Biuro Tłumaczeń Czaronek

Poznań

Opinie o Biuro Tłumaczeń Czaronek

Andrzej

Faktura miesiąc po terminie i dalej nie opłacona. Nigdy więcej tego biura.

Madzia

Ja też się przyłączam do powyższych opinii. ( usunięte przez administratora )

klonia

Potwierdzam powyższe opinie. Pani Karolina nie ceni pracy tłumaczy i nie realizuje swoich zobowiązań w terminie.

monia

w Poznaniu teraz sporo takich biur, ciekawe jak sobie ta firma radzi z konkurencją

Tłumacz

Potwierdzam wcześniejsze opinie. Tłumaczenie zrealizowane w terminie. Płatności nadal brak po miesiącu od upływu terminu płatności. Pani Joanna która koordynowała zlecenia odsyła do pani Karoliny któa z kolei ma bardzo lekceważący stosunek do teminów i płatności. Obietniece, zwodzenia a pieniedzy brak. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

nonick

Potwierdzam i nie polecam. Zaleganie z płatnościami to niestety norma.

anon

Terminowość płatności to pojęcie obce dla tej firmy. Zero kontaktu, zero informacji o tym, kiedy płatność rachunku za wykonane zlecenia zostanie zrealizowana, jakby nikt nie poczuwał się do jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Anon

Nie polecam. Regularne zwlekanie z płatnościami za zrealizowane tłumaczenia sięgające miesiąca po terminie, brak kontaktu ze strony osoby odpowiedzialnej za płatności, przy próbie kontaktu z innymi pracownikami odsyłanie do tej samej osoby, która tematu płatności wyraźnie unika. Oczekują terminowości tłumaczeń, ale z jedynego swojego obowiązku wobec tłumaczy wywiązać się nie potrafią.

oczekujący

Zostaw opinię o Biuro Tłumaczeń Czaronek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Tłumaczeń Czaronek