Opinie o galicja.com.pl - Galicja Sp. z o.o. w Brzeźnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Galicja Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galicja Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galicja Polska Sp. z o.o. w Brzeźnica

Jagna

Pracuje miesiąc na magazynie i takiego haosu i bieganiny za 1900na rękę nie widziałam. Ludzie jak w amoku z wózkami niemal się taranuja,by zdobyć ta jedna pozycje więcej. Po 10-12gidz sobota niedziela jak wpadnie to super radość bo się zarobi.. Ja pytam kiedy żyć i cieszyć się tym co zarobisz i za jaka cenę. Akord kto to wymyślił to towar do klienta w opłakanym stanie dociera. Obiektywnie stwierdzam że zero logistyki zero ułożenia sprawnej pracy. Jeden wielki śmietnik nie magazyn!!! Całe szczęście już na wypowiedzeniu ????

@Jagna

A w tej firmie widzę że dalej jak w lesie ... 1900zł na rękę to rozbój w biały dzień.

X_X
@123

widać mała kasa to nie zasługa Norka tylko stan umysłu kierownictwa

Mam pytanie 1 jakie auto dostaje pH merchandiser-zastepca-przedstawiciela-handlowego- 2 jaka jest podstawą Jaka umowa

yo

widze ze tu brak konkretow na temat pracy tylko sfustrowani pracownicy forum sobie zrobili zarowno pod władni i nad władni porażka

NikiNik

Witam, szukam opinii na temat pracy jako "Pracownik Działu Handlowego". Na czym ona dokładnie polega? Jakie są zarobki? Czy warto?

Przedstawiciel Handlowy

Witam, Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galicja, na której poznałem Pana Dyrektora i Kierownika. Panowie byli mili, bez większych zastrzeżeń poza 2 bardzo ważnymi rzeczami. Gdy wymieniałem moje osiągnięcia sprzedażowe to Pan kierownik zadał mi w tym czasie kolejne pytanie niechętnie słuchając tak jakby sprzedaż nie miała znaczenia. Druga sprawa - gdy pytałem w połowie rozmowy czy będzie drugi etap Pan Dyrektor stwierdził że jeszcze nie wiadomo a na końcu rozmowy oświadczył że o 15.00 dadzą wszystkim znać czy się dostali czy nie. Ponadto Panowie nie byli przygotowani i zapoznawali się z moim CV podczas rozmowy ze mną. Gdy zaschło mi w ustach to nawet nie zaproponowali wody którą mieli za swoimi plecami pod dostatkiem. Moje odczucie jest takie że rozmowa była ustawiona i zanim się rozpoczęła oni już kogoś mieli. Nie rozumiem po co taki cyrk i narażanie firmę na koszty rekrutacji, ogłoszeń itp.

Mixups

Podobno na Wielkopolskę zatrudnili ph co nie ma pojęcia o niczym i teraz go przeszkalają a on ciemny strasznie i już pyskuje prawda to ?

Huk
@Mixups

Już poleciał, strasznie dziwny gość..

Zaniepokojony

Grażynko nic ni się nie stało ? Pamiętaj karma Wraca !!!!!!!!!!!!!

Lider sprzedaży
@Zaniepokojony

Co u Grażyny????

Klusek

A jak jest jako przedstawiciel handlowy?

NADIA

TAK JEST! NIEKTÓRE OPINIE PISANE CELOWO PRZEZ SZKODNIKI W JAKIM CELU? SAMI SOBIE ODPOWIEDZCIE. PATRZCIE ILE TAM JEST PERSOLANYCH OBRAŹLIWYCH TREŚCI. KULTURA RYNSZTOKOWA. WIERZYCIE W TO? JA NIE!

Linię
@NADIA

A ja wierze bo jest coś na rzeczy, zle opinie nie biorą się z niczego.

Joanna

podejrzane to

i juz nie przcuje

M-OZ

Napiszę tak kto chce pracować to będzie w Galicji czy w Ravi to są jedyne firmy w Polsce które mogą coś wam nauczyć a pracowałem tylko że mnie okradli z busa i nie wstydzę się tego za swoją głupotę muszę zapłacić a tak jakie wy piszcie takie (usunięte przez administratora) Ja osobiście nie powiem złego słowa. Popracuj jeden z drugim ciężko później będziecie milczeć dla mnie jesteście Ci co piszą takie (usunięte przez administratora) na temat Galicji czy Ravi to idź jeden z drugim za granicę dorabiać inne PAŃSTWO.....

