Opinie o Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory w Żory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory w Żory

Zyo

Pracownicy są przedstawicielami firmy, trudno pisać o pracodawcy, którego się nie widziało na oczy. Sklep w Żorach tworzą konkretni ludzie, więc nie dziw się, że to ich dotyczą opinie. To oni zarządzają sklepem i tworzą określoną atmosferę. Jeśli w inny sposób nie udało się zmienić postaw niektórych, to nie dziwi mnie fakt wydawania opinii na portalu. W końcu pozwoli to innym ocenić czy chcą pracować w takim miejscu i współpracować z takimi ludźmi.

były handlowiec

Niestety tak nie jest. Miałem bardzo dobre wyniki sprzedażowe i nie cechuje mnie powiedzenie czy się stoi czy się leży 2000 się należy. Nie zgodzę się również z opinią, że tak wygląda KORPORACJA. Naoglądałeś/naoglądałaś się za dużo filmów, a doświadczenia brak;/... Pracowałem w kilku miejscach i nigdzie nie spotkałem się z takim traktowaniem pracownika. Niezłe pranie mózgu ci zrobili jeśli sądzisz, że tak się pracuje w normalnym miejscu pracy i że nic po za tą pracą Cię nie czeka. Postraszyli Cię Zus-em, zagranicą i ślepo w to wierzysz... Przykra sprawa. Rzeczywistość jest taka jaka jest... w ciągu roku zwolniono kilka osób, inne zwolniły się same. Pracownicy cały czas szukaja pracy i tylko czekają na okazję by stamtąd (usunięte przez administratora) i nie powiesz mi ze jest inaczej, bo cały czas mam kontakt z innymi. I jeszcze mnóstwo niezadowolonych klientów. takie NEGATYWNE OPINIE nie biorą się bez przyczyny więc ty kochana/kochany zejdź na ziemię!

?

Mam wrażenie, że osoba lub osoby, które wypowiadają tu swoje opinie to osoby, którym tak jak w powiedzeniu "czy się stoi czy się leży 3000 się należy". Kochani na ziemię, na ziemię. Jeżeli regularne opłacanie zus-u, wyliczanie podstawy do opodatkowania co do grosika, jasne choć może trochę wyśrubowane plany zadaniowe i zasady kogoś przerażają i tak bardzo się nie podobają -to informuję ,że można samemu otworzyć swoją działalność gospodarczą(są nawet dotacje z gminy) i samemu starać się aby dotrwać do 1-go.Zasady tu panujące nie odbiegają niczym od zasad panujących w KORPORACJACH. Kochani witamy w realu- nie podoba się to paszport w rękę i sio!

Były

Premia to nagroda więc nie muszą tłumaczyć za co zabierają. Niewyrobiłeś normy brak premii ,niepowiedziałeś klientowi dzień dobry (jesteś zajęty wykładaniem towaru) brak premii,zamienisz dwa zdanie z kimś z działu brak premii. Niewyrównany towar na połkach brak premii .I tak mozemy w kółko pisać .Premia to nagroda o tym musisz pamiętać pojawia się i znika

mała
@Były

tu nie ma powodu, zabierają i już i nawet ci tego nie tłumaczą. Zabierają z wypłat jeśli np. nie sprzedałeś polis na sprzęt, sprzedałes w innej cenie, bo w tym czasie zrobili sobie zmiane ceny i już jesteś w plecy, bo ceny trzeba by było sprawdzać co 5 min., to ustala kierownik czy ci się nalezy czy nie, a więc jeśli jesteś (usunięte przez administratora) to dostaniesz więcej a jesli nie to mniej. Rozumiesz?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Klient

Chciałem poczytac opinie o tv a wyskoczyła mi ta strona. Czytam i już wiem czemu tak mnie obsłużono w tym sklepie Łysy Garbaty Pan na telewizorach przez godzine nieudolnie przekonywał mnie czemu philips jest lepszy od samsunga .Pewnie mu za to dobrze zapłacili. Wnioski ...kupie samsunga .....

były

a inwentura zewnętrzna jest co pare miesięcy i panuje przed nia ogólna panika. a złodziei niestety nie brakuje..

były

inwentaryzacje masz w każdym miesiącu robią je pracownicy, nooo i zaczynają się składać i wypełniać luki. Więc co miesiąc są cyrki. Inwentura jest podczas godz pracy, więc oprócz normalnych obowiązków liczysz, liczysz i liczysz....

były

Dokładnie. A jak się zwalniasz czy Cię zwalniają, to wypracowanej premii nie dostaniesz..przepada, znika? cuda się dzieję. Życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory - Żory

Sklep RTV-AGD "AVANS" Żory