Opinie o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL w Górki Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL w Górki Wielkie

Administrator Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako Fryzjer. Myślicie, że firma SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Andzela Nowy wpis

Salon super ,polecam jestem bardzo zadowolona z usługi

Wiki Nowy wpis

Super salon

Klaudia Nowy wpis

Super salon .Polecam miła obsługa. Zawsze jestem zadowolona z uslugi.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kamila

Wyłapałam tu w jednej z opinii że kiepska atmosfera tutaj jest. Ktoś z pracowników powie czemu się tak dzieje? To szefostwo taką wprowadza?

Była pracownica
@Kamila

Pracowałam w tym salonie bardzo długo. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Na szefostwo nie mogę narzekać. Pani Ania to wspaniała kobieta o wielkim sercu. Do każdego klienta jak i pracownika podchodzi indywidualnie. Przez dobrych parę lat miałam okazję to zaobserwować. Szefowa nigdy nie powiedziała złego słowa, zawsze była miła, więc nie wiem skąd takie opinie. Pozdrawiam

Dorota
@Była pracownica

Powiedz mi prosze, przez te lata Twojej pracy moglas liczyc na jakies szkolenia placone przez pracodawce tak by byc na bierząco w nowosciach ?

Joanna
@Była pracownica

Bardzo długo to znaczy że można liczyć tam na stabilną pracę? I dlaczego już tam nie pracujesz skoro było dobrze?

Klaudia

Dziękuję za super kolor jestem bardzo zadowolona .

Basia

Zastanawiam się czy firma w ogóle funkcjonuje, taka cisza od dawna, pracuje tu ktoś?

Arek

Super salon

Sylwek

Jestem zadowolny super salon

Arek

Najlepsze Panie fryzjerki w okolicy! Mieszkam w Bielsku i nie ma tam tak dobrego salonu jak u Pani Ani! Profesjonalna obsługa!

Patrycja

Czy są robione okresowe szkolenia ? Wiem ze czasami trzeba je robić na własna rękę a to dosyć drogie. Pozdrawiam

klient

Polecam salon ładny ,załoga miła jestem zadowolony

Urszula

@Taki ktoś..., rozumiem, że Twoja opinia jest z poziomu klienta firmy SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL? Czy zgłaszałaś może reklamację szefostwu firmy za wykonaną usługę fryzjerską? Była to Twoja pierwsza wizyta w tym miejscu? Opisz bardziej dokładnie, jak to wyglądało. @Taki ktoś..., po czym konkretnie czuć, że atmosfera w tym salonie jest kiepska? Były jakieś sytuacje, które potwierdzają Twoje przypuszczenia?

Iza

Szkoda, że na tym forum pracowniczym sami klienci piszą. Wprawdzie chwalą ale interesuje mnie praca w firmie i miałam nadzieję, że pracownicy piszą.

Taki ktoś...
@Iza

Atmosfera w salonie jest kiepska... To się czuje juz na wejsciu. Wszystko tam "raczkuje" raczej. Wracac się napewno niechce...

Natalia

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

Taki ktoś...

Niestety nie polecam. Wyszłam niezadowolona. Kolor slaby a cena wyzsza niz w duzym mieście za to samo.

P.z Niemiec

Polecam ten salon po dzisiejszej wizycie jestem bardzo zadowolona ,kolor mi sie bardzo podoba napewno odwiedze pomownie ten salon .

Katarzyna Cekliniak

Polecam. Chodze do salonu tak czesto jak to mozliwe nigdy nie mam pomyslu na fryzure i wychodze w 100% zadowolona. Czysto bardzo milo. Jeszcze raz polecam.

dagmara z gorek wielkich

Obecnie mieszkam w Niemczech wczesniej mieszkalam w Katowicach. I jedyne co moge powiedziec, to to, ze jakosc uslug u Pani Daniel jest na bardzo dobrym poziomie. Jezeli ktos pragnie czegos lepszego to polecam mu Krakow lub Warszawe! Tam placimy od 1.000 Zloty za wizyte u fryzjera.

Pati
@dagmara z gorek wielkich

Z tym tysiącem to Pani poszalała to raz, a dwa to że salon jest prowadzony na wiosce nie oznacza, że jakość usług może być niższa niż w dużych miastach. Niższe ceny niż w mieście też nie powinny wpływać na jakość wykonywanych usług! A jak komuś brakuje warsztatu to trzeba się podszkolić a nie wykonywać usługi nieprawidłowo za niższą cenę czy też tłumaczyć to wioską.

kamila

Teraz o dobry salon fryzjerski, z profesjonalną załogą fryzjerów jest bardzo ciężko. Fajnie, że w tym miasteczku otworzyło się tak profesjonalne miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL - Górki Wielkie

SALON FRYZJERSKI ,,NEW STYLE"A . DANEL
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Zofii Kossak 2
    43-436 Górki Wielkie