Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.

Opinie o Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.

Maja

@wwwwa jak obecnie wygląda praca w firmie? Na co mogą liczyć pracownicy CCS? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak działają poszczególne działy w firmie.

df

@www hej hej noo to powiem Ci ze calkiem sporo oczywiscie jezeli masz odpoiwednie doswiadczenie ale uwazam ze to w sumie wszedzie tak jest prawda? ze bez dosiwadczenia to mniej sie zarabia za pewne..

wwww

Tak. Zapieprz jest straszny. Jak w chińskiej fabryce. I naciski. Zarobki na początek koło 1700, potem jak masz doświadczenie to nawet koło 2500 na rękę można wyciągnąć.

Markus Aurelius

sienk wyglądasz na dobrze poinformowanego o tym asystencie ds. organizacji, napisz więc ile w widełkach można zarobić w CCS na takich stanowisku. Wg oferty jest to robota akordowa, więc pewnie niezły zapieprz i nacisk na zapieprz? A jak robota grupowa, to pewnie nacisk jednych na drugich i kiepska atmosfera w zespole? Tylko pytam, bo nie wiem...

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.