Alisma Construction S.A

Opinie o Alisma Construction S.A

eddy
użytkownik zarejestrowany

takie miejsca jak to są po to aby można było skorzystać z doświadczeń innych @rupert, dziwne rzeczy piszesz.

duch

Witam po 10 latach 8 zł kadra to po prostu( usunięte przez administratora )nie szanujący pracowników o dyrekcji juz nie wspomnę podziekowania dla Pana winogrona pana świetlica i pana z Mławy

Stosunki w firmie pomiędzy majstrem, kierownikiem budowy a robotnikami są fatalne. śmiem przypuszczać że prezesi nie wiedzą co się dzieje na budowie i jak bardzo ich kantują pracownicy i nie chodzi tu o klase robotniczą. Zarobki dostajesz stawką 12 zł na godzine i nie wiesz czy za miesiąc też tyle zarobisz czy ci obetnie kierownik np. o 1 zł.

Marek_75

Chyba przedmówca pracował w innej firmie niż ja, zatrudniony byłem od 2007 do 2011 płaca dobra, godziny pracy normalne, przełożeni sumienni i odpowiedzialni, czasem owszem zdarzyła się pracująca sobota co mi akurat nie przeszkadzało zawsze to więcej wypłaty, oceniam 5/6.

Zarobki spoko, godziny pracy normalne ogolnie pracowalo sie przyjemnie, wyprowadzka z Wawy zmusila do odejscia

Zostaw opinię o Alisma Construction S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alisma Construction S.A