United Minds Republic Sp. z o.o.

Opinie o United Minds Republic Sp. z o.o.

fruń

mi by było szkoda czasu na takie ploty, gdybym był zadowolony z pracy w UMR :)

zazaaaa

Firma ma trochę wad jesli chodzi o zarzadzanie, choc ewidentnie sa jeszcze gorsze miejsca pracy. Do wad można zaliczyć: Brak perspektyw danego stanowiska pracy, brak strategii i planu dzialania przy projektach, ciagle szwankujaca komunikacja z górą.Chaos. Wynagrodzenie poniżej średniej.Do zalet: mile towarzystwo, brak atmosfery wyscigu szczurow, swoboda dzialania

AndyBlue

C Y R K NA KÓŁKACH - JAZDA BEZ TRZYMANKI - obiecują gruszki na wierzbie. Nie mam dużych wymagań ale po 2 dniach miałem dosyć!

klient - Warszawa

Porażka na całej linii!!! Dużo obeicują. Słaby kontakt. W razie problemów udają greka. Osoby zajmujące się danym tematem zmieniają się jak w kalejdoskopie - naprawdę zabawne. Brak przejżystej formy komunikacji. Ja sam nie jestem idealny ale to tam się miałem z nimi... Nie polecam. Najlepiej trzymać się z dala od takich firm!

ww

niekompetentna kadra, na niczym się nie znają

k

tak, zgadza się co chwila nowe osoby przychodzą i o dwóch miesiącach odchodzą

a

słaba atmosfera panuje, duża rotacja

umr

beznadzieja, dużo obiecują i nie płacą prowizji uczciwie zarobionej

Zostaw opinię o United Minds Republic Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie United Minds Republic Sp. z o.o.