unimasz

Olsztyn

Opinie o unimasz

remik

firma działa już od ponad dwudziestu lat,@górek, obecnie zatrudnienie wynosi 195 osób. Zakład podzielony jest na kilka działów i każdy zajmuje się inną branżą ; drobiarską , mięsną, owocowa-warzywną, oponiarską. Wyroby produkowane są w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

franek kimono

widzę,że cenzura działa i admin usunął wszystkie "pochlebne" wpisy,zwłaszcza te o majstrze z mechanicznego :) Wynagrodzenie wystarcza na opłatę rachunków i coś do jedzenia.

Słowa kojarzące się z unimasz jest solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są znośni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?( usunięte przez administratora )netto Najbardziej podobało mi się w unimasz: praca w terenie delegacje, 50, 100% płatne w godzinach nadliczbowych Najbardziej nie podobało mi się w unimasz:( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o unimasz - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unimasz