zabłysnął. Dobrze Taaa skwitował, że problemem są nierozgarnięci ludzie, tacy jak ty...

@Mario

Napisałeś że nikt nikogo tu nie napuszcza. Więc napisałem że mało wiesz. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Mario

Kolejny geniusz się objawił. Ile tam was jeszcze w biurze siedzi? Ksywa jak z niemieckiego filmu dla dorosłych. Podobnie jak Lolita. Ludzie, weźcie się w tym biurze do roboty, a nie tylko siedzicie na stronach XXX i coraz to lepsze porno niki używacie.

Produkcja
@Mario

Dokładnie, my zasuwamy przy maszynach 24/7, a szlachta zabawia się w biurze i non toper na xxx przesiaduje. Widać to po tych głupkowatych pseudonimach.

Antek
@Produkcja

Paweł powinien ich pogonić w tym biurze i sprawdzić w historii przeglądarek gdzie i ile siedzą. Coś czuję, że niezłe kwiatki by wyszły.

Klawy
@Antek

Masz w 100% rację. I to jeszcze w godzinach pracy te nasze biurowe lenie komentują. My z produkcji nie mamy takiej możliwości, żeby pracować i jednocześnie na forach sobie siedzieć i niewybredne komentować i obrażać kolegów z produkcji. Wstyd. Serio Paweł powinien im się przyjrzeć

Szwalnia
@Antek

Niestety on to wie i akceptuje, tylko pracownicy produkcji dostają nagany za używanie telefonów! Jest podział na tych lepszych z góry i na roboli z dołu.

Zukerberg
@Szwalnia

Może faktycznie czas przykręcić trochę śrubę naszym biurkowcom? Nas na dole regularnie kontrolują z alkomatem i robią narkotesty. Może warto też zrobić wyrywkową kontrolę historii przeglądarek internetowych. Coś czuję, że są tam niezłe kwiatki

@Klawy

Jak produkcja nie ma jak i kiedy wziąć telefon do ręki,przeciż na dole wiecznie siedzą z nosami w telefonie.Na krojowni są osoby które nawet podstawkę mają na tel.bo ręce drętwieją,na pewno nie od nożyczek .

@Antek

No jeszcze tego brakowało by Paweł sprawdzał mój prywatny telefon,kto mu takie prawo da.Są inne metody ingerowania bardziej kuturalny i skuteczny.

@Majster

Majster,ty się ciesz że wogóle Tobie płacą,przeciesz Ty nic nie robisz *)))

Messi

Racja Dyrektor się stara i robi co może by nam zapewnić godne wynagrodzenie za naszą ciężką pracę. Mam nadzieję że na nowej firmie gdy już się przeprowadzimy będzie tylko lepiej.

@Messi

a przeprowadzimy się? Podobno w czerwcu mają zwalniać. inwestycje w maszyny tez wstrzymane.

Robin
@Andrzej

Inwestycje w maszyny wstrzymane? Andrzej chyba za dużo inku nawdychałes się z maszyn

@Robin

A niby nie? Co niby ma stanąć? Wszystko wstrzymane

Robin
@Andrzej

Skoro wiesz lepiej to po co się pytasz ?

@Robin

Robin to Ty pytasz pierwszy. Skoro wiesz, że nie wstrzymane, to powiedz co niby ma stanąć. Ja wiem, że wstrzymane

@Messi

O co dyrektor się stara ...ma takie wytyczne z góry i to robi,o wynagrodzeniu zatwierdza właściciel i tyle na temat.

Sławek
@Mega

Ha ha. Właściciel ma gdzieś twoje wynagrodzenie!! Ci co wierzą w to że każdą podwyżkę zatwierdza właściciel to pelikany które łykną wszystko co powie pan P. Właściciel patrzy tylko na końcowy efekt, a jak dyrektor to osiągnie to go nie obchodzi.

@Sławek

Sumując to wsxystko,to masz Sławek rację,czasami myślę że po trupach do celu dąży Paweł by właścicielom dogodzić.

co myslicie

Co myślicie o obcnej sytuacji z pandemią.(usunięte przez administratora)Wziłąłem hipotekę i się bardzo obawiam zwolnień. Będą zwalniac?

Będą zwalniać
@co myslicie

Myślę że tak, we wrześniu ma wrócić druga fala zachorowań i znowu wszystko stanie, a wakacje to pełna flauta produkcyjna w reklamie. Dodatków dużo sklepów rezygnuje ze sklepów stacjonarnych i przerzuca się na Internety co dodoatkowo dobie branża. Chyba czas powoli szukać roboty w innej branży

JAN
@Będą zwalniać

Co tu o drugiej fali mówić, jak pierwsza jest jeszcze w pełni i nie zaczęła nawet wygasać! Latami będziemy się z kolan podnosić.

