Opinie o Artgraph Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Artgraph Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Artgraph Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artgraph Sp. z o.o. w Warszawa

Katarzyn P. Nowy wpis

Szukają pracownika?

Katarzyna P. Nowy wpis

Hejka. Czy sytuacja w firmie jest stabilna? Warto aplikować? Nie chciałabym się angażować na kilka miesięcy żeby okazało się że planują zwolnienia. Firma rozwojowa?

Co jaki czas w Artgraph Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

UnnU Nowy wpis

Ubiegać się możesz, ale dostają tylko zasłużeni :-)(usunięte przez administratora)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Artgraph Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Sztuba

Jak najbardziej. Zawsze wychodzi się ludziom na dobre. Tyle wolnego ile chcesz, ale warto uprawiać jakiś sport.

@Sztuba

To super, że firma daje wolne dni w takie ważne dla Polaków święta. Widzę, że masz wiedzę o tym pracodawcy, dlatego może wiesz, ile teraz dokładnie można tam zarobić?

SZTOS
@Sztuba

hahahahaha Dobre. Bardzo dobre.

SZTOS
@Paweł

Zależy ile wynegocjujesz. Niekorzy lubia pracować za pochwały inni wolą duży szmal i ci zarabiają więcej ;). Szefostwo dokladnie wie czym kogo nagradzać żeby śmigał. Powodzenia w negocjacjach ;)

Gaweł

nigdy nie była, część pracuje do 13-ej, reszta, aż pozwolą wyjść

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Artgraph Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Stella

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nie ma chętnego do pisania?

Krzysiek
@Stella

Stella, jak masz inne opcje to raczej unikaj. Raczej mało rozwojowa. Najgorsze te umowy, zostajesz z jakimiś groszami oficjalnie.

DrNo
@Stella

No. Hahahahahahaha. Żarcik.

CZACHA

Jak wygląda sytuacja z umowami o pracę. Czy wszystko macie dane na papier? Jak jest płacone w przypadku L4? Jakie kierownictwo dogadać się idzie? Jakie szanse na awans czy firma się rozwija? I jak z urlopami jest możliwość uczciwego wykorzystania urlopu czy walka?

DYMI
@CZACHA

Na papier jest tylko podstawa, reszta pod stołem, minimalny ZUS i dziadowska emerytura, brak podwyżek.

Fucktycznie
@CZACHA

No z oficjalem słabo. Od lat żerują B2B zamiast zagwarantować ludziom stabilizację.

Karol

Dla mnie firma to dobry pracodawca, wymagający choć może nie wszystko jest idealne, ale ogólnie polecam.

@Karol

a co jest nieidealnie? Napisz.

Co wchodzi w socjal Artgraph Sp. z o.o.?

Niico z Puertorico

???? co tylko chcesz. Herbata, kawa, nieograniczona ilość cukru. Woda, papier toaletowy. Minimalny ZUS i dziadowska emerytura. Cofka w karierze, zamiast rozwoju przepychanki personalne.

Artur

Śmieciowe umowy. Niejasne zasady. Odradzam.

@Artur

Co masz na myśli pisząc o niejasnych zasadach? Czy pracodawca nie oferuje po jakimś czasie przejścia na umowę o pracę? Możesz wspomnieć też o poziomie wynagrodzeń w Artgraph, jestem ciekaw na jaką stawkę można tu liczyć.

B.I.
@Paweł

Poziom zarobków? Pytasz o oficjalne czy to od czego odprowadzane są składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Artgraph Sp. z o.o.?

OPI

Rekrutuje magago pid pięćdziesiątką. Retro agencja ;)

OPI

Śmieciowe umowy. Dziwna atmosfera. Niby są wlaściciele i zarząd, a warunki dyktuje jakaś dziwna pani manago co ogólnie przynosi słabe efekty, bo nieco stara już jest. Takie to wszystko mało postępowe. Zero specjalistów od nowych technologi. Troche myzeum. Ale niezłe miejsce dla chcących dorobić emerytów, ktorzy mają już wypracowany kapitał.

Pan Samochodzik

Jakość usług jeżeli chodzi o tradycyjne formy na bardzo dobrym poziomie (gorzej jeśli chodzi o usługi z zakresu interaktywnych - brak zaplecza). Jako pracodawcy faktycznie nie polecam, przede wszystkim osobom poważnie traktującym swoją przyszłość emerytalną.

admin

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Artgraph Sp. z o.o., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Artgraph Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Artgraph Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artgraph Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Artgraph Sp. z o.o.
  • Nadrzeczna 12