2 Dodaj opinię
2 143 100 5 1

Opinie o Lars Laj Polska

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Lars Laj Polska?

Irek Nowy wpis

@Neutralny Niby na jakiej podstawie tak oceniasz firmę? A co powiesz o tym, że jest dobrze oceniana jako pracodawca.

Neutralny Nowy wpis

Firma totalne dno zdala jak najdalej od tej firmy

Ja

Pracuję w Lars Laj 2 lata na stanowisku grafika. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z codziennej pracy. Zdarzają się oczywiście sytuacje nerwowe, stresujące i irytujące - myślę, że jak w każdej pracy. Szkoda, że większość opinii tutaj nie wnosi nic mądrego, a tym bardziej pomocnego.

Tak1Nie8
Olga Nowy wpis
@Ja

To może Ty zechcesz zweryfikować te opinie i napisać bardziej szczegółowo o warunkach pracy i atmosferze? Czekam na odpowiedź.

Sharks
Nazwa działu: Marketing

Niudacznicy

Tak7Nie
Magda
Nazwa działu: Marketing

Firma jets solidna: wypłata jest na czas, czas pracy to 8 h od 8 do 16, nie ma problemu z urlopem. Atmosfera jest przyjazna a ludzie są w porządku.

Tak2Nie19
Młody

Rekrutacja do firmy jako pracownik produkcji / pomocnik stolarza ?Kiedyś tam pracowałem jak był kierownikiem p. Mirek. Można osobiście podjechać sprawie pracy czy tylko przez email ?

Nazwa działu: HR
@Młody

zawsze można podjechać i złożyć aplikację osobiście :) można też mailem :)

Maja

chciałabym się dostać na staż, czy ktoś wie, jakie szanse?

Tak2Nie

Nazwa działu: Handlowy

work life balance:)

Tak2Nie3

Karolina

@Młody skoro pracowałeś już w firmie Lars Laj Polska to znaczy, że posiadasz jakąś wiedzę o tej firmie. Czy w takim razie możesz nią się z nami podzielić? Może zaszły w tym czasie jakieś zmiany i aktualni pracownicy wypowiedzą się na ten temat i będzie na forum porównanie tych zmian.

Karolina

@gruda22 napisz w tej sprawie do administratora na adres mailowy: admin@gowork.pl i zapytaj dlaczego ta opinia zniknęła. Na pewno dostaniesz odpowiedź. Na stronie regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin znajdziesz wszystkie informacje jak wygląda reklamacja.

Karolina

@gruda22 to miłe, że składasz swoim kolegom życzenia świąteczne. To oznacza, że w Waszym zespole w firmie Lars Laj Polska jest dobra atmosfera i dobrze Wam się razem pracuje? A czy możesz odpowiedzieć na pytania zadane rzez użytkownika @Ludwik, skoro jesteś pracownikiem?

@Karolina

Może wiesz kto skasował mój wpis z życzeniami świątecznymi dla byłych Współpracowników, przecież nie był obrażliwy.

Karolina

Czy może ktoś z Was poszukuje pracy w miejscowości Dobra? Bo firma Lars Laj Polska poszukuje kilku osób do pracy. Są to stanowiska takie jak: Kierowca-instalator placów zabaw, Stolarz, Asystent/ka do spraw eksportu, Pomocnik Magazyniera, Pracownik produkcji http://www.larslaj.pl/praca Firma oferuje swoim pracownikom umowę o pracę. Jacyś chętni? Dajcie potem znać jak Wam poszła rekrutacja.

Karolina

@Ludwik teraz akurat pojawiło się sporo pytań na forum Lars Laj Polska. Niestety nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć, bo nie jestem pracownikiem. Ale może jakiś pracownik firmy chętnie wypowie się na te kwestie, które poruszacie? No i opinie są usuwane przez admina tylko wtedy, gdy naruszyły regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin.

Madzia

Czy może ktoś ma informacje o ewentualnych potrzebach kadrowych firmy? Chciałabym podjąć pracę w księgowości, może coś jest wolnego? Myślałam, że na tym forum dowiem się czegoś więcej o firmie i pracy ?