Jak jest z awansem w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Rudy

Awans w Galicji haha Chyba na starszego wozkowego

Poranek

Cześć, drodzy na jaka podstawę może liczyć nowo zatrudniony PH ? Proszę o kwotę netto czy 3000 jest możliwe ?

otua
@Poranek

1szy miesiąc 2600 netto, drugi 2800 netto, trzeci już 2800 netto plus system prowizyjny.

PH z dużym stażem
@Poranek

Jeśli Ci zależy i będziesz miał obroty to możesz zarobić dużo dużo więcej. Galicja to super firma i płacą adekwatnie do zaangażowania.

Mateo
@Poranek

Zgadza się. Pracuję już od jakiegoś czasu i dużo zarabiam.

Nowy PH
@Poranek

Zgadza się. Ja też jestem bardzo zadowolony.

@Poranek

Galicja bardzo dobrze płaci to fakt.

PH staż pół roku
@Poranek

Aplikuj nawet się nie zastanawiaj. Polecam!!!!!!!

@Poranek

Jest super. Nawet się nie zastanawiaj.

Świeżak PH
@Poranek

Pracuję od niedawna. Zarabiam więcej niż się spodziewałem.

Handlowiec
@otua

To są orientacyjne zarobki. Ja zgarniam dużo dużo więcej po kilku miesiącach od zatrudnienia.

K.
@Poranek

Na stanowsiku PH w Galicji jest kasa konkret.

Lider

Zdziwisz się na plus.

Skodziaczek

Tak i duzo więcej

Przedstawiciel Handlowy
@Poranek

Dobrze płacą w porównaniu do konkurencji.

ph
@Poranek

Tak się składa, że w Galicji są najniższe zarobki w branży, dlatego firma rozdaje lojalki!!!

Dawny PH
@Poranek

Pracowałem w Galicji jako PH zarobki adekwatne do wynagrodzenia można naprawdę nieźle zarobić.

ph z mazowsza

Jest możliwe.

Ciekawy
@Poranek

Dlaczego jest tak dużo pozytywnych wpisów napisanych w kilka minut?:D Ktos sobie zmienia nazwy i nie wie, że godzina obok jest dopisana czy co tu się dzieje ;P

Hello
@Skodziaczek

Uwaga, kłamstwo, dobre opinie wystawia znów ta sama osoba zaklamana

Co nieco
@Hello

Nawet widać styl pisania ten sam hehe. Zanim się obejrzycie kadra z Ravi będzie wami rządzić.

Polecam Galicję
@Poranek

Hej, spiskowa teoria dziejów. Przyjmijcie do wiadomości, że powiadomienia z goworka mogą zmobilizować kilka osób do wypowiedzi w tym samym czasie. Tak jest na czacie. W jakim świecie żyjecie. Handlowcy też się ze sobą komunikują i szybko wymieniają informacje. A te wypowiedzi to przykład takiej mobilizacji. Pomyślcie zanim napiszecie bzdury. PH z podkarpacia.

Tego no
@Polecam Galicję

Niech się wypowie ktoś z innej części Polski a nie pupile z podkarpacia

weteran ph
@Poranek

Handlowcy z innych regionów maj takie samo zdanie jak Ci z podkarpacia.

Kupiec

Mi tam nie przszkadza... (usunięte przez administratora)

Tego no
@weteran ph

Zadania może i tak ale pieniądze nizsze

Hello

ZNÓW POJAWIŁA SIĘ GRAŻYNA, DAJĄC POZYTYWNE ZAKLAMANE OPINIE.. NIECH ONA PÓJDZIE WKONCU NA SANKI JAKIEŚ ALBO OGOLI WĄSIK

barista

Tak, jedna osoba siedzi i nie ma co robić, więc stworzyła wam całą historię negatywnych opinii na wasz temat. Śmieszne. UWAGA: Pracowników należy traktować godnie, żeby później liczyć na pozytywne opinie.

XYZ

Ja pracuje od niedawna i dla mnie narazie jest ok. Są obowiązki, ale to jak w każdej pracy, nikt nie płaci za siedzenie. Wiadomo, ze czasem ma miejsce coś, co zdenerwuje każdego człowieka, ale wszędzie takie rzeczy się zdarzają, wszystko jest kwestia dogadania i przedstawienia problemu komuś kto pomoże go rozwiązać. Polecam władzom aby poczytały o turkusowym zarządzaniu, cześć z tych rzeczy można by wspólnymi siłami wprowadzić.

