Opinie o FOTOKART w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FOTOKART. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FOTOKART na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Geodeci i geolodzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOTOKART w Szczecin

Kay

Jest taka możliwość - trzeba się umówić i porozmawiać, zależy od intensyfikacji prac. Obecnie geodeci pracują miedzy innymi na budowach Terminala LNG w Świnoujściu, Fabryki VW we Wrześni, Elektrowni Turów, Spalarniach Śmieci w Szczecinie i Bydgoszczy, dodatkowo obsługiwane są budowy trzech galerii handlowych, przebudowy dwóch elektrociepłowni i kilka tematów związanych z infrastrukturą drogową i wojskową, oraz mniej mówiące budowy.

Rak

Skąd takie informacje o tych ucieczkach? To nie prawda. Jeden z działów robi kontrole na miejscu i umowy są podpisywane tylko na kontrakt i wówczas odchodzi kilka osób w jednym czasie.

Rafałł

Klimat zdecydowanie lepszy niż w wielu firmach o podobnym profilu. Dla osób szukających stałego zatrudnienia, ambitnych,szukających nowych zawodowych wyzwań :-)

Zodiac

(usunięte przez administratora) Rotacja niesamowita, wszyscy uciekają z tej firmy.

Brałeś udział w rekrutacji do FOTOKART. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kazik

Sprzęt-nowy, zarobki-dobre,przyjazna atmosfera wśród pracowników,firma godna polecenia.

Agata

Dlaczego oni dają umowe o dzieło jak tam się pracuje pełen etat?

garry

Prowokacja? Chyba nie chodziło ci o moje pytanie. Ja szukam pracy w geodezji, Fotokart wydaje sie być dobra opcją, ale wolałem zapytac, czy aby na pewno.

fizyk

Na takich stronach zazwyczaj wylewa sie łezki, njlepiej samemu sprawdzić jak w firmie pracuje 150 ludzi lub więcej to są rożne projekty i rożne pracownie :) w tej firmie tak jak geodezji uprawnień robi się różne zakresy prac :)

anastazja

hej, jak jest z pracą na delegacjach? np. w Świnoujściu??? Jakie zaplecze sprzętowe i koledzy w pracy? Bo dużo osób bardzo negatywnie się wypowiada, rzeczywiście nikogo na stałe nie zatrudniają? Jak za kasą, wypłacają na bieżąco?

dział opini o niewolnikach

Żadna z tych dużych firm w szczecinie nie jest rzetelna. Jadą na dużych państwowych projektach i je jakimś cudem przepychają po 10tej poprawce. Nigdzie nie ma tam stałej kadry więc to też o czymś musi świadczyć.

Czy li jak ktoś szuka sprawdzonej firmy która szybko zrobi pomiary i rzetelnie to można brać sie i dzwonić po fotokart czy odradzacie ,lepiej do konkurencji

Te fotopomiary to dokładne robią czy można polegać na tej firmie decydując się na współpracę z nimi ??

anonim.

Jak chcecie czegoś się dowiedzieć o tej firmie wystarczy popytać konkurencji i firm które z nimi współpracowały i wszystko będziecie wiedzieć .

Mały

A ogólnie polecacie tam pracę , czy nie bo nie wiem czy mam zaczynac sie z tym bawic, i ile można zarobic 500 zl czy wiecej?

Miś

A można wiedzieć konkretnie ile się na miesiąc zarobi?

cienty90

A może ktoś powiedzieć ile fotokart płaci za inspekcję jednej działki/gospodarstwa? Z góry dzięki

TakaJA

ja też pracowałam w tej firmie na umowę o dzieło. Zastrzeżeń brak. Praca i wynagrodzenie zgodnie z umową. Płatności realizowane także w terminie. Jak ktoś się przykłada do pracy i faktycznie mu zależy to warto. Ja już nie pierwszy raz pracowałam przy kontrolach i twierdzę że warto.

Jarek

Praca ok.Dobry sprzęt. zarobki zgodnie z umową płacone na czas.

Bartek

ja też zarobiłem bardzo dobrze, wszystko było zgodnie z umową, nie mam żadnych zastrzeżeń

abc

a ja tam zarobiłem bardzo dobrze. polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o FOTOKART - Szczecin

• Jak się pracuje w FOTOKART?

Zobacz opinie na temat firmy FOTOKART tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FOTOKART