Zmiany, zmiany, zimany
@JAN

Dokładnie. Obawiam się, że w ogóle branża się zmieni. Druk bardzo ucierpi, lub w całości zostanie wsparty na rzecz digitalu i agencji interaktywnych. Winyl w ogóle zostanie wsparty w ciągu 2, maks 3 lat. Będzie jak z solventme

Technolog
@Zmiany, zmiany, zimany

chyba wyparty, a nie wsparty;). Myślę, że masz sporo racji. Druk na płasko na PCV też się skończy, bo to bardzo nieekologiczne. Chyba tylko technologia latex na płasko ma szansę się obronić, albo druk wodny od Dursta.

Paweł Utecht
@Technolog

Dziękuję bardzo za sugestie dotyczące technologii i maszyn.

Łukasz Podsiadło
@co myslicie

Faktycznie czas na wzięcie kredytu nie jest najszczęśliwszy - wysokie marże banku, niskie stopy, które w mogą rosnąć. Na pewno warto rozważyć rozłożenie kredytu na dłuższy okres spłaty.

Co myślicie
@Łukasz Podsiadło

Panie Łukaszu, dziękuję za wsparcie. Wystąpiliśmy z żoną już o 3 miesięczne wakacje kredytiwe. Pytanie co dalej. Mam nadzieję, że sytuacja poprawi się najszybciej jak się da. Niech Pan działa w temacie nowych zamówień, bo to nas może uratować :)

Technolog
@Paweł Utecht

Proszę bardzo p. Pawle i naturalnie polecam się na przyszłość:). To, że robie na produkcji, nie znaczy, że nie śledzę technologicznych nowinek i nie obserwuję rynku. Swój rozum mam i mocny zmysł węchu. Wspomni Pan moje słowa za 3 lata co do vinylu i PCV. Tylko druk wodny i latex się obroni. UV jest gorsze od solventu i wymrze wkrótce śmiercią naturalną.

Wacek
@Technolog

Święta racja. A ja myślę, że drukarnie wielkoformatowe zostaną niestety dobite ostatecznie przez Internet:( Nawet moi 70 letni rodzice nauczyli się właśnie kupować różne produkty przez Internet. W życiu bym nie pomyślał, że dziadki stwierdza, że zakupy online są dużo lepsze i praktyczniejsze, niż chodzenie po galerii handlowej. Ten cały Internet zniszczy nie tylko naszą branżę, ale i wile innych. Chyba trzeba pomału myśleć o zmianie branży.

Skonsternowany
@Łukasz Podsiadło

Łukasz, dlaczego raz piszesz pod nazwiskiem, a innym razem publikujesz treści pod swoim pseudonimem firmowym ;)?! "Kochanek 29.04.2020 14:59 @Cichy Jak każdy dyrektor jest zobligowany przez właścicieli do straszenia pracowników i głoszenia tez o wszechobecnym kryzysie! Jeżeli jest tak źle to może warto zatrzymać inwestycje w nowy zakład a utrzymać firmę w dobrym stanie??"

@Technolog

To może podziel się swoją wiedzą tajemną z dyrekcją oficjalnie. Przedstaw plan działania. Podziel się mądrością. Uratujesz może wiele stanowisk pracy. Takie pieprzenie jako anonimowy geniusz niewiele wnosi. Przydaj się na coś! Może nam pomożesz.

Technooog
@Andrzej

No przecież się podzieliłam oficjalnie. Czego ty Andrzeju nie rozumiesz? Czy mam wyraźniej napisać, że UV odejdzie do lamusa, zanim Ty nauczysz się czytać ze zrozumieniem przekaz pisany? Uwierz mi, odejdzie. Woda i latex to przyszłość. Chińczycy też zaczęli odchodzić od UVki.

@Andrzej

Ależ ty bystry jestes (usunięte przez administratora)i jaką wspaniałą mądrością się z nami podzieliłeś. Wiesz, Twojego stanowiska jednak nie uda się uratować

Obserwator

Widzę że poziom dyskusji rośnie w zawrotnym tempie! Flustracja wychodzi, zaraz zacznie się polowanie na czarownice. Śledztwo, prokurator, sankcje i kara.

Jeszcze Pracownik
@Obserwator

fakt, Andrzej wprowadził zbędną agresję w kulturalną dyskusję na forum pracowniczym. Andrzeju, wstyd!

@co myslicie

Kiepsko to wygląda. Rynek reklamy jaki znaliśmy runął na naszych oczach. Chyba te wszystkie inwestycje okażą się zbędne. Lepiej ludzi ratować, niż uruchamiać nowy zakład.

Mirek
@Andrzej

dokładnie, ludzie są teraz najważniejsi. Warto rozsądnie dysponować funduszami. To my przeciez zbudowalismy tę firmę.

Podwyżka, podwyżka
@Mirek

Właściciel powinien odstąpić od inwestycji i dac nam podwyżki. Należy nam się za ciężką pracę w trudnych warunkach pandemii. Ryzykujemy zdrowiem, żeby zakład dalej pracował.

