Opinie o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL w Górki Wielkie

SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL
3 7 19 5 1
Urszula Nowy wpis

@Taki ktoś..., rozumiem, że Twoja opinia jest z poziomu klienta firmy SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL? Czy zgłaszałaś może reklamację szefostwu firmy za wykonaną usługę fryzjerską? Była to Twoja pierwsza wizyta w tym miejscu? Opisz bardziej dokładnie, jak to wyglądało. @Taki ktoś..., po czym konkretnie czuć, że atmosfera w tym salonie jest kiepska? Były jakieś sytuacje, które potwierdzają Twoje przypuszczenia?

Iza

Szkoda, że na tym forum pracowniczym sami klienci piszą. Wprawdzie chwalą ale interesuje mnie praca w firmie i miałam nadzieję, że pracownicy piszą.

Taki ktoś... Nowy wpis
@Iza

Atmosfera w salonie jest kiepska... To się czuje juz na wejsciu. Wszystko tam "raczkuje" raczej. Wracac się napewno niechce...

Natalia Nowy wpis

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

Taki ktoś... Nowy wpis

Niestety nie polecam. Wyszłam niezadowolona. Kolor slaby a cena wyzsza niz w duzym mieście za to samo.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Możecie opisać teraźniejszą sytuację SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

P.z Niemiec

Polecam ten salon po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zadowolona ,kolor mi sie bardzo podoba napewno odwiedze pomownie ten salon .

Katarzyna Cekliniak

Polecam. Chodze do salonu tak czesto jak to mozliwe nigdy nie mam pomyslu na fryzure i wychodze w 100% zadowolona. Czysto bardzo milo. Jeszcze raz polecam.

dagmara z gorek wielkich

Obecnie mieszkam w Niemczech wczesniej mieszkalam w Katowicach. I jedyne co moge powiedziec, to to, ze jakosc uslug u Pani Daniel jest na bardzo dobrym poziomie. Jezeli ktos pragnie czegos lepszego to polecam mu Krakow lub Warszawe! Tam placimy od 1.000 Zloty za wizyte u fryzjera.

Pati
@dagmara z gorek wielkich

Z tym tysiącem to Pani poszalała to raz, a dwa to że salon jest prowadzony na wiosce nie oznacza, że jakość usług może być niższa niż w dużych miastach. Niższe ceny niż w mieście też nie powinny wpływać na jakość wykonywanych usług! A jak komuś brakuje warsztatu to trzeba się podszkolić a nie wykonywać usługi nieprawidłowo za niższą cenę czy też tłumaczyć to wioską.

Tak4Nie

kamila

Teraz o dobry salon fryzjerski, z profesjonalną załogą fryzjerów jest bardzo ciężko. Fajnie, że w tym miasteczku otworzyło się tak profesjonalne miejsce.

IK

Salon ładny i czysty, ceny niskie, ale co z tego skoro umiejętności pracownika zerowe. Jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takich schodów i dziur na włosach, o różnicy w długości miedzy jedną stroną a drugą już nie wspominając! Włosy były tak "wygryzione", że czeka mnie jeszcze co najmniej jedna korekta, by to wyrównać - niestety muszę poczekać aż odrosną, by móc dalej poprawiać! Pani która mnie obsługiwała nie ma zielonego pojęcia o cieniowaniu, a najgorsze jest to że sama je zaproponowała!

Tak4Nie

Pati
@IK

Niestety miałam podobnie. Włosy były do poprawki i to sporej. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie.

Tak3Nie

ELIZA

WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z SALONU P.ANI .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z FARBOWANIA PO RAZ PIERWSZY MAM KOLOR JAKI CHCIAŁAM .SALON POLECIŁA MI MOJA KOLEŻANKA .GORĄCO ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG

Klaudia

Nie wiem co przeszkadzało panu Andrzejowi, ale chodzę do tego salonu już od 3 lat i zawsze jestem zadowolona. Ceny są niskie. Polecam bardzo dobry zakład.

krysia

Wysoka jakość usług wydaje mi się że komuś zależy na złej opinii tego salonu w salonie jest bardzo mila obsługa nie zdarzylo sie podczas mojej wizyty żeby bylo brudno wręcz przeciwnie jestem klientką od 11 lat i zawsze bylam zadowolona

ZUZANNA

Nie zgadzam się z tą opinią jestem stałą klientką tego salonu ,moje znajome i koleżanki też .Polecam nie ma lepszego salonu w okolicy .

Andrzej

Bardzo wysokie ceny. Salon bardzo brzydki. Jakość usług bardzo słaba. Nie polecam!!!

Andrzej

Zostaw opinię o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL - Górki Wielkie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie