Opinie o Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory w Żory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory w Żory

do Marii

Pozory mylą .

WWW

NOWY KIEROWNIK TO JAKAŚ POMYŁKA CHODZI CODZIENNIE KOGOŚ ZWALNIA . ZASTRASZA ,WSZYSTKIE ZASŁUGI ZA OBROTY SOBIE PRZYPISUJE ZE NIBY GDYBY NIE ON TO BY NIE BYŁO TAKICH WYNIKÓW. ALE NIECH SPOJRZY NA WYNIKI JAK GO NIE BYŁO ...TO MOŻE OCZY MU SIĘ OTWORZĄ . (usunięte przez administratora)

jacko

hahahaha ano typowe zachowanie szczególnie wśród pań na kasie. Też niestety niemiło mnie zaskoczyły przy ostatniej wizycie w sklepie. Brak profesjonalnej obsługi klienta.

Poszukujący

Jakiś czas temu składałem tam CV.Poprosiłem kogoś z kierownictwa ,Pani brunetka (zastępca kierownika- tak miała na identyfikatorze )wzięła od mnie dokumenty.Poszłem jeszcze rozejrzeć się po sklepie.Zauważyłem jak ta Pani pokazuje jakieś koleżance moje CV i się naśmiewają .Pierwszy raz spotkałem się z taką żenującą sytuacją. Bardzo to nieprofesjonalne.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
były

Żyjemy w małym mieście, kontakt pomiędzy ludźmi pozostaje. Pracownicy chwalą się jak jest super;)a raczej jak do d....

A skąd możesz wiedzieć "były" jak już nie robisz

były

Hahaha paczki na święta. No proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie. Nie ma żadnego socjalu! Ani paczek ani premii ani dodatków, a jak chcesz ubezpieczyć członka rodziny, to jeszcze Ci pod górkę robią.

Tak były duże paczki dla dzieci i bony sodexo firma idzie ku lepszemu !! Łubu Dubu niech nam żyje prezes naszego klubu

On

Wolą przyjąć kogoś z zewnątrz niż awansować osobę, która ma kilkuletnie doświadczenie i dużą wiedzę. Niestety praca bez perspektyw na przyszłość. Każdego dnia mogą Cię zwolnić. Nie daje poczucia pewności jutra, mimo wkładanego wysiłku. A przy każdej wypłacie znajdzie się powód, żeby ją obciąć.

Nie polecam. Niestety firma nie daje możliwości rozwoju. mimo zaangażowania pracownik nie jest doceniany. Częste kary finansowe, praktycznie za wszystko. Duża rotacja personelu. Większość czeka na okazję, lepszą pracę, i odchodzi. Do tego dziennie niezliczone ilości telefonów jak masz wolne (chcesz odpocząć, a tu co chwile ktoś dzwoni z jakąś sprawą) przymusowe zebrania, pozostawanie po godzinach itd. Pracownicy w większości ok, ale jest walka o klienta, co powoduje często bardzo niemiłe sytuacje.

Aktualnie

Z każdym można się dogadać tylko trzeba też coś dawać a nie tylko brać i wymagać, a przede wszystkim być fair; w ogóle do pracy przychodzić pracować i robić to co się od Nas wymaga a nie udawać.

Aktualnie

"Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego"

była koleżanka

Patrząc z dystansu na to wszystko myślę, że jedni się nadają do tej pracy, inni nie i tyle. Najlepiej jak każdy sam oceni. Ja się realizuje w czymś innym i jest mi teraz dobrze. Avans to nie było moje przeznaczenie. A co do psychologa czy psychiatry to dobry pomysł. Idiotyzmem jest się nie leczyć gdy ma się problemy. Samą pracę wspominam źle, być może przez zarządzających, ale handlowcy byli w większości w porządku. Moja rada dla zainteresowanych, idźcie i sami sprawdźcie, okres próbny to dwa miesiące z hakiem. Pracownikom życzę dużych zarobków i niech ta praca sprawia Wam przyjemność;)

?

słoma z butów - 2013-10-04 19:12:05 Myślę, że jeśli ktoś gdzieś się źle czuje, to zawsze może pracę zmienić. Wylewanie pomyj ma zapewne tutaj wymiar terapeutyczny, jednak doradzam jednak wizytę u psychologa i rozmowę z nim. Na tzw. zachodzie zawody związane z zarządzaniem czy obsługą klienta są też bardzo stresujące. Jednak tam ludzie, gdy nie radzą sobie z problemami, to właśnie idą do psychologa a w bardziej skrajnych sytuacjach psychiatry. Sądząc po wpisach, wiele osób powinno się wybrać, do jednego lub drugiego, bo zwyczajnie sobie z tym wszystkim nie radzą. Pozdrowienia :)poleć jakiegoś sprawdzonego

słoma z butów

``

40% rabatu ale limitowany i gratisowe zastaw mcdonalds 1 raz w tygodniu,karnety na basen i siłownie .Paczki na święta i dofinansowanie na kolonie dla dzieci

Nie jest źle teraz odkąd zmienił się kierownik 3500 podstawa plus premia

pan

Panie tajemniczy kliencie tu chyba chodzi o opinie o pracodawcy a nie chodzi o opis pracownika. Czyzby Pan był misterem i dał panu ktoś pozwolenie na obrażanie wyglądu innych ludzi, nie każdy ma urodę liczy sie jak wykonuje prace. Można sie przyczepić do pracy kasjerek, bo naprawde są nie miłe, do wciskania klienta kiczów, do tego że tu naprawde przydałaby się inspekcja pracy, ale taka uczciwa, co by sprawdziła te wszystkie doniesienia i zrobiła z tym porządek, aby ci uczciwi pracownicy się nie zwalniali a mogli pracować a ci nieuczciwi polecieli i to ze sprawami w sądzie, a jest tam kilka takich osób.

klient

O kurcze nieźle. Byłem tam z żoną kilka razy. faktycznie co chwile podchodzi jakiś pracownik i zaczepia, poleca określone sprzęty o ubezpieczeniach też słyszałem, można odczuć duże ciśnienie, niemiła nachalność. Teraz już rozumiem czemu tak tam jest.

Tajemniczy Klient

Naprawdę panuje tam miła atmosfera, ledwo wejdziesz i juz cie atakują. Najchętniej weszliby ci do życi bez wazeliny. Słodzą i żenią kity, żeby ci coś wcisnąć na chama. Myślą, że ludzie są w ciemię bici i bedą zabierać ten chłam, którego nikt nie chce i kisi się tam miesiącami. A najlepsza jest kasjerka jedno oko na Maroko a drugie na Kaukaz. Normalnie małpi gaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory - Żory

Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory