ms system stoisko z porcelaą

Opinie o ms system stoisko z porcelaą

ja

również nie polecam. Premii nie ma, za wszystko ją "ucinają" zarobki marne, przeważnie czały czas wszystko im nie pasuje. Odradzam, nie warto tracić czasu na tą prace, i na takich pracodawców. A co wazne, umowa podpisywana co miesiąc! nie ma żadnej stałej umowy, mozna z dnia na dzień stracic prace tak po prostu bo sie nie spodobasz. Zadnych szans na coś stałego, urlopu brak, a o wolne trzeba sie prosić, a i tak zazwyczaj jest to westia dogadania sie ze zmienniczką, nie mówiąc już o jakims chorowaniu. Tam trzeba byc cały czas zdrowym...

Zostaw opinię o ms system stoisko z porcelaą - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ms system stoisko z porcelaą