Oat Sp. z o.o.
counter
3 6 16 5 1
Dariusz

Panie Jarku, że tak powiem - daleko Panu do bycia kierownikiem. Proszę się nie obrażać, tylko myśleć o emeryturze. Tacy jak Pan to już powinni zejść ze sceny i udostępnić to miejsce młodym, sprytnym inżynierom. Baza to jedna wielka melina i skład złomu. I niech Pan nie ocenia swoich pracowników, bo z pewnością nie chciałby Pan dostać swojej oceny od pracowników.

Byl

Ludzie przychodzą i w ciągu pierwszysz miesięcy sie żegnają , to cos oznacza

Julia Nowy wpis
@Byl

Nie za bardzo wiem co to oznacza bo nie wiem jaki jest powód tego, że osoby się żegnają z Oatem w ciągu pierwszych miesięcy.. Mógłbyś bardziej przybliżyć ten temat?

Karol Nowy wpis

Uważacie ze ekipa w firmie jest zgrana ?

Dariusz

STEFAN Nowy wpis
@Dariusz

panie Jarosławie podpada pan

Banda oszustów , robia z ludzmi na co maja tylkp ochote, wyplaty nie zgadzaja sie z iloscia przepracowanych godzin, do tego chamskie kierownictwo i zasady jak w wojsku, chorzy ludzie , chora firma. W zimę zarobki niższe niż srednia krajowa a swoje trzeba przepracowac .

Jarek
@Pracownik

Dzień dobry to co wypisuje ten Pan mija się z prawdą. nigdy nie są obcinane godziny, każda wypłata jest do zweryfikowana przez pracownika. Co do kierownictwa sam jestem jednym z kierujących ta firmą bezpośrednio na budowie, szanuje pracowników nie ma mowy o takim zachowaniu jak ten Pan opisuje. co do okresu zimowego 3/4 pracowników przebywa na urlopach, pozostali pracują na bazie gdzie dostają dodatkowo premię za pracę w tym okresie przy remoncie i konserwacji sprzętu. Proszę tego Pana o podanie swojego nazwiska to odpiszę jakim był pracownikiem, Jarosław Burczyn

STEFAN Nowy wpis
@Jarek

oj panie JARKU

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie OAT? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Darek
@Pytanie

Jest dodatkowo placone

Emilia
@Darek

A czy istnieją w Oat jakieś dodatki do wynagrodzenia? I co obejmują świadczenia socjalne? Czekam na oceny.

Adam

@byl a z czego wynika tak duża rotacja pracowników ?

Iza

Czy jest duża rotacja pracowników? Można liczyć na stała posadę ?

Woda

Dobre dla tatusiow ktorzy chca sie rozerwac od rodziny zapraszamy tylko nie zapomnij na przywitanie wodeczki zabrac

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w OAT o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

BYŁ w OAT

Nie polecam, brygadziści wysługują się młodymi pracownikami, godziny obcinane, praca po 16godz w sezonie (usunięte przez administratora) pracownicy którzy li (usunięte przez administratora) kierownictwu, każdy każdego podpiepsza. Zjazdy z delegacji co 2-3tyg a czasem co 4tyg, szczerze NIE polecam!!! To nie praca to kołchoz....

Zostaw merytoryczną opinię o Oat Sp. z o.o. - Szeligi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oat Sp. z o.o.