Art Media Technology

Opinie o Art Media Technology

robfg

Nie wyciągałbym aż tak pochopnych wniosków @janko może i nic o nich nie słychać ale jest wiele podobnych firmy w sensie o podobnej nazwie wiec może giną oni w gąszczu tych wszystkich stron. No ale mogę się mylić wiadomo..może ktoś to potwierdzi? będę wdzięczny

ciekawski

Witam, Jak zarobki i czym się zajmujecie? Proszę o odpowiedz?

Krzysiek

To chyba zależy co tu robisz bo jak sprzątasz to możesz rzeczywiście czuć się inaczej traktowany niż reszta pracowników. Ja mam 39 lat i jakoś nie czuję traktowany ..."inaczej". Ale może to rzeczywiście indywidualna sprawa. Od niecałych 2 lat tu. Pozdrawiam

Rutger

Tak ,kolego masz absolutna rację.Po adresie firmy można było się spodziewać różnych ciekawostek.Nie warty kontakt w tematyce zatrudnienia,przynajmniej dla osób poważnych.Dla studenta jak najbardziej.Uwaga nie traktuje studentów jako osoby nie poważne też nim kiedyś byłem.

momik

A to ciekawe bo ja współpracuję z firmą niezmiennie od 2006 roku... Hmm zanim coś napiszecie to się 2 razy zastanówcie. Jak można zmienić nazwę firmy która funkcjonuje już ponad 7 lat na rynku pod tą samą nazwą? Wyobraźnia niektórych niezorientowanych osób nie zna granic:)

[usunięte przez admina] zmieniają nazwę firmy (obecnie Art Media Technology) , ale adres ten sam ul. Krasińskiego 41a, lokal nr 3 ODRADZAM KONTAKT z nimi

Zostaw opinię o Art Media Technology - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Media Technology