@co myslicie

Bedą zwalniać,to będą,czym przejmujesz na linei świad się nie kończy,nie tu,to gdzie indziej .Nie dajny się zwariować,linea to nie jedyny zakład w kiszalinie

Andrej

-do większości komentarzy: Praca jak każda inna, czy to produkcja czy biuro, każdy ma swoje obowiązki i przywileje z tego płynące. Nie słusznym jest tutaj oceniać, że inni mają lepiej/gorzej. Praca to praca, masz zadanie zrealizuj je/ wykonaj, a przysrywy, że ktoś coś robi poza pracą to już jego sprawa(kierownik/brygadzista zweryfikuje i zrobi co trzeba). -zarobki: są dobre, każdy chyba tutaj się zgodzi, że wiele czynników wpływa na nie(umiejętności/staż w pracy/ zaangażowanie/efektywność). Ps. ktoś kto chodzi na fajki, z robotą na bakier, popełnia błędy, nie wyrabia się /raczej nie ma co liczyć na wysoką pensje. Ja osobiście osiągnąłem stabilność finansową dzięki pracy, a za nią poczucie bezpieczeństwa i kredyt:) -co dalej: Fabryka "przenosi się" to znak raczej w kierunku rozwoju nie regresu. Poza tym nowa fabryka była inwestycją 2 letnia nie 2 miesięczną, grono ludzi myśli o pozostaniu na starych śmieciach -pracodawca ponosi koszty i tu i tu za nowa i starą fabrykę. Co do Covid pseudo-pandemii to raczej my ostatni padniemy na rynku a niżeli małe firemki. -podwyżki: tak zgadzam się z większością bo też robię zakupy i niegdyś 1/3 pensji szła na wydatki bieżące, przy obecnej inflacji rosną koszta. Pensja zawsze powinna być współmierna i z kolidowania w raz z obecnymi cenami. Dodam, że pracodawca PŁACI ZUS SRUS I INNE PIERDOŁY i mimo iż masz na umowie 2,8k zl to dostajesz z 2,1k. reszta idzie w powietrze Vatowskie i Zusowskie. Dobrym ruchem by było wystawienie po prostu rachunku przedsiębiorcy przez nas i odprowadzanie samemu podatku i zusu gdzie mu się żywnie podoba -anglia/mongolia:D Podsumowując : cała frustracja ludzi ma sendo w pieniądzach nie klimacie i owocowych czwartkach.

@Andrej

Na taką wypowiedź nie liczyłabym na to że pisał to zwykły pracownik.To raczej ktoś kto ma obowiązek na siłę poprawić wizerunek tego zakładu,lecz uważam że i tak każdy ma wyrobioną opinię i nic to nie zmieni.

@Andrej

To się dyrektor rozpisał,no w jakiś sposób prubuje ratować sytuacje opini dawanych przez pracowników.A flustruje mnie to że jak zwykle nie można powiedzieć co się myśli,bo zaraz musi być sprostowanie ,czyli jak nie myślisz jak wyższa instancja chce to jesteś be,taka jest prawda.

Grafik

Poproszę o przybliżenie pracy na stanowisku: grafik komputerowy. Interesuje mnie głównie: wymiar pracy, obowiązki, wynagrodzenie.

Messi

Ciebie nikt w tym nie przebije.

Messi

Napisana została prawda. A jak się to Tobie nie podoba to się zwolnij o ile w tej samej firmie pracujemy. Nie będę z Tobą wchodził w niepotrzebną dyskusję.

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Na jakie zarobki można liczyć?

O co kam an
@Andrzej

Stary, w obecnych czasach w reklamie chcesz robotę znaleźć?! Przecież branża zwalnia na potęgę. Z letargu się wyrwales i ominales Covid?

Dgf

Jakie są godziny pracy na produkcji?

Adamz

Praca sama w sobie nie najgorsza - jak typowa praca na produkcji, ludzie różni ale generalnie jest ok. Przejechałem się na dyrektorze - człowiek niesłowny, spóźnia się na umówione spotkania, przestawia terminy itp unikając w ten sposób ważnej rozmowy dotyczącej mojego zatrudnienia, nie okazał wyrozumiałości podczas bardzo ciężkiej na tamten moment dla mnie sytuacji. Znalazłem lepszego szefa :)

@Adamz

Ciekawy temat. Pracuje 12 lat w Linei i nigdy żaden Adam u nas nie pracował. Fake. Jakiś palant wrzuca opinie i nie wie o czym pisze. Paweł nie słowny? Niestety źle trafiłeś, jak on coś powie to tak jest. Nie jeden żałował, że on dotrzymuje słowa.

Igor

Słyszałem, że firma jest bardzo dobra. Może prowadzą jakieś rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Flag Linea - Koszalin

• Jak się pracuje w Fabryka Flag Linea?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Flag Linea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Flag Linea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Flag Linea
2.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • ul. Ignacego Łukasiewicza 3
    75-950 Koszalin