ARCEN POLSKA

Żory

Opinie o ARCEN POLSKA

Kiepski

Ciekawe co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wpisał ocenę 6/6??? No chyba ze sam "szef" siebie ocenił. Gowno w tej firmie ma do powiedzenia, wyglada jak ciepły brat, wiecznie obśliniony zakompleksiony buc. Jest niesprawiedliwy wobec pracowników, ma swoich 2 przydupasow i sekretarkę której się boi bo to koleżanka żony która nie pracuje ale jest na liście płac. Żonie co kilka lat zmienia auto na nowe które oficjalnie jest pojazdem spółki z o.o a w rzeczywistości tylko ona je używa.

Zostaw opinię o ARCEN POLSKA - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCEN POLSKA