Belzebub

Gdańsk

Opinie o Belzebub

Może ktoś z Warszawy zainteresuje się co te dwie \"[usunięte przez moderatora]wyrabiają z pracownikami księgarń w trójmieście.Dążą chyba do likwidacji księgarń.Pod pozorem kosmetyki zwalniają pracowników którzy dobrze pracują i mają pojęcie o sprzedaży. Mądra [usunięte przez moderatora]miała kiedyś proces w sądzie za [usunięte przez moderatora],tylko nie wiadomo z jakim wyrokiem. A ta [usunięte przez moderatora]to chyba sprzedawała marchewki .Te baby powiny być z wielkim hukiem wywalone z Weltbild bo szkodzą firmie.zobaczymy co one jeszcze wymyślą.Będą dalsze wpisy

Zostaw opinię o Belzebub - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belzebub