Restauracja Polska Różana

Opinie o Restauracja Polska Różana

Marek

Niestety, miałem tą nieprzyjemność pracy w tym kołchozie, co Restauracją Różana sie zwie. Chłopaki co sie niby menadżerami każą się nazywać, to ludzie bez fachowej i merytorycznej wiedzy. Jeśli lubisz psychiczne znęcanie, pracę w ciągłym strachu, krzyki, i brak jakiegokolwiek szacunku, to te miejsce jest w sam raz dla Ciebie! Pieniądze może i nie najgorsze, ale opłacone straconym zdrowiem psychicznym. To przychodzenie bez prawa odmowy z "wolnego" na parę wieczornych godzin do pracy jest niczym w porównaniu z atmosferą jaka tam panuje. Do tej pory, kiedy widzę reklamę tego miejsca, lub przejeżdżam w pobliżu, to aż mną trzęsie. Niesamowite, co może zrobić z człowieka to miejsce. Przykre, bo samo miejsce jest piękne, dania smaczne, a goście świetnie się tu czują. Szkoda że ludzie którzy tam pracują nie szanują innych pracowników.

***

Brak umowy , oszukuja co do stawki godzinowej, mam problem z dostaniem wyplaty. Nie szanuja pracownika w zadnym stopniu. Zdecydowanie odradzam rozpoczynania pracy w tak zakłamanym miejscu.

Michał

No i macie podsłuchy. Dobrze wam tak choćby za to jak traktujecie pracowników.

Osobnik

Widzę,że po tylu latach nic się nie zmieniło.

gość

haha..zgadzam się całkowicie z opinią poprzednika... prawda prawda i jeszcze raz prawda

Prawda

Ciekawe kto pisał tą opinie Córka właścicielki? czy też ktoś z ich otoczenia. Pracowałem tam i wiem doskonale jak jest.(usunięte przez administratora). System pracy 2na2 haha a tak naprawde 2na2 + z wolnego wiec w miesiącu robi się z 19-20 dni. Faktycznie Płatne ale jak sie nie godzisz na przyjście to cie zwolnią. Nie szanują starych pracowników, mają robić jak maszyna. Od 10 do ostatniego goscia wiec 1-2. Zarobki są na poziomie ale to wszystko wychodzi po latach i zmienia człowieka w wrak. Menago nie maja chyba zycia caly czas po pracy mysla o restauracji. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Restauracja Polska Różana - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Polska Różana