Restauracja Willa Różana

Lublin

Opinie o Restauracja Willa Różana

Alicja

Na stronie internetowej Restauracja Willa Różana można znaleźć informacje o tym, że firma korzysta z funduszy Unii Europejskiej. Co dokładniej zostało finansowane dzięki dodatkowym dotacjom? Czy pracownicy poczuli realną poprawę warunków pracy dzięki tej inwestycji?

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o Restauracja Willa Różana? Poznać bliżej ich historię? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: http://willarozana.pl/index.php/o-nas/ A Wy jak oceniacie Restauracja Willa Różana jako pracodawcę? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

numanoto

wszystko jest przecież zawsze zawarte na umowie :)

mańka

a to powiem że niezła niespodzianka, ja w innych firmach zawsze od lat pracuję na umowę zlecenie i to wyjaśnia dlaczego to niby w kraju wszyscy z roku na rok zarabiają coraz więcej pieniążków a ja dalej ta sama szara podstawa...jeśli pójdę do pracy doRestauracja Willa Różana to mam szansę na umowę o pracę?

wiktor

Prawda jest taka, ze jezeli ktos nie jest zatrudniony na umowe o prace, to nawet nie moze liczyc na rokroczne podnoszenie najnizszej krajowej (o ile ktos na niej pracuje). Podpisujac smieciowki niestety pracownik sam robi sobie krzywde. A czy na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuja jakies inne wazne rzeczy?

Lajlij

Może teraz coś uległo zmianie, bo tak było w 2013 roku. Może teraz co nieco podnieśli te wynagrodzenia - dobrze by to o nich świadczyło.

nick

[usunięte przez moderatora]??? 5zł to [usunięte przez moderatora]?? zapraszam na ogródki piwne 3,5 - 4 to jest dopiero [usunięte przez moderatora] i nie wiesz jak się nazywasz bo tyle roboty......

tomek

Porażka, szczerze odradzam ! Kto się wybierze ten się przekona.

Lili

Jedzenie masakra, niesmaczne, niedoprawione, mało ilościowo, nijakie, nigdy więcej tam nie chce nic kosztować, aaa i jeszcze dania ciepłe serwowane w formie na zimno, niech lepiej zastanowią się nad tym wszystkim, bo stracą klientów :(

W.C

Wśród pracowników lubelskiej gastronomii temat dobrze znany. ZATRUDNIONY - OSZUKANY !!!

gość 2

Jak Świat długi i szeroki zawsze znajdzie się jakiś dureń który pójdzie tam do pracy.

gość

a właściciele wiedzą ile kosztują szyby w lokalu ?Z pewnością więcej jak należne pieniążki dla Was

mm82

A tak poza tym to oszukuja na kase i nie wyplacaja pensji. Wiem bo pracowalam u tych zlodzieji. Ludzie nie idzcie tam do pracy bo to wielka sciema tak jak drugi jego interes Zajazd nad wieprzem. Stamtad naczynia nawet brudne przyjezdzaly do mycia

mm82

No i cały ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] powinni zamknąć. Nic tylko to zgosic do jakiegos urzedu

mimi

ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE i jescze raz ZŁODZIEJE !!!

JAN

JESLI SZUKASZ [usunięte przez moderatora] NIE MUSISZ WYJEŻDZAC ZA GRANICĘ. ZAPRASZAMY DO RÓZANEJ. NA start daja 5 zł/h, a jak przychodzi do wypłaty to i tak nie dostaniesz.BANDA [usunięte przez moderatora]. POWODZENIA dla przyszlych pracowników.....raczej [usunięte przez moderatora].

Kaja

Jedzenie niesmaczne, pokoje ciasne, pracownicy [usunięte przez moderatora].

tandeta

kaja

a mi sie tam podobalo zdecydowanie przesadzasz, flustrat z CIebie!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz popracować charytatywnie to zatrudnij sie w tej restauracji.Przyjmują ludzi po czym ich nie zatrudniają.

wystrój kiczowaty.jedzenie drogie i nie jest go zbyt dużo...

Gdy mają dużo imprez w restauracji przyjmują do pracy ludzi na kilkudniowy okres próbny (oczywiście bezpłatny)po czym ich wogóle nie zatrudniają.Wśród pracowników jest bardzo duża rotacja.Wielokrotnie przychodzą również byli pracownicy,którzy nie mogą w całości odebrać swoich wypłat.

Miałam okazje pracowac w Różanej przez pewien okres, nie polecam! Większego "burdelu" nie widziałam.

Zawiedziony

Jestem bardzo zawiedziony. Jedzenie niesmaczne i niezgodne z menu. Wystrój wnętrza stylowy z domieszką tandety. Na plus zasługuje jedynie to że uwzględniono moją reklamację i nie płaciłem za żurek który miał być z cielęcymi pulpecikami a był z strzępami kiełbasy i tłustego boczku (ZA 17 ZŁ PORCJA!!) Byłem tam dwa razy... pierwszy i ostatni. Nie polecam do czasu zmiany kucharza

oolka1

Słowa kojarzące się z Restauracja Różana (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra! Atmosfera i ludzie tam pracujący są całkiem wporzdaku Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Restauracja Różana: Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja Różana:

Zostaw opinię o Restauracja Willa Różana - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Willa Różana