@XYZ

popracuj troszkę dłużej - jak zostaniesz DOCENIONY daj znać

ups

Taka sytuacja: młody chłopak pracujący na magazynie jako brygadzista, wykonujący swoją pracę bardzo sumiennie i dobrze, taka była opinia wielu ludzi. Pracownik ten ma żonę chorą na białaczkę. Dziewczyna po przeszczepie szpiku dostaje infekcji i umiera. Chłopakowi świat się zawalił ale mimo wszystko wykonuje swoją pracę tak samo dobrze jak wcześniej. I co? Parę miesięcy później kończy mu się umowa, która nie zostaje przedłużona przez firmę. Tylko i wyłącznie dlatego, żeby nie dostał umowy na czas nieokreślony. Tak firma wsparła młodego człowieka doświadczonego przez los. Inne firmy dwoiły by się i troiły żeby pomóc. Ale tutaj nie liczą się pracownicy. A towar to zwykła chińszczyzna, którą w obecnych czasach zwykły przeciętniak może sobie ściągnąć przez aliexpress. To dlaczego nie mogła by zrobić tego inna firma z tej branży.

armani
@ups

No niestety , taka jest galicja…. człowiek się nie liczy..

Kadr
@ups

Pracuję od dwóch lat w Kadrach i nie został zwolniony żaden brygadzista . Myślę że ups pomylił firmy.

@Kadr

@kadr przeczytaj raz jeszcze :0 nie ma tam mowy o zwolnieniu :) Ach Ci pracownicy kadr - same orły

R

Pracuję w tej firmie od nie dawna. Z różnymi magazynami mialem doczynienia. Praca nie jest cieżka bo robi się tylko jedną rzecz a nie jak w innych firmach wszystko od przyjęcia towaru po jego wydanie kurierowi. Atmosfera też spoko ludzie ok.

Ekspert

HAHAHA!!! WIECIE CO???!!!! Za większością obraźliwych wpisów prawdopodobnie stoi UWAGA: jedna osoba! A całość tego hejtu to dwie-trzy osoby. ALE JAJAA! Mam nadzieję, że nie daliście się nabrać.

@Ekspert

Co prawda to prawda nie dajcie się omamić tymi bredniami chorego umysłu

@Ekspert

Za pozywne opinie odpowiada tylko jedna osoba ty nią jesteś. Więc haha

Lecz się człowieku dużo moich znajomych z pracy tutaj się wypowiada i są to pozytywne opinie

Grażyna

Tak masz rację jest super tak jak twoje życie

otua

czasem zwierzęta są wartościowszymi przyjaciółmi aniżeli ludzki gatunek...

Lol
@otua

Przez twoje zachowanie co do ludzi i pracowników to na pewno

Tak podejrzewałem

Żołnierz
@Ekspert

Ja się nie dałam nabrać jestem magazynierem z 14 letnim stażem i to co się dzieje w tej chwili w Galicji to jest skandal calkowity brak szacunku dla pracowników dokładanie obowiązków a pensja najniższa krajowa gdyby nie umowy na stałe ( które ma garstka ludzi po tylu latach pracy)to wszyscy p....olneli by te robotę

Misiek
@Ekspert

na to wygląda bo wypowiedzi są monotematyczne i podobny styl pisania

Buli

interesująca wypowiedź

rozalia

szkoda gadać

Magdalena

Czy pracownicy obsługi sklepu internetowego mają szanse pracować również w systemie home office?

Dell
@Magdalena

Nie, nie mają

Aga

Dzień dobry :-).Chciałam zapytać co myślicie o pracy merchandisera w tej firmie ma ktoś wiedzę jak to wygląda,warto aplikować?

Lenu
@Aga

Twoja praca polega na składaniu regałów oraz o ułożeniu na nich towaru, jeśli któryś z pięciu przedstawiciei handlowych zrobi jakąś akcję na sklepie a ty masz jechać i to wszystko ułożyć, dostajesz stara skode i dymaez po sklepach, często twoja praca, twój wysiłek jest niedoceniany przez przełożonego. Ogólnie praca dla mało ambitnej osoby która lubi jak ja gardza, pamiętaj, że to firma galicja gdzie ciężko o szacunek dla pracownika i docenienie go

Olejk
@Aga

To co wtem galicja nigdy nie zatrudnia kobiety jako merch i raczej nigdy nie zatrudni, tak jak poprzednik napisał jeździsz po sklepie skręcasz regały który zazwyczaj nie pasują do siebie a potem są pretensje że czegoś nie zrobiłaś, ogólnie nie polecam firmy, bardzo zła opinia pracowników oraz byłych pracowników oraz przede wszystkim klientów. Pozdrawiam

Siwy

Lidia Tutututuak jest jeszcze kierownikiem magazynu galicja czestochowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Galicja Polska Sp. z o.o. - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galicja Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galicja Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galicja Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Galicja Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galicja Polska Sp. z o.o.