W.P.Bał-Niemcy-Gdańsk

Gdańsk

Opinie o W.P.Bał-Niemcy-Gdańsk

Kuba

W.P.Bał-Właściciel Pan [usunięte przez moderatora] z siedziby z Gdańska zwabiają ludzi do pracy w Niemczech obiecując im wszystko jeden miesiąc jest okej a potem się zaczyna okradanie z każdej wypłaty po 300/400 euro bez podania przyczyny gdy sie upomnisz to mówią że będzie wyrównane później i tak co miesiąc mi osobiście ukradli 900 euro ale są tam kolesie którzy mają pozabierane po 5/6 tys euro ale siedzą dalej bo mówią że w ich rejonie niema pracy .Nie polecam !!!

Zostaw opinię o W.P.Bał-Niemcy-Gdańsk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.P.Bał-Niemcy-Gdańsk