Ludwik

Bardzo mało wpisów robicie na forum. Jaka jest tego przyczyna, czy jest tak dobrze i nikomu się nie chce pisać? Nie wierzę, że opinie są usuwane jeśli są zgodne z regulaminem czyli głównie bez wulgaryzmów.

onaona

Dzień dobry, czy ktoś wie może na jakim poziomie trzeba znać język angielski aby spokojnie aplikować na stanowisko asystentki ds. księgowych i administracyjnych?

@onaona

można spróbować z poziomem podstawowym, zapraszamy :)

Karolina

@Mirek to skoro na razie nikt nie pisze o aktualnej sytuacji w Lars Laj Polska to może Ty powiedz jak kiedyś wyglądała tam praca, by potem ktoś mógł to porównać z teraźniejszością? W Twojej opinie Lars Laj Polska był dobrym pracodawcą, tak? Czemu odszedłeś? Aktualnie poszukują nowych osób, może zaaplikujesz (http://www.gowork.pl/praca/lars-laj-polska;pr)?

Mirek

Nic z tego nie rozumiem, czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o aktualnej sytuacji w firmie? Widziałem ich nowe oferty pracy więc wydaje się wszystko w porządku. Sądzę, że przesadzacie z tą dużą ilości ludzi z Ukrainy. Pracowałem kiedyś w firmie i wracam z sentymentem.

Janusz

Tak mało opinii , pewnie większość osób na wakacjach? Firma nie ma zupełnie nowych ofert? Może ktoś słyszał to proszę o info.

@Janusz

Nie ma kto pisać sama Ukraina!

Tak15Nie

Larus

Fajna, spokojna firma i robi fajne rzeczy. Nie rozumiem dlaczego osoby z pozytywną opinią nie mogą pisać na tym forum? Dlaczego niektórzy uzurpują sobie prawo do opinii jedynie negatywnych. Wszyscy pracownicy maja prawo wyrazić swoja opinię i tyle na dziś

Klara

Czy Lars Laj ma aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Nic nie mogę znaleźć a mam zamiar aplikować. Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się informacjami.

@Klara

Zapraszam na www.larslaj.pl - aktualności - praca :) HR

Gosia

Firma się rozwija, oferuje stabilne zatrudnienie - także dla mam. Wypłata jest zawsze na czas. Da się żyć ;)

Tak2Nie

Larus

Czy jest jakiś powód, że tak długo nikt nie pisze nic na forum. Może pracuje się tak dobrze, że nikt nie narzeka i nie ma potrzebny pisania? Byłem pracownikiem i czasami lubię poczytać o firmie z sentymentu. Mają nowe ofert pracy to sadzę, że jest ok.!

xyz
@Larus

Larus, odkąd gowork wprowadził możliwość kasowania negatywów w opiniach to chyba nie ma sensu:) ps czy pajac borsuk dalej jest "derektorem"?

Tak10Nie

Karolina

Lars Laj Polska to firma dbająca o środowisko naturalne jak również o atmosferę w pracy. @gruda22 jeśli temat istotny warto napisać e-maila na adres: sekretariat@larslaj.pl

Druzyna A

Firma fajna, duzo obowiazkow z roznych dziedzin, jestesmy Multi task ;) nie kazdy to dzwiga, stad flustracja. W kazdym badz razie jest to wyzwanie, ktore daje satysfakcje

@Druzyna A

Flustracja jest 10 -go każdego miesiąca!

Tak21Nie

Larus

Ale jad przez Ciebie przemawia. Zajmij się człowieku pracą to zobaczysz że masz fajną robotę. Najlepiej widać u sąsiada pod lasem a gorzej u siebie pod nosem.

Klara

Samo zło przez Ciebie przemawia ale lepiej jest mi pisać , że firma jest super. Szkoda że pracują czasami tacy zjadliwi ludzie.

Karol

Znajomość obcego języka nie jest czym niezwyczajnym, poza tym otwiera ci to lepsze szanse na karierę i doswiadczenie i kontakty z ludźmi.

jb

w Lars Laj Polska aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Asystentki do spraw administracyjno- biurowych i na stolarza - można sprawdzić na stronie - aktualności - praca.

Zostaw opinię o Lars Laj Polska - Dobra

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie