Raiffeisen Bank Polska S.A

Katowice

Opinie o Raiffeisen Bank Polska S.A

maciek

no i jak teraz z tą rekrutacją wszystko wygląda? w sumie to nie wiem jak mam teraz do tego podejśc, bo nie ma ofert od nich i to mnie troche dziwi jednak, ale można też widze zarobić sporo, bo średnia to 3 tys?

amber

bardzo c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski rekrutujący, taka osoba powinna krowy doić a nie ludzi zatrudniać

aj

nie polecam, wysokie nierealne plany sprzeda żowe, w pierwszym miesiącu jest ok i podczas rozmowy rekruatacyjnej potem już nie

Zostaw opinię o Raiffeisen Bank Polska S.A - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raiffeisen Bank Polska S.A